Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 4.11.2020. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

Obchůdek

Děkuji vám, že jste zavítali do Obchůdku na mém webu. Moc si toho vážím.

Zde jsou obchodní podmínkyplatební a přepravní podmínky, případně informace, jak reklamovat. A ještě dokument o tom, jak chráním a zpracovávám vaše osobní údaje: Ochrana osobních údajů.

Klubová sekce: Přístup na půl roku

Tak jak vy i já se neustále vyvíjím. Od druhé poloviny roku 2019 procházím dalším velkým duchovním posunem. Posunem ve svém rozsahu naprosto nesrovnatelným s jakýmkoliv jiným, kterým jsem za tento život procházela. Chci i nadále sdílet svá poznání plně z roviny, ze které je aktuálně vnímám, avšak současně chci tu zůstat i pro širší veřejnost, které by naopak posloužily informace sdílené z plošší roviny. Proto jsem přistoupila nově ke sdílení mé cesty ve dvou kanálech – a sice i nadále budu sdílet svoji cestu v článcích zpřístupněných všem, avšak takto budu sdílet už pouze informace z plošší roviny, než jak je aktuálně vnímám, a nově budu pro zájemce sdílet svá poznání v placeném prostoru - v Klubové sekci, kde budu sdílet informace z hlubší roviny, tedy z roviny, ze které je aktuálně vnímám.
Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Těším se tam na vás :-). Peťa

490,00 Kč
21 €

Audio: Články 2018 do ucha

Chtěli byste poslouchat mé články v autě, v autobuse, při běhání, na kole, při túře v horách, pod stanem, zkrátka i tam, kde nejste připojeni k internetu? Rádi byste si přečetli mé články z webu, ale nezbývá vám na to čas? A co si je poslechnout při úklidu, vaření, při vyřizování mailů či při práci na zahradě? Už je to možné! Namluvila jsem 40 článků z roku 2018 (v celkové délce cca 4 hodiny) a připravila je ve formátu MP3.

177,00 Kč
8 €

Kniha: Na cestu za svobodou - Sebeúcta (2019)

Tato druhá kniha je stejně jako ta první plná mého života. Obsahuje poznání, kterým jsem se otevřela v další fázi své cesty. Odpovídá rovině vědomí, ve které jsem se nacházela v roce 2017 a zčásti 2018.
V této druhé knize se více zaměřuji na své vztahy k lidem ve svém okolí a na nepříjemné situace jako mé učební lekce a v nich skrytá požehnání.
Posláním této knihy je pomoci vám změnit postoj k nepříjemným situacím, které prožíváte, a k „nepřátelským“ lidem ve vašem okolí. Tato kniha vám chce posloužit k rozšíření úhlu pohledu ohledně všeho nepříjemného ve vašem životě a tím pomoci změnit vaše nastavení a změnit tak vnější okolnosti, ve kterých se nacházíte.
Tato kniha pomáhá prožít si, že jsme sami pro sebe tím nejlepším rádcem, ochráncem a přítelem. Dává nám opětovně prožít, že to bezpečí, které hledáme, není vně, ale v našem přístupu ke všemu, co nás potká. Pomáhá pochopit, že náš pocit bezpečí se nalézá v  naší odvaze zůstat co nejvíce věrni sobě, neopustit se a neodepřít si lásku kvůli chybám, kterých jsme se dopustili. Současně však, že náš pocit bezpečí spočívá i v převzetí odpovědnosti za důsledky svých činů.
Ať je tato kniha pro vás láskyplným průvodcem, který vás podpoří v odvaze podívat se na své situace moudrýma a laskavýma očima Nebes a současně přiměje zůstat pevně nohama na Zemi a být odpovědnými za svá konání a podpoří v chuti žít svůj život naplno.

350,00 Kč
15,50 €

Kniha: Na cestu za svobodou - Potenciál (2016)

Tato knížka by se mohla i jmenovat: "Jak jsem vyhořela a jak jsem se z toho dostala" nebo "Jak se z advokátky stala holka, co má web jinypristup.cz" Je to autobiografická knížka o jednom mém velmi těžkém období života a moc ji doporučuji všem, kteří prožívají vyhoření nebo jiné těžké chvíle. Může povzbudit, podpořit, dát pocítit, že to v určité míře a intenzitě prožíváme všichni a že to jde ustát a dokonce na tom i vyrůst :-)
Je plná mého života. Popisuje období mého života z let 2012 až 2015, kdy jsem měla pocit, že se mi zbořilo téměř vše, o co jsem v životě usilovala a kvůli čemu jsem mnohé obětovala.
Posláním této knihy je podpořit všechny, kteří se nachází v období života, kdy se jim zbořila jejich vystavěná identita a oni mají pocit, že jsou nic, že nic neumí, že neví, kým jsou. Popisuje období mé osudové hluboké životní krize a to s cílem vám na mém příběhu ukázat, že ať to vypadalo jakkoliv dramaticky a beznadějně, ve skutečnosti to byla cesta ke vzniku webu jinypristup.cz a cesta k většímu naplnění a štěstí v životě.
Tato kniha vás chce podpořit na vaší vlastní cestě, inspirovat k tomu žít s pokorou svůj vlastní život a přinést pochopení, že v tom nejste sami. 
Ať je pro vás tato kniha průvodcem, který vám během vašich pádů láskyplně připomene, že jsme v tom všichni, že každý z nás řeší stejné, byť v jiném čase a třeba i jinak vypadající a že to jde ustát a dokonce na tom i vyrůst.

300,00 Kč
13,- €