Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 6.1.2021. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

Obchůdek

Děkuji vám, že jste zavítali do Obchůdku na mém webu. Moc si toho vážím.

Zde jsou obchodní podmínkyplatební a přepravní podmínky, případně informace, jak reklamovat. A ještě dokument o tom, jak chráním a zpracovávám vaše osobní údaje: Ochrana osobních údajů.

Klubová sekce: Přístup na půl roku

Co získáte Klubovou sekcí:

1) články psané z větší hloubky, např.

jak tvořit svůj život v souladu se Zdrojem a tedy konstruktivně, 
jak rozpoznat, která informace je z ega a která od Zdroje,
jak odlišit emoce od hlubšího cítění v nás
jak se dostat do stavu vnitřního klidu
a mnoho dalších témat psaných z mých vlastních zkušeností.
K 1.11.2020 je v Klubové sekci 70 článků. Zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba.

2) živá vysílání, ve kterých odpovídám na vaše dotazy každou první středu v měsíci od 20 do 21 hod. (platí do odvolání)

3) můj pohled, názor, mé vyjádření k vašemu zaslanému dotazu v rámci živého vysílání, pokud daný dotaz vyberu do vysílání

4) záznamy všech uskutečněných živých vysílání

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. 

490,00 Kč
21 €

Audio: Články 2018 do ucha

Chtěli byste poslouchat mé články v autě, v autobuse, při běhání, na kole, při túře v horách, pod stanem, zkrátka i tam, kde nejste připojeni k internetu? Rádi byste si přečetli mé články z webu, ale nezbývá vám na to čas? A co si je poslechnout při úklidu, vaření, při vyřizování mailů či při práci na zahradě? Už je to možné! Namluvila jsem 40 článků z roku 2018 (v celkové délce cca 4 hodiny) a připravila je ve formátu MP3.

177,00 Kč
8 €

Kniha: Na cestu za svobodou - Sebeúcta (2019)

Tato druhá kniha je stejně jako ta první plná mého života. Obsahuje poznání, kterým jsem se otevřela v další fázi své cesty. Odpovídá rovině vědomí, ve které jsem se nacházela v roce 2017 a zčásti 2018.
V této druhé knize se více zaměřuji na své vztahy k lidem ve svém okolí a na nepříjemné situace jako mé učební lekce a v nich skrytá požehnání.
Posláním této knihy je pomoci vám změnit postoj k nepříjemným situacím, které prožíváte, a k „nepřátelským“ lidem ve vašem okolí. Tato kniha vám chce posloužit k rozšíření úhlu pohledu ohledně všeho nepříjemného ve vašem životě a tím pomoci změnit vaše nastavení a změnit tak vnější okolnosti, ve kterých se nacházíte.
Tato kniha pomáhá prožít si, že jsme sami pro sebe tím nejlepším rádcem, ochráncem a přítelem. Dává nám opětovně prožít, že to bezpečí, které hledáme, není vně, ale v našem přístupu ke všemu, co nás potká. Pomáhá pochopit, že náš pocit bezpečí se nalézá v  naší odvaze zůstat co nejvíce věrni sobě, neopustit se a neodepřít si lásku kvůli chybám, kterých jsme se dopustili. Současně však, že náš pocit bezpečí spočívá i v převzetí odpovědnosti za důsledky svých činů.
Ať je tato kniha pro vás láskyplným průvodcem, který vás podpoří v odvaze podívat se na své situace moudrýma a laskavýma očima Nebes a současně přiměje zůstat pevně nohama na Zemi a být odpovědnými za svá konání a podpoří v chuti žít svůj život naplno.

350,00 Kč
15,50 €

Kniha: Na cestu za svobodou - Potenciál (2016)

Tato knížka by se mohla i jmenovat: "Jak jsem vyhořela a jak jsem se z toho dostala" nebo "Jak se z advokátky stala holka, co má web jinypristup.cz" Je to autobiografická knížka o jednom mém velmi těžkém období života a moc ji doporučuji všem, kteří prožívají vyhoření nebo jiné těžké chvíle. Může povzbudit, podpořit, dát pocítit, že to v určité míře a intenzitě prožíváme všichni a že to jde ustát a dokonce na tom i vyrůst :-)
Je plná mého života. Popisuje období mého života z let 2012 až 2015, kdy jsem měla pocit, že se mi zbořilo téměř vše, o co jsem v životě usilovala a kvůli čemu jsem mnohé obětovala.
Posláním této knihy je podpořit všechny, kteří se nachází v období života, kdy se jim zbořila jejich vystavěná identita a oni mají pocit, že jsou nic, že nic neumí, že neví, kým jsou. Popisuje období mé osudové hluboké životní krize a to s cílem vám na mém příběhu ukázat, že ať to vypadalo jakkoliv dramaticky a beznadějně, ve skutečnosti to byla cesta ke vzniku webu jinypristup.cz a cesta k většímu naplnění a štěstí v životě.
Tato kniha vás chce podpořit na vaší vlastní cestě, inspirovat k tomu žít s pokorou svůj vlastní život a přinést pochopení, že v tom nejste sami. 
Ať je pro vás tato kniha průvodcem, který vám během vašich pádů láskyplně připomene, že jsme v tom všichni, že každý z nás řeší stejné, byť v jiném čase a třeba i jinak vypadající a že to jde ustát a dokonce na tom i vyrůst.

300,00 Kč
13,- €