Reference

Když jsem se chystala na první individuálku s Peťou, měla jsem představu, že si prostě budeme povídat a že na základě rozhovoru získám odpověď na své otázky. Skutečnost ale byla naprosto ohromující! Otevřel se mi doslova svět za zrcadlem! Ocitla jsem se uprostřed ohromného dobrodružství svého vlastního nitra, kde se mi laskavým a příjemným vedením dostalo návodu na cestu k sobě. Děkuji za vzrušující poznání a těším se na další cestu.
Markéta, Brno
Drahá Peta, uz je to zopár dní, co sme sa skontaktovali na individuálnom sedení cez skype. Velmi Ti dakujem za ten cas, strávený s Tebou, za Tvoje otázky, ktoré ma viedli k odpovediam mojej duše. To sedenie bolo tak vyživujúce a podporujúce, stále z něho čerpám. Vdaka za otovrenie a rozšírenie obzoru, co mi už teraz prinieslo nové perspektívy. Este raz velmi pekne DAKUJEM!
Luba Nidhi Hendricks, Regensburg, Německo
Dobrý den Peťo, pro mne to bylo opravdu velice příjemné setkání (seminář) po skypu. Všechna slova, vlastně tvoje povídání, příběh, jakoby bylo o něčem jiném, ale přesto ta energie z toho ke mně šla a já si začala uvědomovat a najednou to cvaklo a věděla jsem, že tohle přece vím a najednou jsem se vrátila ... :) Stále to vnímám a moc děkuji. Teď už vím, že vše je tak, jak má být. Krásný večer a na dálku děkuji a objímám :)
Ivana, Brodek u Konice
Chce to jiný přístup sama k sobě, jsem si říkala pár dní před tím, než na Facebooku "náhodně" vyskočila stránka s tímto názvem... Individuální setkání je nepopsatelné. Je to jako když hovoříte s někým, kdo ví, kdo vás zná... Občas jsem měla i husí kůži po těle, nebo pocit, že to "zapadlo" tam, kam má, a vše dává smysl... Uvědomila jsem si spoustu věcí, získala jiný pohled na situace, které prožívám nebo jsem prožívala.Těžko se hledají slova, která by vystihla, co člověk cítí a prožívá... takový vnitřní klid a souznění... Po tomto setkání mám ještě větší chuť se poznávat a nebát se toho. Moc Vám za to děkuji a přeji krásné dny.
Věra, Chomutov
Něco mi říkalo: "Přihlaš se na ten seminář..." Nevěděla jsem, jestli je to z hlavy či od srdce. Teď vím, že to bylo srdce!!! Vše je tak, jak má být! Ještě jednou děkuji :-). Tvůj seminář mi byl velkým přínosem!!! A ještě dlouho bude.
Ivet, Velké Bílovice
Semináře s Peťou jsou pro mě jako duševní lázně. Po každém z nich se mi otevřely další dveře nového a vzrušujícího poznání a cesty za obzor toho, co jsem dosud znala, a velmi spontánní a přirozenou cestou jsem vycítila to, co jsem měla slyšet a uvědomit si. Už se moc těším, že si pro pěkné zažití svých dojmů některé z těchto seminářů, ať už osobně, anebo po skype, ještě zopakuji.
Markéta, Brno
Po jediném setkání s Peťou mám pocit jako bych vystoupila ze zakletého kruhu. Cítím odvahu, vnitřní sílu, novou naději, respektuji své potřeby nehledě na to, zda to okolí chápe či nikoliv, a vidím možnosti, které mi před tím díky zažitým omezením zůstávaly skryty. Konečně dávám sebe na první místo bez pocitu strachu či viny, přijímám, co je, a těším se na to, co přijde :-) Děkuju za čas, který jsi mi věnovala, i sdílení tvého příběhu, Peti a přeji toto „probuzení“ všem, kdo se svým životem chtějí něco dělat a stát se jeho tvůrcem …
Andrea, Prostějov
Peti, děkuji za skvělá setkání prozatím na dvou tvých seminářích, díky kterým cítím posun ne o dva, ale sto kroků vpřed a tisíc směrem k sobě. Tvůj přístup je skutečně "jiný". Umožňuješ člověku poznat a vidět nejen sebe v tom správném světle, ale především pak samostatně nacházet řešení různých životních situací. Je tolik motivující cítit pokrok a propouštět strach ze změn! Děkuji. A těším se příště... :-)
Romana K., Zlín
Setkání s Peťou bych nazvala osudovým. Když jsem poprvé v únoru navštívila její seminář, žasla jsem. Její napojení, odpovědi snad na všechny dosud nezodpovězené otázky, a to jsem ji ani jednu nepoložila :-) Tolik vděčnosti a pokory, slovy se to nedá ani popsat. Po té jsem s nadšením navštívila i její další semináře a konečně, po delší době opět začínám vidět, jak se pomaloučku přede mnou ukazuje právě ta Má cestička. Peťo, děkuji!
Hanka, Otaslavice
Nedávno jsem se zúčastnila několika přednášek, které Petra vedla. Ačkoliv jsem se na nic nahlas neptala, přesto jsem nečekaně dostala spoustu odpovědí na své vnitřní otázky. Mile mě překvapila její moudrost, skromnost a upřímnost. Několikrát se mě její povídání kdesi velmi hluboko dotklo. Někdo tady trefně napsal, že je to jako jít na Duška. Tohle můžu jen potvrdit ... a už teď se těším na nějaké další příště...
Soňa, Prostějov
Petra je výjimečný člověk, po přednášce o komunikaci, kde mě zaujalo její nadšení a nasazení, jsem se rozhodl zkusit osobní rozvoj. Velmi nenásilným způsobem a dobře mířenými otázkami se snaží dobrat k jádru problému, který je často jinde než člověk v první chvíli myslí - pomoci člověku na cestě k sobě. Během sezení jsem cítil velmi silně aktivaci srdeční čakry. Mohu jen doporučit každému, kdo se ocitl na životní křižovatce, jak v pracovním nebo osobním životě, nebo se jen chce podívat na věci z jiného úhlu.
Lukáš N.
Milá Peťo, děkuji za čas strávený v Tvé přítomnosti. Byl to pro mě čas, který mi hodně dal..... Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny, mnoho spokojených klientů ...
Jana Hájková, Brno
Nabídek Jak vycházet s lidmi a podobných témat člověčího rozvoje mě potkala řada, ale už mě míjejí... Ve Vašem případě mě zaujal Váš osobní příběh a ve finále Vaše fotka. Bylo to pro mě jako koupit si lístek do první řady do dobrého divadla jednoho herce. Něco jako na Jaroslava Duška nebo jinak na Toma Kluse. A snad ještě lepší. Samá pozitiva. Nabitá energií, dychtivá podat zprávu o stavu, velmi působivá v textu i pohybu.
Zbyněk Maděryč, Brno
Dobrý deň Petra, veľmi sa teším, že som sa rozhodla prísť, pretože sme spoločne pomenovali niektoré presvedčenia, ktoré ma držia tam, kde som. Robíte skvelú prácu a veľmi Vám držím palce na Vašej ceste.
Andrea Sporková, Bratislava
Jsme neziskovka, ve které přikládá ruku k dílu stále více lidí, kdy většina z nich pracuje, aniž by dostávala mzdu. S rostoucím počtem lidí roste přirozeně počet nedorozumění, odlišných názorů a potřeb. Petra Jelínková, se svým nadhledem a schopností sbližovat strany s opačnými názory a přesvědčením napomáhá ve vytváření výborného pracovního kolektivu, udržuje tak vysokou efektivitu naší práce, a je tak klíčovým členem našeho týmu.
Pavel Stratil, ředitel nestátní neziskové organizace Vaizard, z.ú.
Peťu jsem potkala ve velmi těžké životní zkoušce a to při soudní při o děti. Pomohla mi se podívat na celou záležitost i z jiného úhlu a pochopit i protistranu. Úspěch na soudě,kdy výsledkem byla vzájemná dohoda obou stran, nebyl pro mě hlavní cíl, ale Peťa dokázala změnit celý můj náhled na tuto problematiku a vnímat potřeby druhých celkově. Děkuji ti za získanou trpělivost a dvojí pohled :)
Adriena R.S., Brno
Díky internímu nedorozumění v našem týmu jsem měla možnost vyzkoušet „jiný přístup“ pohledu na řešení konfliktů. Poznala jsem mediaci a setkání s Peťou mi dalo mnohem víc, uvědomila jsem si, jak důležité je pro mě, věnovat se profesi, kterou jsem si přála vykonávat už od dětství.
Marie S., Brno
Díky moc za dnešní bezvadnou přednášku!! Myslím si, že byla v mnoha ohledech inspirativní a to nadšení, se kterým byla celé 4 hodiny prezentována bylo naprosto fenomenální! Díky a přeji hodně dalších úspěšných prezentací a nadšených posluchačů!
Antonín B., Brno
Chtěl bych Vám poděkovat a ocenit to, co děláte, a tak to činím alespoň touto formou.
Děkuji za kvalitní přednášku o mediaci a za předání entuziasmu mně i mým spolužákům.
Pavel G., Brno
Děkuji Petře za otevření nových dimenzí v oblasti řešení problémů, ať už po pracovní stránce nebo v soukromí. Lidé občas zapomínají na to, nebo si spíše neuvědomují, že lze nalézt alternativní řešení, které bude nakonec pro všechny zúčastněné tím nejlepším výsledkem. Petra ukazuje svým klientům, jak nahlížet na problémy z lepší stránky. Její přístup je správná cesta, protože se do toho vrhla s nejlepšími úmysly.
Andrea N., Znojmo
Paní Petro, děkuji mnohokrát za setkání. Bylo v přátelské a uvolněné atmosféře a bylo mi velkým přínosem.
Díky Vašim otázkám, na které jsem hledala odpovědi, jsem pochopila, jak je důležité mít se rád, protože jen spokojený a vyrovnaný člověk může dál kolem sebe rozdávat radost a zvládat nelehké překážky, co nám život položí do cesty. Otevřel se přede mnou jiný pohled na svět. Děkuji Vám :-)
Jolana M., Brno