Živé vysílání

Živé vysílání pro členy Klubové sekce se bude konat 10.6.2024 (pondělí). Pro členy Klubu alespoň 1X v měsíci (nejčastěji každý první týden v měsíci) od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub.  Více info »

Reference

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Včera jsem si splnil své dlouholeté přání a dovolil jsem si konzultaci u Petry Jelínkové ze Znojma, jinypristup.cz. Peťo děkuju Ti, bylo to naprosto famózní. Nemluvě o tom, že se mé nemalé ego stále diví :-) Petra našla způsob, jak zneutralizovat z života to, co tam překáží. Prostě to vypnout. Je to vyšší dívčí, není to pro každého, na mne to však platilo.

Antonín Baudyš

INDIVIDUÁLKA KVŮLI DÍTĚTI

Milá Peťka, kontaktovala som Ťa pre synove epileptické farmakorezistetné záchvaty. Zredukoval sa nielen počet záchvatov, ale v podstate už od našej prvej konzultácie nemal syn záchvat pri mne. Čo už sú skoro 3 mesiace. Pochopením a znížením môjho odporu sa stal doslova zázrak. Ďakujem

Andrea

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Milá Peťka. Rada by som sa Ti aj touto cestou poďakovala, za obrovský zvrat a liečenie môjho života odkedy Ťa poznám. Teraz už viem, že počiatočný dôvod mojej aktivity a hľadania ako znížiť odpor bol naozaj len začiatok cesty :-). Čo však len povrdzuje, že som našla konečne niekoho, kto mi reálne dokázal pomôcť uchopiť môj život. Kontaktovala som Ťa pre synove epileptické farmakorezistetné záchvaty. Zredukoval sa nielen počet záchvatov, ale v podstate už od našej prvej konzultácie nemal syn záchvat pri mne. Čo už sú skoro 3 mesiace. Pochopením a znížením môjho odporu sa stal doslova zázrak. Ďakujem.

Andrea

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Ahoj Peti, mně se čím dál víc daří aplikovat stav bez odporu. Já tomu říkám "vadí=odpor". Zmizely mi ze života dramata a vyhrocené situace. Po většinu času je uvnitř mě jakýsi hluboký klid a ticho, z kterého přichází impulsy. Měj se moc hezky. A děkuji za naše propojení.

Hana

KLUBOVÁ SEKCE

"Krásný den Peťo, tak to je opravdu úžasné video, mockrát díky. Máte dar slova a moc se mi líbí, jak všeobsažně podáváte informace. A úžasné poselství. Děkuji moc."

Dita

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Peťo, moc děkuji za individuální konzultaci. Bylo to pro mě velice cenné, uvědomila jsem si pár svých odporů, které pořád dokola jedu, a uviděla i pár příčin opakujících se situací. Taky se mi nějak u srdce ulevilo, cítila jsem dnes příjemnou lehkost jen tak. Hned jsem si práci s odporem vyzkoušela na jedné z běžných konfliktních situaci a zafungovalo to. A to mi dává naději, že bych se takto mohla postupně zbavit spousty nepříjemných věcí, kterými si otravuju všední dny.

Mari

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Včera som celý deň skúšala dialógy:) Tak kludný a vyrovnaný deň som už dávno nezažila. Ale večer prišla skúška :-) Syn nevedel zaspať ani po bachovkach (vtedy ma vždy záchvat). Sadla som si vedľa postele a zatvorila oči. Srdce bilo ako o závod, obrovská bolesť na hrudníku, tlak hlavy výrazný -  a začala som rozhovor s mojim egom. Skĺzol do prosenia ega, aby už pochopilo... tlak ustupoval len velmi pomaly, mala som pocit až kolabsu.. ale syn do cca 5 minut zaspal bez záchvatu aj keď skoro celú noc sa potom prevaloval... cela noc bez zachvatu. Za mňa to bola až hmatatelná zmena môjho vnútra, ale viem, že mám ešte ďaleko k stavu rovnováhy...Taaaakže si prosím  2 mesiace intenzívky. Vidím, že to má zmysel, ale vidim aj to, že na tom ešte potrebujem pracovať:) Ďakujem."

Andrea
 
KLUBOVÁ SEKCE
 
Moc děkuji mmj. za vysílání v Klubu. Vždy mi něco dá nového, třeba to předposlední mi dost ujasnilo, pomohlo ohledně lidí, kteří nás přišli “nepřijímat”.. Teď je mi to jasné a vidím, proč, nač, zač se tak ke mně chovají apod. ;)
Teri

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Ďakujem veľmi. Bolo to skvelé, ešte nikdy som nezažila počas prvej individuálky toľko "aha" momentov. Ktoré som si navyše dokázala zapamätať a hneď na druhý deň aplikovať. Už teraz sa cítim inak a mnoho vecí krásne zapadlo. Ďakujem!

Andrea

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Peti, moc díky za tu individuálku - ani nevíš, jak se mi teď líp dýchá a existuje <3

Peťa

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peti, díky Tréninku mysli se mi úplně změnil pohled na život, jak to funguje, a vidím v životě změny. Moc děkuji a měj se krásně ♥️ 

 
Teri

KLUBOVÁ SEKCE:

"Měj se báječně a musím s rozloučením znovu zmínit svou fakt velkou vděčnost za Tvé působení, naše zlatá Peťo. Jeden (já) by řek, že už toho mám dost za sebou, že už bych si po Tréninku mysli mohla umět v životě poradit sama... Umím, ale s Tvými články je to asi tak desetkrát snazší a rychlejší. Děkuji!!"

Alča
 
SKUPINOVÝ TRÉNINK MYSLI:
 
Ahoj Peťo, nebudu se rozepisovat, protože toto není moje silná stránka... Ale musím Ti sdělit, že vztahy (hlavně s dcerou) se opravdu změnily - samozřejmě k dobrému. Tak si říkám, jak by bylo úžasně na světě, kdybychom si uvědomovali, že mysl je ta, která potřebuje uzdravit.  Že když je ovládána egem jde to cele do .... "kytek". A tak jenom bych Ti chtěla říct: "děkuji, že jsi", děkuji za vše. Opatruj se, přeji vše dobré.
Alžběta

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peti, nedá mi to, a musím ti popsat můj víkendový zážitek. Potvrzení toho, co nás učíš na Tréninku mysli - že když jsme vnitřně v klidu, dějí se zázraky :-). O víkendu jsme byli s přítelem lyžovat v Rakousku cca 4 hodiny cesty. Přítel při zastávce na oběd zjistil, že při pádu na sjezdovce mu s kapsy vypadly klíče od auta, 100 Eur, plat. karta i klíče od pokoje. Z určitého pohledu - katastrofa. Já ale zůstala úplně klidná, na přítele jsem se nezlobila, přemýšlela, co udělat, zavolat asistenční službu nebo poprosit syna, aby nám klíče od auta dovezl? Jak dojdu ze sjezdovky v lyžákách na ubytování, atd., ale úplně v klidu, bez rozrušení. Pak jsem navrhla, že se zajedeme podívat na tu sjezdovku, jestli to tam náhodou nenajdeme. Šance 1%, sjezdovka byla dlouhá, široká, projíždí tam mnoho lyžařů, i najít přesně místo pádu mi připadalo nemožné. Ale, povedlo se, přítel to místo našel, a našel tam i vše, co ztratil, neuvěřitelné. Přeji krásný den a děkuji ti za čas a energii, kterou nám věnuješ.
Jitka

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Kdo nezažil Trénink mysli, tak ani netuší, jakou hodnotu to má…Prostě děláš záslužnou práci a její cena je pro mě nevyčíslitelná. 

Pepa

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peti, chtěla bych Ti poděkovat za Tvé vedení při mém Tréninku mysli. Dlouho jsem s tím otálela, připadalo mi to zbytečné a příliš drahé. Ale teď už vím, že po pár trénincích, které jsem s Tebou absolvovala, to byl správný a velice důležitý krok dopředu. Trénink mysli mně ukázal východiska ze situací, ve kterých jsem již dlouho přešlapovala a nevěděla jak dál. Naučil mě nebojovat, ale přijímat, v neutralitě a s láskou. Nejsem již tolik svázaná vnějšími okolnostmi a cítím se svobodnější uvnitř. Děkuji.

Jitka

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Milá Peťo, děkuji Ti za Trénink mysli. Za hodiny trpělivosti, kdy jsi znovu a znovu se mnou procházela moje emoční zmatky a učila mě, jak si pomoci a ulevit. Přijmout situaci tak jak je, neodporovat jí, je tedy pro mě ještě v některých  případech těžké, ale věřím, že se to bude zlepšovat. Ve své životní krizi jsem dlouho hledala něco, co by mi mohlo pomoci a Tvůj přístup mě oslovil. Je opravdu jiný. Měj se krásně.

Renata

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Díky Individuálce jsem dostala informaci, kterou jsem potřebovala pro můj další posun. Po snížení odporu v daném tématu mi hned po skončení Individuálky přišlo, co mám dělat. Peťa je skvělá, vše mi hezky a srozumitelně vysvětlila, prošli jsme společně několik situací, ve kterých se mi podařilo snížit odpor. A já už vím, jak na mé cestě dál pokračovat. Peťa mi přišla do života za minutu 12. Ze srdce ji doporučuji ❤️ Peťa má úžasný a laskavý přístup, celý její projekt a to, co tvoří, má nevyčíslitelnou hodnotu!! Moc děkuju za to, že jsi. ❤️ Pomohla jsi mi.

Hanka

KLUBOVÁ SEKCE:

Mně je Tvůj přístup velice příjemný, vlastně mě to fascinuje, jak se to i propojuje s tím, co jsem četla od našich starých jógínů- mystiků, a Ty to převádíš v neskutečném detailu do běžného moderního světa. Peti, chtěla jsem Ti už několikrát napsat, tvoje činnost a tvorba je naprosto unikátní a úžasná, to propojení nejhlubších principů našeho bytí s tím každodenním. Zažila jsem si dost utrpení při mém hledání cesty, ale jsem šťastná, že mne to přivedlo k Tvému přístupu, protože to je směr, který mně dává smysl a přesvědčení, že jdu správně. Tak za Tebe a Tvoji tvorbu moc děkuju.

Petra

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Mně je Tvůj přístup velice příjemný, vlastně mě to fascinuje, jak se to i propojuje s tím, co jsem četla od našich starých jógínů-mystiků, a Ty to převádíš v neskutečném detailu do běžného moderního světa. Peti, chtěla jsem Ti už několikrát napsat, Tvoje činnost a tvorba je naprosto unikátní a úžasná, to propojení nejhlubších principů našeho bytí s tím každodenním. Zažila jsem si dost utrpení při mém hledání cesty, ale jsem šťastná, že mne to přivedlo k Tvému přístupu, protože to je směr, který mně dává smysl a přesvědčení, že jdu správně. Tak za Tebe a Tvoji tvorbu moc děkuju.

Petra

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peti, jen jsem Ti chtěla moc poděkovat za Trénink mysli a následné "lekce" - Doplňující Tréninky mysli, protože začínám víc a víc sledovat, jak se mi zlepšuje vztah ke mně samotné a tím pádem k druhým. Zažívám daleko víc klidu a naplnění než ve své fázi bojovnice se vším. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale už mi to nevadí a těším se a nehroutím se při odporu nebo "vybíječkách", ba naopak jsem za ně vděčná. Moc ti děkuji za vše! A přeji krásné dny.

Laďka

KLUBOVÁ SEKCE:

Můj dojem z „Kafe s Peťou“ - (30 min konzultace v rámci Klubu)? První, co mne napadá, je, jak moc ráda jsem ji osobně (po skype) zase viděla. "Kafe s Peťou" je pro mne spojení s blízkou duší, která mne zná a přijímá cele. Druhá myšlenka je zřejmá všem, kdo prošli Tréninkem mysli - Peťa po vyslechnutí situace mluví k egu a to bolí. Peťa jasně a přesně odhaluje masku ega a ego úpí. Když se ve mě vzedme vše typu: „Tak to není! To je nespravedlivé! Já taková nejsem!“, vím, že to nemluvím já, ale raněné ego a Peťa se trefila. V tu chvíli prostě jen dýchám a snažím se v duchu poskládat domeček z karet. Člověk si to nesmí brát osobně, to jest brát si to jako ego. Musí vidět jakoby za tu hru. Pak nastává: „Už to vidím, ale co teď s tím“. Na Kafe s Peťou jsem se těšila, žádné z technik mi známých mi totiž nepomáhaly. Chytla jsem se totiž na vzorec, pra-vzorec, naší rodiny. Byl Peťou okamžitě odhalen a já jen čekala na „abraka dabra“. A to přišlo. Poradila mi, co s tím a rovnou jsme si to zkusily. Představila jsem si tu situaci a použila "abraka dabra". SItuace se okamžitě změnila. A co víc. To "abraka dabra" jsem teď použila pár dní za sebou a ejhle, situace se skládají jinak.Budu si to, doufám, dlouho pamatovat. Už jen pro to, že jsem se na Kafe přihlásila pozdě, skype trucoval a chtěl nové heslo, nakonec jsme měly pouhých 20 minut! Když jsme končily, zvony odbívaly poledne. Za 20 minut se má situace změnila o 180 stupňů. Teď mi to Petino "abraka dabra" budou připomínat zvony. Děkuji moc, Peťo!

Martina

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Petro dobrý večer, jste magická bytost… Dnes jsem osobě, co mi ublížila, dal při pracovním setkání “lásku". Normálně toho člověka nemůžu ani vidět, ani cítit. A bylo to všechno úplně v pohodě. I z její strany tam nebyla negativní energie (ego) vůči mně. A dnes je celý den “klid”… ticho… jsem tam “já”… necítím dnes vůbec ego a když se na něj vnitřně nacítím, tak ego mi říká: “co se divíš, sedím v koutě, jsem zticha, ty jsi můj nadřízený, nemám ti co říct… “. Takže moc diky… Těším se na Vás, na další setkání na Tréninku mysli. Přesně víte, jak mi co říkat, abych si vzpomněl sám na sebe před 5 lety, “když jsem se na pár dní našel - uvnitř klid, mír, sjednocení, láska… ale přitom jistota, rozhodnost, přimočarost, rychlé rozhodování, a přitom všem naprostá lehkost. Myslím, že vy víte, jak to přesně myslím, protože se to blbě slovy popisuje, ale Vám je to jasné :-) Díky, díky. 

Pepa

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Milá Peti, nevím, kolikrát jsem Ti už v duchu psala, ale teprve až dnes jsem sedla k pc, abych Tě pozdravila a napsala Ti, že jsem moc vděčná za Tvé učení na Tréninku mysli, protože mi pomáhá a vím, že funguje :o))) !!!!

Radmila

INDIVIDUÁLNÍ JEDNOMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Po Tréninku mysli se všechno teď děje obrovsky rychle. Každá negace se mi většinou zhmotní v řádu několika hodin a stejně tak, když nechám věci s láskou být, stane se něco příhodného a nečekaného v tom tématu, je to vlastně až úsměvné :-) I ve dnech, které jsou emočně divočejší, musím říct, že se cítím vyrovnaně snad jako nikdy :-) Takže ještě jednou děkuji, byl to hezký smysluplný čas.

Magdaléna

INDIVIDUÁLNÍ JEDNOMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

S Tréninkem mysli jsem dlouho váhala. Z toho, co jsem si přečetla, jsem věděla, že podobné „postupy“ už se snažím chvíli praktikovat, a tak jestli mi to k něčemu bude, přemýšlela jsem. A pak to přišlo, bez plánování, přemýšlení, prostě se to stalo. A co se stalo? Tak první věc, která mě překvapila hned po prvním sezení, byla, jak rychle nabraly věci spád. Řekla bych, že zčásti už jenom Peti přítomností (ač virtuální) se ve mně spustily procesy uvědomování se takovou rychlostí, kterou u mě dosud dokázaly vyvolat jenom propady na dno. (A netušila jsem, že to jde i po dobrém.) Další příjemná zkušenost byla, že jsem některé větší odpory, které mě provázely už řadu měsíců až řadu let, byla schopná pod Peti vedením velmi zmírnit, některé až zcela přijmout během těch pár týdnů Tréninku. Nemusím snad ani říkat, kolik maskujících se projevů ega u toho člověk pozná :-) Peti projev je pro mě osobně velmi uklidňující, a přitom plný života. Teď, když cítím velký tlak a mám problém se sama zklidnit nějakou technikou, uslyším v hlavě její hlas, jak nekompromisně argumentuje s mým egem a přivede mě zpátky k sobě, do klidu. A pak se dějí zázraky.

Majda

INDIVIDUÁLNÍ JEDNOMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

To, co následovalo po Tréninku mysli, bych dokázala popsat jedním slovem: "Úleva". Dostavila se opravdu velká úleva a taková hezká lehkost, o kterou je však potřeba dále vědomě pečovat. Čili, trénink mysli Tréninkem mysli začíná, ale změny jsou znát prakticky hned. Absolvovala jsem jednoměsíční Trénink mysli, dneska bych zvolila raději ten dvouměsíční. Tak se alespoň přihlásím na Doplňující trénink :) Děkuju moc, Peti, za tuhle možnost, těším se, jak se to bude všechno dále vyvíjet.

Míša

KLUBOVÁ SEKCE:

Ahoj Peťo, moc Ti děkuji za celý Trénink, jsem Ti vděčná za čas, který jsi mi věnovala. Konečně něco, co dává smysl, co člověk opravdu pocítí, procítí a co skutečně funguje, hned lze v životě vidět změny, jsou to takové “malé zázraky”. Těším se, co mi život, aplikace lásky, dál přinese. Jsem i ráda, že jsem v Klubu, můžu být dál takto s Tebou v kontaktu - vzít si mnohé z Tvých článků a živých vysílání. Měj se krásně, a ještě jednou děkuji.

Tereza

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Trénink mysli od Peti mi přinesl významný zásah a změnu směru. Trénink mysli mi dal odpověď na mou klíčovou otázku: "Jak správně žít?" Co je víc? Co víc si může člověk přát v tomto chaosu než zjistit, jak vlastně žít? Na Tréninku jsem si opakovaně prožila, že to hlavní je soulad. Přijetí. A člověk pak zažije absolutní mír. Pocítí lásku a vnitřní klid z vědomí, že je vše správně. Je to jistý stupeň prozření. Nevydrží mi nikdy dlouho. Utíká. Často přichází stará slepota. Ale to, co jsem pocítila, nelze zapomenout. Znovu se vracím do světla a do blaženosti. Opakovaně. Na různě dlouho. Je to tak ok. Vím, že až tam budu mět zůstat trvale, přijde to, a teď jsou správně tyhle mé výkyvy. Trénink mysli, Peťo, pro mě byl nevyslovitelně důležitým přelomem v životě. Děkuji Ti.

Alča

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Milá Péťo, je to už pár měsíců, co mám za sebou Trénink mysli a ráda bych ti tímto poděkovala. Velice často si v různých situacích vzpomenu na to, co jsme spolu trénovaly. Nemůžu říct, že by se mi pořád dařilo nejednat z ega, ale je super, že už si  to alespoň hned uvědomuju a dokážu to rozlišit. Vlastně mně až do Tréninku nenapadlo, jak hodně člověk soudí, povyšuje, ponižuje a co všechno projevy ega vlastně jsou. Moc oceňuju shrnutí, která jsi po každém Tréninku  posílala. Vždycky když je mi nějak těžko nebo i jen tak, si je namátkově čtu. Pomáhají mi vše si znovu vybavit a často v nich najdu odpověď na něco, co zrovna řeším, stejně tak jako ve tvých článcích a videích v Klubu. Tvůj Trénink bych doporučila každému. Nazývám ho takovým praktickým duchovnem. Máš úžasný dar vše hezky vysvětlit a věci, které jsou tzv. „duchovní“, uvést do reálného života a praxe. A o to si myslím, že právě jde :-) To je na Tréninku opravdu skvělé! Takže ještě jednou moc děkuju!

Peťa

KLUBOVÁ SEKCE:

Moc oceňuju Tvé články a videa v Klubu. Vždycky když je mi nějak těžko nebo i jen tak si je namátkově čtu. Často v nich najdu odpověď na něco, co zrovna řeším.

Peťa

KLUBOVÁ SEKCE:

Dobrý den Peťo, děkuji za obnovený přístup do Klubu na Jiném přístupu :-) Už teď se těším na Vaše myšlenky a postřehy. V každém článku si vždycky najdu "to moje", ačkoliv si někdy dle nadpisu říkám, že se mě téma netýká. Přeju Vám mnoho podnětů a nám, Vaším čtenářům a posluchačům, přeju hodně Vašich postřehů. 

Jana

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

K Tréninku mysli: Přínosů bylo mnoho. Pro mě nejpřekvapivější, nejzábavnější a nejzajímavější:

1/ Zjistila jsem, jak mnoho podob má moje ego (mnohem víc, než jsem tušila), jak je rafinované a jaké "roztomilé šatičky" si obléká a čím roztomilejší šatičky, tím je vlastně nebezpečnější.

2/ Tvoje metoda mě rychle a důsledně vykopávala z mého analyticko-filosofického módu, protože na něj nebyl prostor a bylo zjevné, že mě jen cyklí a blokuje. Ve výsledku to byla velká úleva pro mě (a asi i pro Vesmír :)).

3/ Mnoho věcí, které jsem věděla a různě s nimi pracovala, se v krátké době výrazně posunulo, protože jsi mě donutila je prožít, respektive řešit je tady a teď - viz Tvoje metoda.

Zuzka

1. LEKCE TRÉNINKU MYSLI:

Ahoj Peťo, jsem v úžasu, jak již po první lekci Tréninku mysli se mi mění svět před očima. Už následující den jsem si uvědomila, že některé věci dělám jinak a to jsme s nimi ani na Tréninku nepracovali. Cítím se mnohem více ve své síle a pohodě. Žádné šťourání se v minulosti a hledání příčiny, jednoduše přímo k jádru a uvolnění s naprosto fascinujícím efektem. Začínám mít lehký a radostný pocit ze života, z objevování a zkoušení nových věcí. Moc děkuji za možnost a prožití si, jaké to je, když se uvolní v těle tlak a myšlenkám z ega se nedá prostor :-)

Hanka

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peťo, moc Ti děkuji za celý Trénink, jsem Ti vděčná za čas, který jsi mi věnovala. Konečně něco, co dává smysl, co člověk opravdu pocítí, procítí a co skutečně funguje, hned lze v životě vidět změny, jsou to takové “malé zázraky”. Těším se, co mi život, aplikace lásky, dál přinese. Jsem i ráda, že jsem v Klubu, můžu být dál takto s Tebou v kontaktu - vzít si mnohé z Tvých článků a živých vysílání. Měj se krásně, a ještě jednou děkuji.
Tereza

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Díky Tréninku mysli jsem přišla o několik svých rolí - Sněhové královny, Pečující Matky Kvočny, Drama Královny a mnoho dalších. A co mi dal? Mě. Potkala jsem se konečně se sebou, mám možnost se opravdu poznat a pochopit a milovat se. Je krásné, jak jsme krásní. Děkuji za to.
Laďka

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ/JEDNORÁZOVÝ TRÉNINK MYSLI

Milá Peťo, moc Ti děkuji za otevření dalších dveří v mojí mysli, do kterých jsem se bála vejít. Děkuji, že jsi mě laskavě provedla poznáváním. Díky Individuálce, na které jsme v druhé části aplikovaly Trénink mysli, jsem si zvědomila spoustu souvislostí a uvědomila si svoji moc v tvoření vlastního života a opravdovosti. Individuálku i Trénink mysli s Peťou doporučuji všem, kteří cítí, že chtějí změnu a nevyhovují mu okolnosti, které se mu dějí. Když budete chtít, zjistíte, že to sami můžete změnit. Peťo, děkuji Ti za to, co děláš. 
Monika

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Ahoj Peti, moc děkuji za shrnutí, bylo to moc fajn a přínosné. Pokud bych to měla shrnout oficiálněji, tak sezení s Tebou mi přineslo okamžitou úlevu a energii tím, že jsi mi připomenula podstatu věcí a dění kolem nás. Funguje na mne Tvoje logické a systematické vysvětlování, které je rázné, plné energie a humoru. Jsem vděčná, že můžu sdílet Tvé poznání a těším se na příští setkání...Peťa
 
Peťa

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Peti, já Tě mám jako takový poklad a nejradši bych Tě doporučila všem:) Nikdo mi nikdy nepomohl posunout se tak rychle z místa jako právě Ty. Moc a moc oceňuji, jak umíš jít k jádru pudla a nechodíš kolem horké kaše. Nazýváš vše pravým jménem a nesnažíš se pravdu zahalit a zamaskovat haldou balastu. Trénink mysli byl doslova boží :), diamant ve své nejryzejší formě :), nesmírně si vážím všech technik, které jsi mi předala, a které vedou přímou cestou k naší podstatě. Za to jsem opravdu vděčná z celého srdce.

Bára

KLUBOVÁ SEKCE:

Vaše články i namluvené úvahy v Klubové sekci jsou moudro i pohlazení, moc se těším na další. Přeju vám krásné dny! 

Jana

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Ahoj Peti, přeju hezký den a chci Ti poděkovat, včera to bylo krásný povídání na individuálce. Mám po dlouhé době zase klid uvnitř a to je k nezaplacení! A hlavně vím, jak se sebou pracovat, abych nevysílala negace. Proč se tohle neučí odmala ve škole? Život by byl jednodušší, takže ještě jednou moc díky. 

Kristina

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Dlouho jsem přemýšlela, co pro mě Trénink mysli znamená, co mi přinesl do života a co změnil. Změnil mnohé a změnil to tak moc, až mám pocit, že to na rozumové úrovni nejsem schopná uchopit. Protože jak byste racionálně vysvětlili, že jste se před Tréninkem báli své šéfové, která s Vámi hovoří úsečně a po skončení Tréninku se se šéfovou smějete, vtipkujete, ptá se Vás, zda se Vám u ní v práci líbí atp.? A ta změna byla tak rychlá a proměny okamžité, že to přeci nejde popsat jen tak, že jsem si každý týden představovala, aplikovala lásku a představy se propisují do reality. Vaše reálné reakce se mění, reálný stav věcí se mění, reakce druhých osob se proměňují. Jenže ona je to pravda, tohle mi přinesl Trénink s Peťou. Jen asi bude ještě chvíli trvat, než vstřebám, jak můj život nyní vypadá, jak vypadá skutečná svoboda, jak vypadá láska. Jsem vděčná a dojatá, že tohle můžu pociťovat, že můžu měnit (svůj) svět.

Peťa

KLUBOVÁ SEKCE:

Dobrý den Péťo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaše články. Jste úžasná. A i dle mého velmi unikátní v tom, že vlastně sama přiznáváte svůj vývoj, a že používáte věty typu: „V tuto chvíli to cítím takhle“, nebo „Ještě trochu mám tohle omezení“. Velmi si toho vážím. Není to žádné kázání "pravdy". Neděláte ze sebe osvíceného gurua. Zahrnujete jakoby všechno. Jak duchovní prožitky na hluboké úrovni, tak ale i připuštění, že je stále co se učit nového. Děkuji velmi. Mějte se krásně a ještě jednou děkuju.

Dita

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Jak se říká, náhody neexistují, jen jaksi vše do sebe začne zapadat. Cítila jsem, že cesta, po které jdu, cosi postrádá, ale nevěděla přesně co. Vlastně vše je v pořádku, ale cítím neúplnost. V ten moment uvědomění jsem zahlédla Petinu nabídku na Trénink mysli. Nyní, po krásných osmi sezeních přes skype, mám v sobě jasný kompas. Peťa mi krůček po krůčku, s osobními příklady a mým vlastním prožitkem, ukázala cestu. Její unikátní pojetí je ten kompas, který vím, že už nikdy neztratím. Děkuji Ti za to, Peti.

Martina

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Peti, moc děkuji za dnešní Trénink mysli a shrnutí a těším se na viděnou s Tebou příští týden. Času s Tebou si moc vážím. Vnímám, že věci, o kterých píšeš a učíš, fungují a máš to v neskutečném detailu, což samozřejmě analytické mysli jako ta moje hodně ocení :). 

Peťa

Myslím, že všechno má svůj čas, a všechno chodí právě tehdy, když přijít má. Jinak tomu nebylo ani u Peti. Přečetla jsem si její článek na webu a už při čtení se usmívala, ta energie byla to ono. Vždyť to znáte, když cítíte, že jste doma a tam, kde máte být. Pak už bylo jen pár kliků od toho pročíst si celý web, zjistit, co všechno Peťa nabízí a objednat se na individuálku. Sedlo si to asi ještě líp, než jsem vůbec čekala a Peťa mi pomohla rozkrýt ty vrstvy, které čekaly na rozkrytí. Asi nedovedu popsat, jak moc jsem vděčná za to, že jsme si k sobě našly cestu. Protože život, který mi Peťa skrz svůj přístup, rozkrytí blokujících vrstev umožnila, je prostě úžasný, pohádkový. Takový, jaký jsem si nemyslela, ze můžu mít. A krásné je, ze vše se stále prohlubuje a já nepřestávám být překvapená, zázraky se dějí. Děkuju, Peťa.

Peťa

Ahoj Peti, děkuji za červencové živé vysílání v Klubové sekci. Přesně tohle jsem teď potřebovala, i když jsem při něm včera úplně odpadla, alespoň tvá slova šla pěkně do hloubky :-) Dnes jsem si ho, už v bdělém stavu pustila znovu, dokonce jsem si musela udělat i nějaké poznámky, k čemu se chci vrátit. Moc děkuji :-) 

Hanka

Na Petinu individuálku jsem se objednala, protože jsem dlouhodobě zoufale hledala řešení složité vztahové situace. Na prvním sezení mi Peťa poměrně detailně identifikovala mé destruktivní nastavení a myšlenkové návyky, které mi brání se vyrovnat s minulostí a žít s větším klidem a radostí. Druhá individuálka pak šla ještě do větší hloubky a k rychlejšímu uvědomění, co mám v dané situaci dělat. Peti „metoda“ je unikátní ve spojení zpřístupnění a nácviku uvědomění si naší pravé podstaty a zároveň velice praktického fungování a rozhodování se ve světě. Jsem moc vděčná, že mne to k Petě a její tvorbě přivedlo, protože její „jiný přístup“ pomůže objevit nebo prohloubit poznání pravé dimenze života a člověk bez pochyb cítí, že to je to ono. 

Peťa

S Petrou som na individuálke okrem iného riešila aj môj vzťah s otcom. Vždy som pred ním mala veľký rešpekt a tiež strach, že ak neurobím tak, ako si to želá on, tak sa bude na mňa hnevať, bála som sa prejaviť a tak to bolo dlhé roky. Na individuálke som si spomenula na jednu veľkú hádku, ktorá bola vo veľkom rozrušení. Na individuálke som dostala možnosť prežiť si v rámci vizualizácie túto situáciu ešte raz. Pod Petiným vedením som sa dostala do stavu vnútorného kľudu, neutrality a zareagovala som tak, ako som to naozaj cítila. A aj ten otec na to zareagoval inak, jeho hnev a zlosť, že ho nechcem poslúchnuť sa zmiernili a ja som zrazu uvidela, čo je za tým, že je to jeho strach o mňa, že ma má veľmi rád a že tá jeho agresia je iba prejav jeho strachu. Pocítila som veľkú úľavu, prinieslo mi to viac pochopenia pre môjho otca ale aj pre mňa. A keď sme sa s otcom stretli po individuálke aj osobne, cítila som voči nemu väčší súcit a lásku a myslím, že aj on pocítil tú zmenu vo mne, pretože bol ku mne láskavejší, stále ma objímal a ja jeho. Už som necítila strach ako predtým, že sa nedokážem voči nemu vymedziť ak bude treba, vedela som, že som to už dokázala, a to aj vďaka Peti a jej podpore :-) Som za to veľmi vďačná, lebo sa cítim oveľa slobodnejšie vo vzťahu s otcom a zároveň to posilnilo aj mňa samú. Ďakujem! 

Adriana

Dobrý den Peťo, děkuji za inspiraci v Klubové sekci. Je hezké číst a vědět, že někdo Ví a dělá to, co Ví, že má dělat a je zde kvůli tomu :-) Navenek to působí, jakože jste "hotová" (ve smyslu čistá :-). A právě proto Vám Děkuji i za toto osobní sdílení :-) Zatím jsem četl jeden článek, právě teď :-) Nicméně i když jsem četl zatím jen jeden klubový článek, vím, že je za tím mnoho Vašeho úsilí a práce a vím, že obsah pro mě bude užitečný. Takže i když jsem teď roztěkaný, jsem rád, že v Klubové sekci jsem a mám informace k dispozici. Až se doladím, začnu se obsahem inspirovat :-) Mějte se a opatrujte se. 

Míra

Moudrost, laskavost a jiný, obohacující přístup Peti mě provází skrze její články a videa od konce roku 2017. Přihlášení do klubové sekce byl pro mě tedy další přirozený krok. Po přečtení posledního, hluboce rezonujícího článku jsem si uvědomila a pochopila, jaký jsem dosud učinila Kvantový skok :-) Peťo, moc děkuji a všem pravdu hledajícím vřele doporučuji. Tohle bych si nemohla nechat ujít...

Vlaďka

S přihlášením do klubové sekce jsem chvíli váhala, neb jsem si nebyla jistá, jestli jsem připravená tolik nových informací pobrat. Cítila jsem, že tyto články už budou hlubší a budou ve mě otevírat zase nové věci a bála jsem se, jestli je dokážu zpracovat. Ale stejně jsem měla tu touhu a stejně jsem se přihlásila. A nelituji! Protože ono by bylo snadné číst stále dokola to, co člověk už někde v sobě ví a ujišťovat se, že jdu životem dobře. Právě těžší je číst něco nové, něco, čemu třeba ještě tak úplně nerozumím, ale o čem vnitřně vím, že to bude správné. A z toho si vzít příklad, tím se inspirovat a na tom růst. Možná i dělat chyby, ale nebát se jít dál. 

Jana

Jsem typ človeka "quick temper". Ovlivňují mne emoce, jak v tom dobrém, tak v tom výbušném a netrpělivém. Nikde jsem nenašla, jak s emocemi pracovat, aby mi pomáhaly, a ne mne ovládaly. Klubová sekce - články v ní jsou pro mne určitým vodítkem, nakouknutím na práci s emocemi a nejen s emocemi. Články jsou psané životními zkušenostmi Peti. Každý člověk je v něčem jiný, a přesto stejný. Proto mohu říci, že velmi často jako by mi byly psány na míru a navíc v pravou chvíli. Moc za vaše články děkuji.

Linda

Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování ženě, která tvoří články veřejně přístupné všem a zejména pak ty v Klubové sekci, a celým svým působením vyzařuje energii, jejíž transformační síla má schopnost očišťovat, pochopit, prožít a uvolnit svá pouta, která jsme si během života nasadili. Její příběh/příběhy na individuálkách v jejím podání se mnou zvláštním způsobem korespondují jako určitá vývojová křivka, kterou se mohu inspirovat. I když každý prožíváme věci jinak, ve skutečnosti se s pojmy jako sebeláska, sebeúcta, hranice, schopnost otevřené komunikace a mnohými dalšími setkáváme všichni. Za její energii, kterou do tvorby vkládá, bych chtěla poděkovat, je specifická a míří přímo do podstaty problému. Děkuji za úlevu, aha momenty. 

Katka

Milá Péťo, to, jak jste dokázala vysvětlit na závěr v živém vysílání v Klubové sekci emoce a vnitřní vedení, tak to opravdu bylo neuvěřitelné. Měl jsem pocit jakoby prostřednictvím Vás mluvilo samotné Univerzum! U mě se otevřel portál (čas od času se mi to takto stane), spojení s někým... nyní s Vámi, nebo s tím, co jste sdělovala. A přesně všechno zaklaplo slovo od slova tam, kam mělo. A já jenom nevěřícně koukal. Vše se událo bez přemýšlení. Bez úsilí to do mě teklo. Jeden "aha moment" za druhým. Samozřejmě přišlo i na slzy, ale byly to slzy radosti, pochopení a prozření. A to i přesto, že ty rozdíly mi jsou velmi známy. Máte neuvěřitelný dar sdělení. A tento "živý" formát - živé vysílání v Klubové sekci, jak říkají Slováci, Vám "velmi pristane..." Omlouvám se, ale musel jsem Vám to takto emocionálně podat, jelikož jsem to tak cítil. Děkuji za krásný zážitek, i přesto že jsem to viděl až že záznamu. On to vlastně ani není záznam, jelikož ta energie toho sdělení v tom záznamu živého vysílání je stále přítomná a ten portál je tu neustále tady a teď. 

Jirka

Dobrý den Péťo, moc děkuji za další půlrok s Vámi. :-), za další půlroční přístup v Klubové sekci. Vaše úvahy jsou pro mě inspirací. Poslední živé vysílání mi odkrylo ledacos, co se snažím ve svém životě pochopit nebo spíš uchopit. Něco mi došlo hned a něco se mi vybavuje postupně, ještě po týdnu to neskončilo. Za to Vám patří veliké díky. 

Jana

Ahoj Peti, za Klubovou sekci jsem moc ráda, stejně jako za živá vysílání v ní. Vysílání poslouchám ze záznamu a jsem moc ráda, že tu ta možnost je. Peti, máš můj vřelý dík, za vše, co pro nás děláš. Přeji ti krásné dny. 

Karolina

Dobré ráno Péťo, moc bych chtěla poděkovat za včerejší vysílání v Klubové sekci a odpověď na můj dotaz. Bylo to pro mě velice silné. Chvílemi jsem měla pocit, že spolu máme individuálku :-). Obzvlášť jak jste mluvila o lidech, kteří již v minulých životech byli za projevení svého názoru potrestáni. Vím, že mám tuhle zkušenost taky za sebou. Takže ještě jednou díky 

Petra

Peti, já nemám slov, jsem dojatá. Moc Ti díky za dnešní sezení, bylo to neuvěřitelně nápomocné. Informace dosedaly jedna za druhou a celý den to ve mě žije svým životem, dosedá a víří prach. A ještě nějakou chvíli dosedat bude. Cítím neuvěřitelný vděk, že mám možnost pobývat v něčem takovém - myslím v takových myšlenkách, v takovém životě. Je to jako úplně nový život, který se mi postupně otevírá kousek po kousku. Moc děkuju za zaslání shrnutí, takhle si ho alespoň mohu číst opakovaně a připomínat si. Přeci jen jsem pořád překvapená, co všechno jsem slyšela a jak moc to trefilo bolavá místa, která jsme vytáhly na světlo (díky bohu za to, cítím se mnohem lehčí než ráno :) 

Peťa

Ještě jednou moc děkuji za individuálku, otevřelo mi to oči. Nenapadá mě více slov, byť pocitů a dojmů jsem plná a naše povídání a Vaše postřehy a rady byly úplně něco jiného, než jsem doposud zažila a bylo to opravdu silné, ještě několik dní jsem to musela vstřebávat a zpracovávat v sobě. A rozhodně se ještě ozvu a poprosím znovu o individuálku, až se mi to trošku usadí a budu potřebovat rozebrat věci dál. Teda pokud je to možné. Ještě jednou moc děkuji. 

Jana

Ahoj Peťo, ráda bych Ti poděkovala za individuálku, kterou jsem s Tebou mohla zažít. Nejdříve smích z toho, jak každá Tvá věta přesně vystihla to, co se děje a to, co si člověk nechce přiznat. Potom vizualizace, cesta do nitra a k sobě, Tvé úžasné vedení, empatie, naladění se, aha momenty. Na konci únava, věci do sebe zapadly a nastalo to nejtěžší, jak začlenit nové poznatky do života. Je to jízda, dobrodružství, cesta. A pokračuje. Takže děkuji a těším se na další "setkání". 

Kristina

Milá Peti. K individuálce pod Tvým vedením jsem se "rozhoupávala" hodně dlouho. Fakt jsem zvažovala, jestli je to nutné, jestli to nebude jen další marný pokus, protože cestu k sobě a k pochopení určitých věcí v mém životě hledám už roky a víceméně se v tom furt jen plácám. Ale v žádném případě toho času s Tebou nelituji, ba naopak. Protože prožitím si tohoto něčeho hlubokého při individuálce pod tak laskavým a milým vedením jsem si opravdu určité věci nejenže konečně víc ujasnila, ale opravdu procítila a pochopila na nějaké jiné rovině než dřív, přijala jsem je. Vnímám, že se změnilo nějaké moje vnitřní nastavení a že občas se toto vyzrcadlí už i v realitě, v mém běžném životě. A tak, přes můj počáteční vztek na vše, že to jede furt dokola, že toto přece dávno vím!, a že se z toho stejně nikdy nevymotám, najednou tuším, cítím, a snad dokonce i vím, kudy vede ta moje cesta. Jasně, asi není úplně lehká, ale určitě stojí za to po ní jít a posouvat se klidně i pomalu. Díky, Peti, že jsi mi pomohla najít směr a ukázala i pomůcky, se kterými se mi tou cestou půjde snad se vztyčenou hlavou a radostí. Moc díky za to, co nám předáváš!

Jana

Ahoj Peti, ta individuálka je vážně dobrá a cenná věc, moc Ti za ni děkuji. Spoustu věcí vnímám teď opravdu jinak a je mi jaksi lépe a lehčeji na duši. Mám pocit, že se to vážně odráží i v těch vztazích okolo, s nejbližšími. Že, když se snažím vědomě přistupovat k určitým situacím a tématům a hlídám si právě, kdy už cítím ten odpor a proč..., že se lépe rozhoduji. A že když se snažím vidět a cítit víc vděčnosti v tom, co mám, že se opravdu snížila má potřeba chtít víc či dávat si ty cíle. Taky vnímám samu sebe jako opravdu jistější, vyrovnanější a silnější, ne jako tu malou bezbrannou holku. A najednou mám prostě pocit, že vše dává smysl a že je hezký si v životě i hrát. Vím, že mě čeká ještě hodně práce, ovšem nyní mám pocit, že si pomalu a jistě šlapu cestu novou a že se mi po ní kráčí fakt jaksi lépe a svobodně. Opravdu moc děkuji za to, co děláš, za Tvou pravdivost a vyladěnost, za to, co druhým přinášíš. 

Jana

Děkuji za Vaši tvorbu a sdílení v Klubové sekci. Opravdu jste velkou oporou pro mnoho lidí vč. mě... Díky. Moc moc lásky posílám.

Veronika

Petro, děkuji Vám za pomoc. Individuálka mi hodně pomohla. Děkuji za trpělivost a láskyplné vedení. Stává se občas, že vjedu zpátky do starého programu, a tak po uvědomění si toho přepínám a vystupuji z toho programu. Shrnutí, které jste mi poslala, je trefné přesné a výstižné, úplně vyšité k mým programům. A proto ještě jednou moc děkuji. 

Stáňa

Musím říct, že celá individuálka mi hodně dala. Jako jedno z mála sezení mi dala konkrétní věci, po kterých mám jít a pracovat s nimi. Občas se to daří, občas jedu starý zajetý koleje, ale snad to bude jen lepší a lepší :) Už jen to, že si tu věc může člověk pohlídat, je super a velký pokrok. 

Pavla

Dobrý den Péťo, ještě jednou děkuji za jedinečný zážitek z individuálky. Ještě teď mám v sobě ten krásný uklidňující pocit. Taktéž děkuji za krásné a výstižné shrnutí. Sepsala jste to naprosto přesně. 

Jana

Peti, děkuji Vám moc a moc za pomoc. I přesto, že mám raději osobní setkání, individuálka po Skypu mě příjemně překvapila...jako byste seděla vedle mě :) Jste milá, otevřená, láskyplná bytost. Už během individuálky ze mě spadl balvan, který jsem s sebou poslední týdny nosila. Vím, co mám dál dělat jinak a čím jsem si zbytečně komplikovala život. Díky!!! 

Radka

Milá Petra, dúfam, že Vás veľmi neokradnem o čas, ale mám silný pocit, že Vám mám napísať nasledovné:) Dnes som len tak cestovala v autobuse a zrazu mi prišlo veľké uvedomenie z mojej individuálky. To, čo mi tam bolo ukázané, má pre mňa veľmi zásadný význam. Ako keby som stála na križovatke a mala sa rozhodnúť medzi dvoma cestami, tou starou, kde pôjdem tak ako doteraz a budem si naďalej pestovať tú svoju závislosť, barličky, potvrdenia, atď..., alebo pôjdem tou novou cestou a skúsim si ten vzorec postupne vyliečiť a uzdraviť. Došlo mi, aká veľká sila v tom rozhodnutí je, že to, akou cestou sa vyberiem a že iba ja si to vyberám, má zásadný vplyv na môj ďalší život, že mi ten iný postoj vlastne môže úplne zmeniť život. Cítim z toho veľkú silu, ale zároveň aj veľkú zodpovednosť za toto moje rozhodnutie, normálne ma to na chvíľu doslova "ovalilo" a stále to veľmi cítim...Ja som si už vybrala a nie je to jednoduché, lebo každý deň vidím ako mi chýbajú tie barličky a tie moje strachy tiež vôbec nezmizli, stále tu sú, ale som rada, že ich vnímam a že si ich uvedomujem, toto je proces, vidím to ako cestu, ale chcem po nej ísť...Tá druhá individuálka je pre mňa ešte asi zásadnejšia ako tá prvá, rozumela som síce čo je pre mňa ten hlavný odkaz, ale až dnes mi to nejako celé docvaklo tak naozaj:) Som rada, že sme tú individuálku mali a keď som na ňu išla, asi som ani netušila aký význam bude pre mňa mať:) Toľko teda odo mňa, musela som Vám to napísať:) 

Adriana

S Petrou som zažila zatiaľ dve individuálky, každá bola úplne iná a obe mi veľmi pomohli. Petra je veľmi milý a láskavý sprievodca, ktorý Vás prevedie na Vašej ceste k sebe, kde si sami poskytnete informácie, ktoré práve potrebujete. Potešilo ma aj to, že môj "príbeh" pekne zhrnula do článku v Klubovej sekcii, vďaka tomu si môžem aj neskôr pripomenúť to podstatné. A jej slová v článku sú pre mňa podporou aj do budúcnosti:). Ďakujem!

Adriana

Dobré ráno Péťo, moc bych chtěla poděkovat za včerejší vysílání v Klubové sekci a odpověď na můj dotaz. Bylo to pro mě velice silné. Chvílemi jsem měla pocit, že spolu máme individuálku :-). Obzvlášť jak jste mluvila o lidech, kteří již v minulých životech byli za projevení svého názoru potrestáni. Vím, že mám tuhle zkušenost taky za sebou. Takže ještě jednou díky  

Petra

Milá Péťo, moc a moc DĚKUJI za včerejší Individuálku. Setkání s Vámi je jako přijít ke studánce s živou vodou. Jste krásná, moudrá, empatická bytost a já jsem vděčná za setkání s Vámi, za Vaši podporu a porozumění. Trošku jsem se bála té formy přes Skype, ale bylo to moc příjemné. S láskou a vděčností

Soňa

Ahoj Peti, za Klubovou sekci jsem moc ráda, stejně jako za živá vysílání v ní. Vysílání poslouchám ze záznamu a jsem moc ráda, že tu ta možnost je. Peti, máš můj vřelý dík, za vše, co pro nás děláš. Přeji ti krásné dny. 

Karolina

Dobrý den Péťo, moc děkuji za další půlrok s Vámi. :-), za další půlroční přístup v Klubové sekci. Vaše úvahy jsou pro mě inspirací. Poslední živé vysílání mi odkrylo ledacos, co se snažím ve svém životě pochopit nebo spíš uchopit. Něco mi došlo hned a něco se mi vybavuje postupně, ještě po týdnu to neskončilo. Za to Vám patří veliké díky. 

Jana

Po Tvých individuálkách se rozprostírá ve mně klid. Nutí mne k zamyšlení, ale ne k zamyšlení nucenému a někam tlačenému, ale volnému, klidnému. Je pro mne fascinující a příjemné pozorovat, jak mezi námi plyne klidná energie, vzájemné napojení. Jak formuluješ a říkáš nevyslovené, co bych právě chtěla vyslovit, nebo co přesně doplňuje tok myšlenek nebo dění. Celé je to intenzivní a zároveň čas plyne úplně jiným tempem než obvykle. Rychleji a zároveň příjemně pomaleji. Nacházím v sobě odpovědi, když se uvolním a přestanu se nutit do toho, abych nějaké odpovědi našla. Fascinující, úžasné. Začínám mít pocit, že bez toho už nemohu být. Vůbec jsem nevěděla, s čím tentokrát za Tebou půjdu, a vyplynulo z toho vše tak příjemně a plynule. To napojení na universum je osvobozující a zároveň vedoucí dál do sebe i mimo, ale týkající se mne. Díky, jsem vděčná, že Tě znám a že se mnou pracuješ. Začínám rozlišovat, co je ego - rozum - hlava a co srdce - univerzum - vnitřní vcítění se. Přála bych to každému. Těším se na další práci a na to, až najdu cestu k sobě a prostřednictvím jí i k ostatním. Ale jinak než doposud. Klidněji, užitečněji a plněji. Krásný večer. 

Any

Milá Péťo, to, jak jste dokázala vysvětlit na závěr v živém vysílání v Klubové sekci emoce a vnitřní vedení, tak to opravdu bylo neuvěřitelné. Měl jsem pocit jakoby prostřednictvím Vás mluvilo samotné Univerzum! U mě se otevřel portál (čas od času se mi to takto stane), spojení s někým... nyní s Vámi, nebo s tím, co jste sdělovala. A přesně všechno zaklaplo slovo od slova tam, kam mělo. A já jenom nevěřícně koukal. Vše se událo bez přemýšlení. Bez úsilí to do mě teklo. Jeden "aha moment" za druhým. Samozřejmě přišlo i na slzy, ale byly to slzy radosti, pochopení a prozření. A to i přesto, že ty rozdíly mi jsou velmi známy. Máte neuvěřitelný dar sdělení. A tento "živý" formát - živé vysílání v Klubové sekci, jak říkají Slováci, Vám "velmi pristane..." Omlouvám se, ale musel jsem Vám to takto emocionálně podat, jelikož jsem to tak cítil. Děkuji za krásný zážitek, i přesto že jsem to viděl až že záznamu. On to vlastně ani není záznam, jelikož ta energie toho sdělení v tom záznamu živého vysílání je stále přítomná a ten portál je tu neustále tady a teď. 

Jirka

Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování ženě, která tvoří články veřejně přístupné všem a zejména pak ty v Klubové sekci, a celým svým působením vyzařuje energii, jejíž transformační síla má schopnost očišťovat, pochopit, prožít a uvolnit svá pouta, která jsme si během života nasadili. Její příběh/příběhy na individuálkách v jejím podání se mnou zvláštním způsobem korespondují jako určitá vývojová křivka, kterou se mohu inspirovat. I když každý prožíváme věci jinak, ve skutečnosti se s pojmy jako sebeláska, sebeúcta, hranice, schopnost otevřené komunikace a mnohými dalšími setkáváme všichni. Za její energii, kterou do tvorby vkládá, bych chtěla poděkovat, je specifická a míří přímo do podstaty problému. Děkuji za úlevu, aha momenty. 

Katka

Dobrý večer Peti, chtěla jsem vám jen napsat své dojmy po individuálce. Individuálka, stejně jako ta první, se mnou pracuje postupně, jsem vždy u vytržení AHA momentů. Opravdu mohu potvrdit, že se mé procítění z individuálky plně promítá do mnoha mých situací - pozvolna, jako bych je vždy viděla z mnoha úhlů pohledu. Těžko se to popisuje slovy, ale jakoby část mne "naschválníček" opravdu odešel. Postupně se vše začalo promítat a sedat do mého života. Hodně to pracuje s mým egem, ale jako bych se i na něj dívala více soucitně. Věci, o kterých jsem si myslela, že nikdy nezmizí, nejdou odpustit, nikdy se přes ně nedostanu, protože by mi prasklo srdce, nebo to prostě neumím, se opravdu uvnitř mě postupně mění. Moc děkuji za světlo které nesete a nabízíte dalším. Jste velkou inspirací.

Jitka

Ráda bych se s Vámi podělila o mé zkušenosti z individuálek. V prvé řadě bych chtěla zmínit, že "povídání" s Peťou je pro mě velmi uklidňující záležitost. Cítím, že se věci dávají do pohybu, že se měním, vyvíjím. Když jsem poprvé absolvovala individuálku, na začátku jsem byla lehce skeptická, jak se s tím moje hlava popere, co mi dovolí, jestli vůbec budu schopna připustit možnost něčeho vyššího. "Výsledek" mě překvapil. Netvrdím, že by se nějaký větší efekt dostavil hned, snad pocit nějaké úlevy, ale v následujících týdnech jsem si najednou uvědomila, že situace, na které jsem reagovala předtím emočně, nechávám plynout s klidem, pohodou. A to byla pro mě obrovská osobní výhra. Druhá individuálka byla velmi "emotivní", již jsem věděla, do čeho jdu, nebála jsem se pustit se někam dál a proto proplakala pár kapesníků. Opět s odstupem času sleduji posun v mém jednání, aniž bych se na něj vědomě zaměřila. Samozřejmě nejsem na konci, ale vím, že jsem na správné cestě. Proto bych všem, kdo váhají, chtěla říct, že je to "povídání" může velmi příjemně překvapit.

Dáša
Už dlouho se zajímám o duchovní cestu, velmi mě baví různé články nebo videa s tématikou, jak se posunout ve svém životě dál. Informací bylo tolik, že jsem se v tom topila a stejně jsem nevěděla, jak tyto informace použít v praktickém životě. Individuálka s Peťou byla pro mě inspirací a uvědoměním, abych nacházela odpovědi na své otázky uvnitř sebe a nenechala se vláčet emocemi a hlavou (informacemi, které jsem získala venku). Během povídání s Peťou jsem se naladila do svého středu – zdroje, což nebylo úplně lehké, jelikož jsem s ním do té chvíle nebyla vědomě ve spojení. Moc děkuji Petě, za skvělé vedení během individuálky, které mě více spojilo s moudrým vedením, jenž máme všichni uvnitř sebe, ale jen málokdo si to uvědomuje.
Jarka
Jsem typ človeka "quick temper". Ovlivňují mne emoce, jak v tom dobrém, tak v tom výbušném a netrpělivém. Nikde jsem nenašla, jak s emocemi pracovat, aby mi pomáhaly, a ne mne ovládaly. Klubová sekce - články v ní jsou pro mne určitým vodítkem, nakouknutím na práci s emocemi a nejen s emocemi. Články jsou psané životními zkušenostmi Peti. Každý člověk je v něčem jiný, a přesto stejný. Proto mohu říci, že velmi často jako by mi byly psány na míru a navíc v pravou chvíli. Moc za vaše články děkuji.
Linda
S přihlášením do klubové sekce jsem chvíli váhala, neb jsem si nebyla jistá, jestli jsem připravená tolik nových informací pobrat. Cítila jsem, že tyto články už budou hlubší a budou ve mě otevírat zase nové věci a bála jsem se, jestli je dokážu zpracovat. Ale stejně jsem měla tu touhu a stejně jsem se přihlásila. A nelituji! Protože ono by bylo snadné číst stále dokola to, co člověk už někde v sobě ví a ujišťovat se, že jdu životem dobře. Právě těžší je číst něco nové, něco, čemu třeba ještě tak úplně nerozumím, ale o čem vnitřně vím, že to bude správné. A z toho si vzít příklad, tím se inspirovat a na tom růst. Možná i dělat chyby, ale nebát se jít dál. 
Jana
Ještě jednou děkuji za individuálku i za shrnutí, je pro mě cenné. Určitě dám vědět a napíšu Vám změny. Vracím se ke všemu, co jsme společně udělaly, mám v sobě klid a vím, že jde vše tak, jak má jít:-) Jako bych měla pocit, že jsem ve zdroji a důvěřuju tomu všemu.....je to skvělý pocit :-)
Katy
Po mé individuálce s Vámi se mi daří udržovat pozornost na svůj vnitřní klid nebo aspoň si uvědomovat, kdy z toho klidu vypadnu, a vracet se tam. Hodněkrát jsem si už uvědomila program, na základě kterého funguju. Děkuji za vedení v individuálce, při které jsem si ze sebe vytáhla nevyléčenou bolest z minulosti, na kterou bych si sama nepřišla. Odnesla jsem si z toho nejen vyléčení té staré bolesti a pocitu viny, ale i poznatek a prožitek toho,  že lze tu bolest, a tím vlastně i program a část toho, co vyzařuju, během velmi krátké doby rozpustit. Sama jsem se divila, jak je to jednoduché, a snažím se to používat i v běžném životě, vždy když si uvědomím něco dalšího, co mě omezuje v radostném prožívání každého okamžiku. 
Katka
Moudrost, laskavost a jiný, obohacující přístup Peti mě provází skrze její články a videa od konce roku 2017. Přihlášení do klubové sekce byl pro mě tedy další přirozený krok. Po přečtení posledního, hluboce rezonujícího článku jsem si uvědomila a pochopila, jaký jsem dosud učinila Kvantový skok :-) Peťo, moc děkuji a všem pravdu hledajícím vřele doporučuji. Tohle bych si nemohla nechat ujít...
Vlaďka

Dobrý den Peťo, děkuji za inspiraci v Klubové sekci. Je hezké číst a vědět, že někdo Ví a dělá to, co Ví, že má dělat a je zde kvůli tomu :-) Navenek to působí, jakože jste "hotová" (ve smyslu čistá :-). A právě proto Vám Děkuji i za toto osobní sdílení :-) Zatím jsem četl jeden článek, právě teď :-) Nicméně i když jsem četl zatím jen jeden klubový článek, vím, že je za tím mnoho Vašeho úsilí a práce a vím, že obsah pro mě bude užitečný. Takže i když jsem teď roztěkaný, jsem rád, že v Klubové sekci jsem a mám informace k dispozici. Až se doladím, začnu se obsahem inspirovat :-) Mějte se a opatrujte se. 

Míra

Individálka pro mě byla velmi emotivní a inspirativní a opravdu mi pomohla dívat se zase o kousek jinak na dění kolem sebe. Chci ti poděkovat nejen za individuálku/y, které vedeš, ale za vše, co lidem dáváš, ukazuješ, jak se "obnažuješ" a dáváš tak ostatním možnost vidět věci jinak. Došlo mi, jak důležité je si všechny naše vnitřní neshody, bolístky a rozpory vyřešit právě teď, v životě, který právě žijeme. Jak důležité je, aby to naše okolí mělo možnost vidět, zažít a žít. Jak tím naším postojem "měníme" i naše předky a potomky. Děkuji Ti, že jsi součástí doby, ve které žiji i já. Děkuji Ti, že se staráš! Přeji Ti krásné dny a těším se zase někdy na viděnou :-)

Karolina
Míra

Dobrý den, Péťo, ještě jednou moc děkuji za individuálku a za Vaši péči na ní. Napadlo mě, proč vlastně individuálky nezdražíte? Hodnotu mají určitě vyšší než 1000,-Kč. Pro někoho může být nízká cena i odrazující v tom smyslu, že si na vědomé úrovni řekne: "To mi nepomůže, když je to tak levné" ... takový kouč si účtuje třeba 6000,-Kč/hod. .... V uplynulých dnech po individuálce vnímám, že máme se ženou mnohem bližší vztah. Zároveň jsem pocítil i změnu v intimní oblasti. Již delší dobu jsem si uvědomoval svojí lakomost a sobeckost, ale od individuálky mi začaly tyto moje vlastnosti vadit, což je super. A zároveň mi díky individuálce došlo, jakou nehojnost do mého života přinášejí. Také jsem si díky individuálce uvědomil, že dříve jsem byl štědrý. Avšak poté, co jsem se odnaučil být workoholikem, jsem byl až příliš lakomý. Nyní je to u mě o nalezení rovnováhy mezi štědrostí a lakomostí do té míry, abych tou přílišnou štědrostí zase neubližoval sám sobě jako dřív, ale zase abych svojí lakomostí neokrádal ostatní o svoje dary, které mi byly dány :-) Je fajn, že ty věci, co ve mně probíhaly při individuálce, mám stále zvědoměné a dochází u mě v různých situacích vždy k uvědomění. Děkuji!

Míra

Na individuálku jsem se velmi těšila, už nějaký čas jsem Péťu sledovala na jejím webu a na youtube. Byla mi od pohledu z videí velmi sympatická. Cítila jsem takovou blízkost a přirozenost a tak jsem neváhala a objednala se. Prošli jsme společně pro mě aktuální téma. Péťa byla empatická, po celou dobu mi asistovala a podporovala mě, provázela mě, dokázala mě prostřednictvím svého hlasu uvést do stavu absolutního klidu a moje mysl se konečně zastavila. A tehdy se začaly dít věci. Začaly se vynořovat pocity a situace, které byly potřeba dořešit pro můj další posun. Ve spojení s mým průvodcem a Pétinou osobitou asistencí jsem si díky individuálce v sobě dořešila, co bylo potřebné a dostalo se mi úžasného daru a návodu, jak pracovat se svými strachy. A současně jsem objevila svoji průvodkyni, za což jsem nesmírně vděčná. Děkuji z celého srdce za to, co děláte Péťo, jste skvělá.

Hanka

Na individuálních setkáních oceňuji hlavně to, že odpovědi na mé vnitřní otázky si dávám já sama a ve formě, které já sama rozumím. Nikdo vám neříká, co máte dělat, vy to ucítíte uvnitř vás. U mne probíhá individuální setkání pomocí vnitřních pocitů a vizualizace. Jsou to silné emotivní zážitky, které jdou do hloubky mé duše. Dle mne se tyto vnitřní stavy nedají ani popsat, šlo o rozpoložení mě samé uvnitř mne. A to byl pro mne ten nejsilnější zážitek, protože kdyby mi to někdo jen vyprávěl, nevěřila bych tomu tak, jako když jsem si to mohla uvnitř v sobě zažít. Peťa je úžasný průvodce, který přesně ví, v jakém okamžiku a jakou otázku má položit. Má velmi citlivý přístup a nezpochybňuje naše prožitky. Ráda bych vzpomenula i její dvě knížky, které píše o svém životě, ale ve chvílích, kdy jsem je četla, jako by psala i o mém životě. Je to úleva, protože si řeknete: "Nejsem sama, to stejné prožívá více lidí". V knihách jsem si našla odpovědi na mé otázky právě v tom správném okamžiku. Knihu Potenciál jsem četla před rokem a nyní jsem se k ní opět vrátila a byla jsem překvapená, kolik věcí jsem v předchozím čtení neviděla. Uvnitř cítím, že mi i do budoucna budou knihy mít co říct. Za vše děkuji

Linda

Po pravidelném pročítání příspěvků jsem se i já odhodlala k individuálce. Potřebovala jsem vyřešit jeden vztahový problém, se kterým jsem se prala téměř dva roky. Z individuálky jsem měla trochu obavy: jestli se dokážu dostat do hloubky své duše, jaké z toho budu mít pocity? Ale díky laskavému vedení Peti jsem to dokázala a našla odpovědi na své otázky. Bylo to pro mě velice příjemné a ráda se k tomu v myšlenkách občas vracím. Cítím se teď volnější a svobodnější. Děkuji

Jitka

Domluvil jsem si s Peťou individuálku, abych řešil problémy v projektu, na kterém jsem aktuálně pracoval. Vlastně jsem ji chtěl přizvat, aby mi s problémy v pracovním kolektivu pomohla. A hned na začátku mi dala ťafku, že řešit někoho jiného je nesmysl, že vždy ve všech problémech řešíme jen sami sebe. Nevím, jestli záměrně nebo mimoděk po mně chtěla něco, co je mi bytostně nepříjemné, protože tomu nerozumím. Chtěla po mně zviditelňovat mé sny nebo pocity. Pod jejím tlakem nakonec ze mě vypadl příběh, příběh o vlkovi. Peťa mi ho trošku rozebrala a vysvětlila. Respektive převyprávěla mi ho svýma očima. Byl jsem z toho naměkko. Ale to vše vlastně nebylo podstatné a nijak důležité. Nebo možná bylo, ale to nevím. To podstatné a důležité pro mě přišlo až pár dní po sezení. Pocit nepochopení vzkazu vlka mi nedal spát. Donutil mě přemýšlet o něčem z úplně jiného pohledu, než jsem byl zvyklý. Peťa mě tím nepřímo donutila, abych o příběhu vlka přemýšlel do hloubky sám. Sám za sebe. A to je na individuálce s Peťou a na jejím přístupu to nejkrásnější. Vlastně vás tak nějak bokem donutí, abyste si začali srovnávat své myšlenky a své hodnoty sami v sobě. Neradí, neříká co a jak, ale pomáhá vám najít se sám v sobě.

Petr

Moje první setkání s Péťou bylo prostřednictvím jejich článků. Při jejich čtení jsem se cítila moc dobře. Vnímala jsem, že mě uvnitř oslovují, dotýkají se míst, která u mě touží být více pochopena a přijata. Po té u mě přirozeně dozrál pocit Péťu oslovit na individuálku. Při společné práci mi následně začalo docházet, co je příčinami mých nepříjemných situací. Jakýmsi nepopsatelným způsobem jsem začala cítit, kudy jít dál, cítila jsem se přijata taková jaká jsem a to je velmi osvobozující pocit, za který jsem velmi vděčná. Nevidím jemnohmotný svět, nemám slyšení a přesto se mi dostalo informací přesně v mé úrovni vědomí, tak abych je co nejlépe pochopila a začala žít. Setkání mě nezbavilo strachů, což jsem ani nečekala, ale dalo mi návod a informace, jakým způsobem jít dál životem tak, abych se cítila dobře.Za sebe píšu, kdo cítí impuls Péťu oslovit, nemějte obavu, je pro Vás připraveno přesně to, co potřebujete vědět. Děkuji Péťo.

Radka

Pro skypové sezení jsem byla rozhodnutá okamžitě po pročtení stránek "jinypristup.cz", na které jsem narazila "náhodou" :-) Pocity, které ve mně sezení zanechalo, byly a jsou stále velmi silné. Vše prožité, procítěné během sezení vede k uvědomění si sebe sama, pojmenování něčeho dosud neuchopeného a přesto hmatatelného - protože se to neuchopené stále zhmotňuje v každodennosti. A pecka je, že si na to člověk přijde během sezení úplně sám a to dříve neuchopené sám pojmenuje. Peťka je velmi milá, empatická mladá žena - chvíli po začátku sezení opadlo takové to "pnutí těla", během pár minut došlo k uvolnění a k otevřenému přístupu - prostě to, co Peťa vysílá, to jí okamžitě začnete vracet. Peti, děkuji za Tvé láskyplné vedení - vhodně volené jednoduché otázky, vhledy, zviditelnění maličkostí, trpělivost a respekt. Všechno toto, a určitě toho bylo více, mě provedlo neuvěřitelnými zákoutími svého nitra, abych tam našla, co hledám. Samu sebe a ještě mnohem víc - protože už vím, že nikdy nejsem sama. Moc děkuji, jsem vděčná za vše, co se událo a že jsem Tě mohla potkat.

Jana

Milá Péťo, moc Ti děkuju za naše společná setkání. Ze začátku jsem nevěděla, co od toho mohu čekat a kam se bude naše setkání ubírat. Ale mám z toho velkou radost. Díky Tvému vedení a postupně následujícím otázkám dochází k nádhernému "zrcadlení", kdy se mohu do sebe hlouběji podívat a nalézt pocity i skutečnosti, o kterých jsem nevěděla a byly velice hluboce skryty. Nyní vyplouvají na povrch a já se s nimi mohu smířit, přijmout je a tím zbavit různých bloků a subjektivních domněnek i představ, které mě brání dostat se k mému skutečnému já, být opravdu sama s sebou. Už teď jsem díky Tobě ušla kus cesty a už se těším na naše další společné kroky. Díky za vše!

Bára

Když jsem se chystala na první individuálku s Peťou, měla jsem představu, že si prostě budeme povídat a že na základě rozhovoru získám odpověď na své otázky. Skutečnost ale byla naprosto ohromující! Otevřel se mi doslova svět za zrcadlem! Ocitla jsem se uprostřed ohromného dobrodružství svého vlastního nitra, kde se mi laskavým a příjemným vedením dostalo návodu na cestu k sobě. Děkuji za vzrušující poznání a těším se na další cestu.

Markéta, Brno

Drahá Peta, uz je to zopár dní, co sme sa skontaktovali na individuálnom sedení cez skype. Velmi Ti dakujem za ten cas, strávený s Tebou, za Tvoje otázky, ktoré ma viedli k odpovediam mojej duše. To sedenie bolo tak vyživujúce a podporujúce, stále z něho čerpám. Vdaka za otovrenie a rozšírenie obzoru, co mi už teraz prinieslo nové perspektívy. Este raz velmi pekne DAKUJEM!

Luba Nidhi Hendricks, Regensburg, Německo

Dobrý den Peťo, pro mne to bylo opravdu velice příjemné setkání (seminář) po skypu. Všechna slova, vlastně tvoje povídání, příběh, jakoby bylo o něčem jiném, ale přesto ta energie z toho ke mně šla a já si začala uvědomovat a najednou to cvaklo a věděla jsem, že tohle přece vím a najednou jsem se vrátila ... :) Stále to vnímám a moc děkuji. Teď už vím, že vše je tak, jak má být. Krásný večer a na dálku děkuji a objímám :)

Ivana, Brodek u Konice

Chce to jiný přístup sama k sobě, jsem si říkala pár dní před tím, než na Facebooku "náhodně" vyskočila stránka s tímto názvem... Individuální setkání je nepopsatelné. Je to jako když hovoříte s někým, kdo ví, kdo vás zná... Občas jsem měla i husí kůži po těle, nebo pocit, že to "zapadlo" tam, kam má, a vše dává smysl... Uvědomila jsem si spoustu věcí, získala jiný pohled na situace, které prožívám nebo jsem prožívala.Těžko se hledají slova, která by vystihla, co člověk cítí a prožívá... takový vnitřní klid a souznění... Po tomto setkání mám ještě větší chuť se poznávat a nebát se toho. Moc Vám za to děkuji a přeji krásné dny.

Věra, Chomutov

Něco mi říkalo: "Přihlaš se na ten seminář..." Nevěděla jsem, jestli je to z hlavy či od srdce. Teď vím, že to bylo srdce!!! Vše je tak, jak má být! Ještě jednou děkuji :-). Tvůj seminář mi byl velkým přínosem!!! A ještě dlouho bude.

Ivet, Velké Bílovice

Semináře s Peťou jsou pro mě jako duševní lázně. Po každém z nich se mi otevřely další dveře nového a vzrušujícího poznání a cesty za obzor toho, co jsem dosud znala, a velmi spontánní a přirozenou cestou jsem vycítila to, co jsem měla slyšet a uvědomit si. Už se moc těším, že si pro pěkné zažití svých dojmů některé z těchto seminářů, ať už osobně, anebo po skype, ještě zopakuji.

Markéta, Brno

Po jediném setkání s Peťou mám pocit jako bych vystoupila ze zakletého kruhu. Cítím odvahu, vnitřní sílu, novou naději, respektuji své potřeby nehledě na to, zda to okolí chápe či nikoliv, a vidím možnosti, které mi před tím díky zažitým omezením zůstávaly skryty. Konečně dávám sebe na první místo bez pocitu strachu či viny, přijímám, co je, a těším se na to, co přijde :-) Děkuju za čas, který jsi mi věnovala, i sdílení tvého příběhu, Peti a přeji toto „probuzení“ všem, kdo se svým životem chtějí něco dělat a stát se jeho tvůrcem …

Andrea, Prostějov

Peti, děkuji za skvělá setkání prozatím na dvou tvých seminářích, díky kterým cítím posun ne o dva, ale sto kroků vpřed a tisíc směrem k sobě. Tvůj přístup je skutečně "jiný". Umožňuješ člověku poznat a vidět nejen sebe v tom správném světle, ale především pak samostatně nacházet řešení různých životních situací. Je tolik motivující cítit pokrok a propouštět strach ze změn! Děkuji. A těším se příště... :-)

Romana K., Zlín

Setkání s Peťou bych nazvala osudovým. Když jsem poprvé v únoru navštívila její seminář, žasla jsem. Její napojení, odpovědi snad na všechny dosud nezodpovězené otázky, a to jsem ji ani jednu nepoložila :-) Tolik vděčnosti a pokory, slovy se to nedá ani popsat. Po té jsem s nadšením navštívila i její další semináře a konečně, po delší době opět začínám vidět, jak se pomaloučku přede mnou ukazuje právě ta Má cestička. Peťo, děkuji!

Hanka, Otaslavice

Nedávno jsem se zúčastnila několika přednášek, které Petra vedla. Ačkoliv jsem se na nic nahlas neptala, přesto jsem nečekaně dostala spoustu odpovědí na své vnitřní otázky. Mile mě překvapila její moudrost, skromnost a upřímnost. Několikrát se mě její povídání kdesi velmi hluboko dotklo. Někdo tady trefně napsal, že je to jako jít na Duška. Tohle můžu jen potvrdit ... a už teď se těším na nějaké další příště...

Soňa, Prostějov

Petra je výjimečný člověk, po přednášce o komunikaci, kde mě zaujalo její nadšení a nasazení, jsem se rozhodl zkusit osobní rozvoj. Velmi nenásilným způsobem a dobře mířenými otázkami se snaží dobrat k jádru problému, který je často jinde než člověk v první chvíli myslí - pomoci člověku na cestě k sobě. Během sezení jsem cítil velmi silně aktivaci srdeční čakry. Mohu jen doporučit každému, kdo se ocitl na životní křižovatce, jak v pracovním nebo osobním životě, nebo se jen chce podívat na věci z jiného úhlu.

Lukáš N.

Milá Peťo, děkuji za čas strávený v Tvé přítomnosti. Byl to pro mě čas, který mi hodně dal..... Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny, mnoho spokojených klientů ...

Jana Hájková, Brno

Nabídek jak vycházet s lidmi a podobných témat člověčího rozvoje mě potkala řada, ale už mě míjejí... Ve Vašem případě mě zaujal Váš osobní příběh a ve finále Vaše fotka. Bylo to pro mě jako koupit si lístek do první řady do dobrého divadla jednoho herce. Něco jako na Jaroslava Duška nebo jinak na Toma Kluse. A snad ještě lepší. Samá pozitiva. Nabitá energií, dychtivá podat zprávu o stavu, velmi působivá v textu i pohybu.

Zbyněk Maděryč, Brno

Dobrý deň Petra, veľmi sa teším, že som sa rozhodla prísť, pretože sme spoločne pomenovali niektoré presvedčenia, ktoré ma držia tam, kde som. Robíte skvelú prácu a veľmi Vám držím palce na Vašej ceste.

Andrea Sporková, Bratislava

Jsme neziskovka, ve které přikládá ruku k dílu stále více lidí, kdy většina z nich pracuje, aniž by dostávala mzdu. S rostoucím počtem lidí roste přirozeně počet nedorozumění, odlišných názorů a potřeb. Petra Jelínková, se svým nadhledem a schopností sbližovat strany s opačnými názory a přesvědčením napomáhá ve vytváření výborného pracovního kolektivu, udržuje tak vysokou efektivitu naší práce, a je tak klíčovým členem našeho týmu.

Pavel Stratil, ředitel nestátní neziskové organizace Vaizard, z.ú.

Peťu jsem potkala ve velmi těžké životní zkoušce a to při soudní při o děti. Pomohla mi se podívat na celou záležitost i z jiného úhlu a pochopit i protistranu. Úspěch na soudě,kdy výsledkem byla vzájemná dohoda obou stran, nebyl pro mě hlavní cíl, ale Peťa dokázala změnit celý můj náhled na tuto problematiku a vnímat potřeby druhých celkově. Děkuji ti za získanou trpělivost a dvojí pohled :)

Adriena R.S., Brno

Díky internímu nedorozumění v našem týmu jsem měla možnost vyzkoušet „jiný přístup“ pohledu na řešení konfliktů. Poznala jsem mediaci a setkání s Peťou mi dalo mnohem víc, uvědomila jsem si, jak důležité je pro mě, věnovat se profesi, kterou jsem si přála vykonávat už od dětství.

Marie S., Brno

Díky moc za dnešní bezvadnou přednášku!! Myslím si, že byla v mnoha ohledech inspirativní a to nadšení, se kterým byla celé 4 hodiny prezentována bylo naprosto fenomenální! Díky a přeji hodně dalších úspěšných prezentací a nadšených posluchačů!

Antonín B., Brno

Chtěl bych Vám poděkovat a ocenit to, co děláte, a tak to činím alespoň touto formou. Děkuji za kvalitní přednášku o mediaci a za předání entuziasmu mně i mým spolužákům.

Pavel G., Brno

Děkuji Petře za otevření nových dimenzí v oblasti řešení problémů, ať už po pracovní stránce nebo v soukromí. Lidé občas zapomínají na to, nebo si spíše neuvědomují, že lze nalézt alternativní řešení, které bude nakonec pro všechny zúčastněné tím nejlepším výsledkem. Petra ukazuje svým klientům, jak nahlížet na problémy z lepší stránky. Její přístup je správná cesta, protože se do toho vrhla s nejlepšími úmysly.

Andrea N., Znojmo

Paní Petro, děkuji mnohokrát za setkání. Bylo v přátelské a uvolněné atmosféře a bylo mi velkým přínosem. Díky Vašim otázkám, na které jsem hledala odpovědi, jsem pochopila, jak je důležité mít se rád, protože jen spokojený a vyrovnaný člověk může dál kolem sebe rozdávat radost a zvládat nelehké překážky, co nám život položí do cesty. Otevřel se přede mnou jiný pohled na svět. Děkuji Vám :-)

Jolana M., Brno