Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 4.11.2020. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

Reference

Ahoj Peti, za Klubovou sekci jsem moc ráda, stejně jako za živá vysílání v ní. Vysílání poslouchám ze záznamu a jsem moc ráda, že tu ta možnost je. Peti, máš můj vřelý dík, za vše, co pro nás děláš. Přeji ti krásné dny. 

Karolina

Dobrý den Péťo, moc děkuji za další půlrok s Vámi. :-), za další půlroční přístup v Klubové sekci. Vaše úvahy jsou pro mě inspirací. Poslední živé vysílání mi odkrylo ledacos, co se snažím ve svém životě pochopit nebo spíš uchopit. Něco mi došlo hned a něco se mi vybavuje postupně, ještě po týdnu to neskončilo. Za to Vám patří veliké díky. 

Jana

Po Tvých individuálkách se rozprostírá ve mně klid. Nutí mne k zamyšlení, ale ne k zamyšlení nucenému a někam tlačenému, ale volnému, klidnému. Je pro mne fascinující a příjemné pozorovat, jak mezi námi plyne klidná energie, vzájemné napojení. Jak formuluješ a říkáš nevyslovené, co bych právě chtěla vyslovit, nebo co přesně doplňuje tok myšlenek nebo dění. Celé je to intenzivní a zároveň čas plyne úplně jiným tempem než obvykle. Rychleji a zároveň příjemně pomaleji. Nacházím v sobě odpovědi, když se uvolním a přestanu se nutit do toho, abych nějaké odpovědi našla. Fascinující, úžasné. Začínám mít pocit, že bez toho už nemohu být. Vůbec jsem nevěděla, s čím tentokrát za Tebou půjdu, a vyplynulo z toho vše tak příjemně a plynule. To napojení na universum je osvobozující a zároveň vedoucí dál do sebe i mimo, ale týkající se mne. Díky, jsem vděčná, že Tě znám a že se mnou pracuješ. Začínám rozlišovat, co je ego - rozum - hlava a co srdce - univerzum - vnitřní vcítění se. Přála bych to každému. Těším se na další práci a na to, až najdu cestu k sobě a prostřednictvím jí i k ostatním. Ale jinak než doposud. Klidněji, užitečněji a plněji. Krásný večer. 

Any

Milá Péťo, to, jak jste dokázala vysvětlit na závěr v živém vysílání v Klubové sekci emoce a vnitřní vedení, tak to opravdu bylo neuvěřitelné. Měl jsem pocit jakoby prostřednictvím Vás mluvilo samotné Univerzum! U mě se otevřel portál (čas od času se mi to takto stane), spojení s někým... nyní s Vámi, nebo s tím, co jste sdělovala. A přesně všechno zaklaplo slovo od slova tam, kam mělo. A já jenom nevěřícně koukal. Vše se událo bez přemýšlení. Bez úsilí to do mě teklo. Jeden "aha moment" za druhým. Samozřejmě přišlo i na slzy, ale byly to slzy radosti, pochopení a prozření. A to i přesto, že ty rozdíly mi jsou velmi známy. Máte neuvěřitelný dar sdělení. A tento "živý" formát - živé vysílání v Klubové sekci, jak říkají Slováci, Vám "velmi pristane..." Omlouvám se, ale musel jsem Vám to takto emocionálně podat, jelikož jsem to tak cítil. Děkuji za krásný zážitek, i přesto že jsem to viděl až že záznamu. On to vlastně ani není záznam, jelikož ta energie toho sdělení v tom záznamu živého vysílání je stále přítomná a ten portál je tu neustále tady a teď. 

Jirka

Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování ženě, která tvoří články veřejně přístupné všem a zejména pak ty v Klubové sekci, a celým svým působením vyzařuje energii, jejíž transformační síla má schopnost očišťovat, pochopit, prožít a uvolnit svá pouta, která jsme si během života nasadili. Její příběh/příběhy na individuálkách v jejím podání se mnou zvláštním způsobem korespondují jako určitá vývojová křivka, kterou se mohu inspirovat. I když každý prožíváme věci jinak, ve skutečnosti se s pojmy jako sebeláska, sebeúcta, hranice, schopnost otevřené komunikace a mnohými dalšími setkáváme všichni. Za její energii, kterou do tvorby vkládá, bych chtěla poděkovat, je specifická a míří přímo do podstaty problému. Děkuji za úlevu, aha momenty. 

Katka

Dobrý večer Peti, chtěla jsem vám jen napsat své dojmy po individuálce. Individuálka, stejně jako ta první, se mnou pracuje postupně, jsem vždy u vytržení AHA momentů. Opravdu mohu potvrdit, že se mé procítění z individuálky plně promítá do mnoha mých situací - pozvolna, jako bych je vždy viděla z mnoha úhlů pohledu. Těžko se to popisuje slovy, ale jakoby část mne "naschválníček" opravdu odešel. Postupně se vše začalo promítat a sedat do mého života. Hodně to pracuje s mým egem, ale jako bych se i na něj dívala více soucitně. Věci, o kterých jsem si myslela, že nikdy nezmizí, nejdou odpustit, nikdy se přes ně nedostanu, protože by mi prasklo srdce, nebo to prostě neumím, se opravdu uvnitř mě postupně mění. Moc děkuji za světlo které nesete a nabízíte dalším. Jste velkou inspirací.

Jitka

Ráda bych se s Vámi podělila o mé zkušenosti z individuálek. V prvé řadě bych chtěla zmínit, že "povídání" s Peťou je pro mě velmi uklidňující záležitost. Cítím, že se věci dávají do pohybu, že se měním, vyvíjím. Když jsem poprvé absolvovala individuálku, na začátku jsem byla lehce skeptická, jak se s tím moje hlava popere, co mi dovolí, jestli vůbec budu schopna připustit možnost něčeho vyššího. "Výsledek" mě překvapil. Netvrdím, že by se nějaký větší efekt dostavil hned, snad pocit nějaké úlevy, ale v následujících týdnech jsem si najednou uvědomila, že situace, na které jsem reagovala předtím emočně, nechávám plynout s klidem, pohodou. A to byla pro mě obrovská osobní výhra. Druhá individuálka byla velmi "emotivní", již jsem věděla, do čeho jdu, nebála jsem se pustit se někam dál a proto proplakala pár kapesníků. Opět s odstupem času sleduji posun v mém jednání, aniž bych se na něj vědomě zaměřila. Samozřejmě nejsem na konci, ale vím, že jsem na správné cestě. Proto bych všem, kdo váhají, chtěla říct, že je to "povídání" může velmi příjemně překvapit.

Dáša
Už dlouho se zajímám o duchovní cestu, velmi mě baví různé články nebo videa s tématikou, jak se posunout ve svém životě dál. Informací bylo tolik, že jsem se v tom topila a stejně jsem nevěděla, jak tyto informace použít v praktickém životě. Individuálka s Peťou byla pro mě inspirací a uvědoměním, abych nacházela odpovědi na své otázky uvnitř sebe a nenechala se vláčet emocemi a hlavou (informacemi, které jsem získala venku). Během povídání s Peťou jsem se naladila do svého středu – zdroje, což nebylo úplně lehké, jelikož jsem s ním do té chvíle nebyla vědomě ve spojení. Moc děkuji Petě, za skvělé vedení během individuálky, které mě více spojilo s moudrým vedením, jenž máme všichni uvnitř sebe, ale jen málokdo si to uvědomuje.
Jarka
Jsem typ človeka "quick temper". Ovlivňují mne emoce, jak v tom dobrém, tak v tom výbušném a netrpělivém. Nikde jsem nenašla, jak s emocemi pracovat, aby mi pomáhaly, a ne mne ovládaly. Klubová sekce - články v ní jsou pro mne určitým vodítkem, nakouknutím na práci s emocemi a nejen s emocemi. Články jsou psané životními zkušenostmi Peti. Každý člověk je v něčem jiný, a přesto stejný. Proto mohu říci, že velmi často jako by mi byly psány na míru a navíc v pravou chvíli. Moc za vaše články děkuji.
Linda
S přihlášením do klubové sekce jsem chvíli váhala, neb jsem si nebyla jistá, jestli jsem připravená tolik nových informací pobrat. Cítila jsem, že tyto články už budou hlubší a budou ve mě otevírat zase nové věci a bála jsem se, jestli je dokážu zpracovat. Ale stejně jsem měla tu touhu a stejně jsem se přihlásila. A nelituji! Protože ono by bylo snadné číst stále dokola to, co člověk už někde v sobě ví a ujišťovat se, že jdu životem dobře. Právě těžší je číst něco nové, něco, čemu třeba ještě tak úplně nerozumím, ale o čem vnitřně vím, že to bude správné. A z toho si vzít příklad, tím se inspirovat a na tom růst. Možná i dělat chyby, ale nebát se jít dál. 
Jana
Ještě jednou děkuji za individuálku i za shrnutí, je pro mě cenné. Určitě dám vědět a napíšu Vám změny. Vracím se ke všemu, co jsme společně udělaly, mám v sobě klid a vím, že jde vše tak, jak má jít:-) Jako bych měla pocit, že jsem ve zdroji a důvěřuju tomu všemu.....je to skvělý pocit :-)
Katy
Po mé individuálce s Vámi se mi daří udržovat pozornost na svůj vnitřní klid nebo aspoň si uvědomovat, kdy z toho klidu vypadnu, a vracet se tam. Hodněkrát jsem si už uvědomila program, na základě kterého funguju. Děkuji za vedení v individuálce, při které jsem si ze sebe vytáhla nevyléčenou bolest z minulosti, na kterou bych si sama nepřišla. Odnesla jsem si z toho nejen vyléčení té staré bolesti a pocitu viny, ale i poznatek a prožitek toho,  že lze tu bolest, a tím vlastně i program a část toho, co vyzařuju, během velmi krátké doby rozpustit. Sama jsem se divila, jak je to jednoduché, a snažím se to používat i v běžném životě, vždy když si uvědomím něco dalšího, co mě omezuje v radostném prožívání každého okamžiku. 
Katka
Moudrost, laskavost a jiný, obohacující přístup Peti mě provází skrze její články a videa od konce roku 2017. Přihlášení do klubové sekce byl pro mě tedy další přirozený krok. Po přečtení posledního, hluboce rezonujícího článku jsem si uvědomila a pochopila, jaký jsem dosud učinila Kvantový skok :-) Peťo, moc děkuji a všem pravdu hledajícím vřele doporučuji. Tohle bych si nemohla nechat ujít...
Vlaďka

Dobrý den Peťo, děkuji za inspiraci v Klubové sekci. Je hezké číst a vědět, že někdo Ví a dělá to, co Ví, že má dělat a je zde kvůli tomu :-) Navenek to působí, jakože jste "hotová" (ve smyslu čistá :-). A právě proto Vám Děkuji i za toto osobní sdílení :-) Zatím jsem četl jeden článek, právě teď :-) Nicméně i když jsem četl zatím jen jeden klubový článek, vím, že je za tím mnoho Vašeho úsilí a práce a vím, že obsah pro mě bude užitečný. Takže i když jsem teď roztěkaný, jsem rád, že v Klubové sekci jsem a mám informace k dispozici. Až se doladím, začnu se obsahem inspirovat :-) Mějte se a opatrujte se. 

Míra

Individálka pro mě byla velmi emotivní a inspirativní a opravdu mi pomohla dívat se zase o kousek jinak na dění kolem sebe. Chci ti poděkovat nejen za individuálku/y, které vedeš, ale za vše, co lidem dáváš, ukazuješ, jak se "obnažuješ" a dáváš tak ostatním možnost vidět věci jinak. Došlo mi, jak důležité je si všechny naše vnitřní neshody, bolístky a rozpory vyřešit právě teď, v životě, který právě žijeme. Jak důležité je, aby to naše okolí mělo možnost vidět, zažít a žít. Jak tím naším postojem "měníme" i naše předky a potomky. Děkuji Ti, že jsi součástí doby, ve které žiji i já. Děkuji Ti, že se staráš! Přeji Ti krásné dny a těším se zase někdy na viděnou :-)

Karolina
Míra

Dobrý den, Péťo, ještě jednou moc děkuji za individuálku a za Vaši péči na ní. Napadlo mě, proč vlastně individuálky nezdražíte? Hodnotu mají určitě vyšší než 1000,-Kč. Pro někoho může být nízká cena i odrazující v tom smyslu, že si na vědomé úrovni řekne: "To mi nepomůže, když je to tak levné" ... takový kouč si účtuje třeba 6000,-Kč/hod. .... V uplynulých dnech po individuálce vnímám, že máme se ženou mnohem bližší vztah. Zároveň jsem pocítil i změnu v intimní oblasti. Již delší dobu jsem si uvědomoval svojí lakomost a sobeckost, ale od individuálky mi začaly tyto moje vlastnosti vadit, což je super. A zároveň mi díky individuálce došlo, jakou nehojnost do mého života přinášejí. Také jsem si díky individuálce uvědomil, že dříve jsem byl štědrý. Avšak poté, co jsem se odnaučil být workoholikem, jsem byl až příliš lakomý. Nyní je to u mě o nalezení rovnováhy mezi štědrostí a lakomostí do té míry, abych tou přílišnou štědrostí zase neubližoval sám sobě jako dřív, ale zase abych svojí lakomostí neokrádal ostatní o svoje dary, které mi byly dány :-) Je fajn, že ty věci, co ve mně probíhaly při individuálce, mám stále zvědoměné a dochází u mě v různých situacích vždy k uvědomění. Děkuji!

Míra

Na individuálku jsem se velmi těšila, už nějaký čas jsem Péťu sledovala na jejím webu a na youtube. Byla mi od pohledu z videí velmi sympatická. Cítila jsem takovou blízkost a přirozenost a tak jsem neváhala a objednala se. Prošli jsme společně pro mě aktuální téma. Péťa byla empatická, po celou dobu mi asistovala a podporovala mě, provázela mě, dokázala mě prostřednictvím svého hlasu uvést do stavu absolutního klidu a moje mysl se konečně zastavila. A tehdy se začaly dít věci. Začaly se vynořovat pocity a situace, které byly potřeba dořešit pro můj další posun. Ve spojení s mým průvodcem a Pétinou osobitou asistencí jsem si díky individuálce v sobě dořešila, co bylo potřebné a dostalo se mi úžasného daru a návodu, jak pracovat se svými strachy. A současně jsem objevila svoji průvodkyni, za což jsem nesmírně vděčná. Děkuji z celého srdce za to, co děláte Péťo, jste skvělá.

Hanka

Na individuálních setkáních oceňuji hlavně to, že odpovědi na mé vnitřní otázky si dávám já sama a ve formě, které já sama rozumím. Nikdo vám neříká, co máte dělat, vy to ucítíte uvnitř vás. U mne probíhá individuální setkání pomocí vnitřních pocitů a vizualizace. Jsou to silné emotivní zážitky, které jdou do hloubky mé duše. Dle mne se tyto vnitřní stavy nedají ani popsat, šlo o rozpoložení mě samé uvnitř mne. A to byl pro mne ten nejsilnější zážitek, protože kdyby mi to někdo jen vyprávěl, nevěřila bych tomu tak, jako když jsem si to mohla uvnitř v sobě zažít. Peťa je úžasný průvodce, který přesně ví, v jakém okamžiku a jakou otázku má položit. Má velmi citlivý přístup a nezpochybňuje naše prožitky. Ráda bych vzpomenula i její dvě knížky, které píše o svém životě, ale ve chvílích, kdy jsem je četla, jako by psala i o mém životě. Je to úleva, protože si řeknete: "Nejsem sama, to stejné prožívá více lidí". V knihách jsem si našla odpovědi na mé otázky právě v tom správném okamžiku. Knihu Potenciál jsem četla před rokem a nyní jsem se k ní opět vrátila a byla jsem překvapená, kolik věcí jsem v předchozím čtení neviděla. Uvnitř cítím, že mi i do budoucna budou knihy mít co říct. Za vše děkuji

Linda

Po pravidelném pročítání příspěvků jsem se i já odhodlala k individuálce. Potřebovala jsem vyřešit jeden vztahový problém, se kterým jsem se prala téměř dva roky. Z individuálky jsem měla trochu obavy: jestli se dokážu dostat do hloubky své duše, jaké z toho budu mít pocity? Ale díky laskavému vedení Peti jsem to dokázala a našla odpovědi na své otázky. Bylo to pro mě velice příjemné a ráda se k tomu v myšlenkách občas vracím. Cítím se teď volnější a svobodnější. Děkuji

Jitka

Domluvil jsem si s Peťou individuálku, abych řešil problémy v projektu, na kterém jsem aktuálně pracoval. Vlastně jsem ji chtěl přizvat, aby mi s problémy v pracovním kolektivu pomohla. A hned na začátku mi dala ťafku, že řešit někoho jiného je nesmysl, že vždy ve všech problémech řešíme jen sami sebe. Nevím, jestli záměrně nebo mimoděk po mně chtěla něco, co je mi bytostně nepříjemné, protože tomu nerozumím. Chtěla po mně zviditelňovat mé sny nebo pocity. Pod jejím tlakem nakonec ze mě vypadl příběh, příběh o vlkovi. Peťa mi ho trošku rozebrala a vysvětlila. Respektive převyprávěla mi ho svýma očima. Byl jsem z toho naměkko. Ale to vše vlastně nebylo podstatné a nijak důležité. Nebo možná bylo, ale to nevím. To podstatné a důležité pro mě přišlo až pár dní po sezení. Pocit nepochopení vzkazu vlka mi nedal spát. Donutil mě přemýšlet o něčem z úplně jiného pohledu, než jsem byl zvyklý. Peťa mě tím nepřímo donutila, abych o příběhu vlka přemýšlel do hloubky sám. Sám za sebe. A to je na individuálce s Peťou a na jejím přístupu to nejkrásnější. Vlastně vás tak nějak bokem donutí, abyste si začali srovnávat své myšlenky a své hodnoty sami v sobě. Neradí, neříká co a jak, ale pomáhá vám najít se sám v sobě.

Petr

Moje první setkání s Péťou bylo prostřednictvím jejich článků. Při jejich čtení jsem se cítila moc dobře. Vnímala jsem, že mě uvnitř oslovují, dotýkají se míst, která u mě touží být více pochopena a přijata. Po té u mě přirozeně dozrál pocit Péťu oslovit na individuálku. Při společné práci mi následně začalo docházet, co je příčinami mých nepříjemných situací. Jakýmsi nepopsatelným způsobem jsem začala cítit, kudy jít dál, cítila jsem se přijata taková jaká jsem a to je velmi osvobozující pocit, za který jsem velmi vděčná. Nevidím jemnohmotný svět, nemám slyšení a přesto se mi dostalo informací přesně v mé úrovni vědomí, tak abych je co nejlépe pochopila a začala žít. Setkání mě nezbavilo strachů, což jsem ani nečekala, ale dalo mi návod a informace, jakým způsobem jít dál životem tak, abych se cítila dobře.Za sebe píšu, kdo cítí impuls Péťu oslovit, nemějte obavu, je pro Vás připraveno přesně to, co potřebujete vědět. Děkuji Péťo.

Radka

Pro skypové sezení jsem byla rozhodnutá okamžitě po pročtení stránek "jinypristup.cz", na které jsem narazila "náhodou" :-) Pocity, které ve mně sezení zanechalo, byly a jsou stále velmi silné. Vše prožité, procítěné během sezení vede k uvědomění si sebe sama, pojmenování něčeho dosud neuchopeného a přesto hmatatelného - protože se to neuchopené stále zhmotňuje v každodennosti. A pecka je, že si na to člověk přijde během sezení úplně sám a to dříve neuchopené sám pojmenuje. Peťka je velmi milá, empatická mladá žena - chvíli po začátku sezení opadlo takové to "pnutí těla", během pár minut došlo k uvolnění a k otevřenému přístupu - prostě to, co Peťa vysílá, to jí okamžitě začnete vracet. Peti, děkuji za Tvé láskyplné vedení - vhodně volené jednoduché otázky, vhledy, zviditelnění maličkostí, trpělivost a respekt. Všechno toto, a určitě toho bylo více, mě provedlo neuvěřitelnými zákoutími svého nitra, abych tam našla, co hledám. Samu sebe a ještě mnohem víc - protože už vím, že nikdy nejsem sama. Moc děkuji, jsem vděčná za vše, co se událo a že jsem Tě mohla potkat.

Jana

Milá Péťo, moc Ti děkuju za naše společná setkání. Ze začátku jsem nevěděla, co od toho mohu čekat a kam se bude naše setkání ubírat. Ale mám z toho velkou radost. Díky Tvému vedení a postupně následujícím otázkám dochází k nádhernému "zrcadlení", kdy se mohu do sebe hlouběji podívat a nalézt pocity i skutečnosti, o kterých jsem nevěděla a byly velice hluboce skryty. Nyní vyplouvají na povrch a já se s nimi mohu smířit, přijmout je a tím zbavit různých bloků a subjektivních domněnek i představ, které mě brání dostat se k mému skutečnému já, být opravdu sama s sebou. Už teď jsem díky Tobě ušla kus cesty a už se těším na naše další společné kroky. Díky za vše!

Bára

Když jsem se chystala na první individuálku s Peťou, měla jsem představu, že si prostě budeme povídat a že na základě rozhovoru získám odpověď na své otázky. Skutečnost ale byla naprosto ohromující! Otevřel se mi doslova svět za zrcadlem! Ocitla jsem se uprostřed ohromného dobrodružství svého vlastního nitra, kde se mi laskavým a příjemným vedením dostalo návodu na cestu k sobě. Děkuji za vzrušující poznání a těším se na další cestu.

Markéta, Brno

Drahá Peta, uz je to zopár dní, co sme sa skontaktovali na individuálnom sedení cez skype. Velmi Ti dakujem za ten cas, strávený s Tebou, za Tvoje otázky, ktoré ma viedli k odpovediam mojej duše. To sedenie bolo tak vyživujúce a podporujúce, stále z něho čerpám. Vdaka za otovrenie a rozšírenie obzoru, co mi už teraz prinieslo nové perspektívy. Este raz velmi pekne DAKUJEM!

Luba Nidhi Hendricks, Regensburg, Německo

Dobrý den Peťo, pro mne to bylo opravdu velice příjemné setkání (seminář) po skypu. Všechna slova, vlastně tvoje povídání, příběh, jakoby bylo o něčem jiném, ale přesto ta energie z toho ke mně šla a já si začala uvědomovat a najednou to cvaklo a věděla jsem, že tohle přece vím a najednou jsem se vrátila ... :) Stále to vnímám a moc děkuji. Teď už vím, že vše je tak, jak má být. Krásný večer a na dálku děkuji a objímám :)

Ivana, Brodek u Konice

Chce to jiný přístup sama k sobě, jsem si říkala pár dní před tím, než na Facebooku "náhodně" vyskočila stránka s tímto názvem... Individuální setkání je nepopsatelné. Je to jako když hovoříte s někým, kdo ví, kdo vás zná... Občas jsem měla i husí kůži po těle, nebo pocit, že to "zapadlo" tam, kam má, a vše dává smysl... Uvědomila jsem si spoustu věcí, získala jiný pohled na situace, které prožívám nebo jsem prožívala.Těžko se hledají slova, která by vystihla, co člověk cítí a prožívá... takový vnitřní klid a souznění... Po tomto setkání mám ještě větší chuť se poznávat a nebát se toho. Moc Vám za to děkuji a přeji krásné dny.

Věra, Chomutov

Něco mi říkalo: "Přihlaš se na ten seminář..." Nevěděla jsem, jestli je to z hlavy či od srdce. Teď vím, že to bylo srdce!!! Vše je tak, jak má být! Ještě jednou děkuji :-). Tvůj seminář mi byl velkým přínosem!!! A ještě dlouho bude.

Ivet, Velké Bílovice

Semináře s Peťou jsou pro mě jako duševní lázně. Po každém z nich se mi otevřely další dveře nového a vzrušujícího poznání a cesty za obzor toho, co jsem dosud znala, a velmi spontánní a přirozenou cestou jsem vycítila to, co jsem měla slyšet a uvědomit si. Už se moc těším, že si pro pěkné zažití svých dojmů některé z těchto seminářů, ať už osobně, anebo po skype, ještě zopakuji.

Markéta, Brno

Po jediném setkání s Peťou mám pocit jako bych vystoupila ze zakletého kruhu. Cítím odvahu, vnitřní sílu, novou naději, respektuji své potřeby nehledě na to, zda to okolí chápe či nikoliv, a vidím možnosti, které mi před tím díky zažitým omezením zůstávaly skryty. Konečně dávám sebe na první místo bez pocitu strachu či viny, přijímám, co je, a těším se na to, co přijde :-) Děkuju za čas, který jsi mi věnovala, i sdílení tvého příběhu, Peti a přeji toto „probuzení“ všem, kdo se svým životem chtějí něco dělat a stát se jeho tvůrcem …

Andrea, Prostějov

Peti, děkuji za skvělá setkání prozatím na dvou tvých seminářích, díky kterým cítím posun ne o dva, ale sto kroků vpřed a tisíc směrem k sobě. Tvůj přístup je skutečně "jiný". Umožňuješ člověku poznat a vidět nejen sebe v tom správném světle, ale především pak samostatně nacházet řešení různých životních situací. Je tolik motivující cítit pokrok a propouštět strach ze změn! Děkuji. A těším se příště... :-)

Romana K., Zlín

Setkání s Peťou bych nazvala osudovým. Když jsem poprvé v únoru navštívila její seminář, žasla jsem. Její napojení, odpovědi snad na všechny dosud nezodpovězené otázky, a to jsem ji ani jednu nepoložila :-) Tolik vděčnosti a pokory, slovy se to nedá ani popsat. Po té jsem s nadšením navštívila i její další semináře a konečně, po delší době opět začínám vidět, jak se pomaloučku přede mnou ukazuje právě ta Má cestička. Peťo, děkuji!

Hanka, Otaslavice

Nedávno jsem se zúčastnila několika přednášek, které Petra vedla. Ačkoliv jsem se na nic nahlas neptala, přesto jsem nečekaně dostala spoustu odpovědí na své vnitřní otázky. Mile mě překvapila její moudrost, skromnost a upřímnost. Několikrát se mě její povídání kdesi velmi hluboko dotklo. Někdo tady trefně napsal, že je to jako jít na Duška. Tohle můžu jen potvrdit ... a už teď se těším na nějaké další příště...

Soňa, Prostějov

Petra je výjimečný člověk, po přednášce o komunikaci, kde mě zaujalo její nadšení a nasazení, jsem se rozhodl zkusit osobní rozvoj. Velmi nenásilným způsobem a dobře mířenými otázkami se snaží dobrat k jádru problému, který je často jinde než člověk v první chvíli myslí - pomoci člověku na cestě k sobě. Během sezení jsem cítil velmi silně aktivaci srdeční čakry. Mohu jen doporučit každému, kdo se ocitl na životní křižovatce, jak v pracovním nebo osobním životě, nebo se jen chce podívat na věci z jiného úhlu.

Lukáš N.

Milá Peťo, děkuji za čas strávený v Tvé přítomnosti. Byl to pro mě čas, který mi hodně dal..... Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny, mnoho spokojených klientů ...

Jana Hájková, Brno

Nabídek jak vycházet s lidmi a podobných témat člověčího rozvoje mě potkala řada, ale už mě míjejí... Ve Vašem případě mě zaujal Váš osobní příběh a ve finále Vaše fotka. Bylo to pro mě jako koupit si lístek do první řady do dobrého divadla jednoho herce. Něco jako na Jaroslava Duška nebo jinak na Toma Kluse. A snad ještě lepší. Samá pozitiva. Nabitá energií, dychtivá podat zprávu o stavu, velmi působivá v textu i pohybu.

Zbyněk Maděryč, Brno

Dobrý deň Petra, veľmi sa teším, že som sa rozhodla prísť, pretože sme spoločne pomenovali niektoré presvedčenia, ktoré ma držia tam, kde som. Robíte skvelú prácu a veľmi Vám držím palce na Vašej ceste.

Andrea Sporková, Bratislava

Jsme neziskovka, ve které přikládá ruku k dílu stále více lidí, kdy většina z nich pracuje, aniž by dostávala mzdu. S rostoucím počtem lidí roste přirozeně počet nedorozumění, odlišných názorů a potřeb. Petra Jelínková, se svým nadhledem a schopností sbližovat strany s opačnými názory a přesvědčením napomáhá ve vytváření výborného pracovního kolektivu, udržuje tak vysokou efektivitu naší práce, a je tak klíčovým členem našeho týmu.

Pavel Stratil, ředitel nestátní neziskové organizace Vaizard, z.ú.

Peťu jsem potkala ve velmi těžké životní zkoušce a to při soudní při o děti. Pomohla mi se podívat na celou záležitost i z jiného úhlu a pochopit i protistranu. Úspěch na soudě,kdy výsledkem byla vzájemná dohoda obou stran, nebyl pro mě hlavní cíl, ale Peťa dokázala změnit celý můj náhled na tuto problematiku a vnímat potřeby druhých celkově. Děkuji ti za získanou trpělivost a dvojí pohled :)

Adriena R.S., Brno

Díky internímu nedorozumění v našem týmu jsem měla možnost vyzkoušet „jiný přístup“ pohledu na řešení konfliktů. Poznala jsem mediaci a setkání s Peťou mi dalo mnohem víc, uvědomila jsem si, jak důležité je pro mě, věnovat se profesi, kterou jsem si přála vykonávat už od dětství.

Marie S., Brno

Díky moc za dnešní bezvadnou přednášku!! Myslím si, že byla v mnoha ohledech inspirativní a to nadšení, se kterým byla celé 4 hodiny prezentována bylo naprosto fenomenální! Díky a přeji hodně dalších úspěšných prezentací a nadšených posluchačů!

Antonín B., Brno

Chtěl bych Vám poděkovat a ocenit to, co děláte, a tak to činím alespoň touto formou. Děkuji za kvalitní přednášku o mediaci a za předání entuziasmu mně i mým spolužákům.

Pavel G., Brno

Děkuji Petře za otevření nových dimenzí v oblasti řešení problémů, ať už po pracovní stránce nebo v soukromí. Lidé občas zapomínají na to, nebo si spíše neuvědomují, že lze nalézt alternativní řešení, které bude nakonec pro všechny zúčastněné tím nejlepším výsledkem. Petra ukazuje svým klientům, jak nahlížet na problémy z lepší stránky. Její přístup je správná cesta, protože se do toho vrhla s nejlepšími úmysly.

Andrea N., Znojmo

Paní Petro, děkuji mnohokrát za setkání. Bylo v přátelské a uvolněné atmosféře a bylo mi velkým přínosem. Díky Vašim otázkám, na které jsem hledala odpovědi, jsem pochopila, jak je důležité mít se rád, protože jen spokojený a vyrovnaný člověk může dál kolem sebe rozdávat radost a zvládat nelehké překážky, co nám život položí do cesty. Otevřel se přede mnou jiný pohled na svět. Děkuji Vám :-)

Jolana M., Brno