Živé vysílání

Pro členy Klubu každý první týden v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude v pondělí 4.9.2023. Více info »

Platba a doprava

ZPŮSOBY DODÁNÍ ZBOŽÍ

1) v rámci České republiky prostřednictvím České pošty s.p. na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. O odeslání zboží informuje prodávající kupujícího avízem prostřednictvím e-mailu. V případě nezastižení adresáta je zanecháno oznámení o uložení zásilky na poště, kde si ji může kupující vyzvednout. Po uplynutí 10 dní je zásilka vrácena odesílateli. Při tomto způsobu dodání zboží je možná pouze bezhotovostní platba na účet předem. CENA za dodání včetně balného je 80,- Kč (v případě, že objednávka je na maximálně 3 kusy knih). V případě, že objednávka je na 4 nebo 5 kusů knih, pak poštovné a balné je 110,- Kč. V případě, že objednávka je na více než 5 kusů knih, pak cena poštovného a balného bude dohodnuta mailem individuálně před odsouhlasením objednávky prodávajícím. 

2) Z České republiky do Slovenské republiky prostřednictvím České pošty s.p. na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. O odeslání zboží informuje prodávající kupujícího avízem prostřednictvím e-mailu. Zboží odesílané na Slovensko a případně jiných cizích zemí se řídí platnými tarify České pošty s.p. pro doručení na dané území. Při tomto způsobu dodání zboží je možná pouze bezhotovostní platba na účet předem. CENA za dodání včetně balného je 245,- Kč (10 EUR). V této částce je zahrnuta i platba, kterou prodávající musí uhradit bance za mezistátní převod peněz - z účtu ze Slovenska na účet v ČR. Tato částka za dodání včetně balného platí pouze v případě odesílání jedné knížky. V případě, že objednávka je na více kusů knih, pak cena poštovného a balného bude dohodnuta mailem individuálně před odsouhlasením objednávky prodávajícím.

 

ZPŮSOBY PLATBY

2) bezhotovostně na účet předem na základě platebních informací zaslaných emailem současně nebo následně po akceptaci objednávky. Cena za platbu ZDARMA