Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 7.4.2021. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

Klubová sekce: Přístup na půl roku

490,00 Kč
Kód zboží:
KSP6M
Cena EUR: 
21 €

V Klubové sekci se věnuji velmi praktickým a současně velmi hlubokým tématům.

Cílem je vás vést, abyste začali mnohá svá poznání a souvislosti aplikovat ve vašem životě a tím si svůj život měnit. Jsem v tom s vámi společně, jelikož já jsem taky na cestě :-)

Co získáte Klubovou sekcí:

1) články psané z větší hloubky

K 1.11.2020 je v Klubové sekci 70 článků. Zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba.

2) živá vysílání, ve kterých odpovídám na vaše dotazy každou první středu v měsíci od 20 do 21 hod. (platí do odvolání)

3) můj pohled, názor, mé vyjádření k vašemu zaslanému dotazu v rámci živého vysílání, pokud daný dotaz vyberu do vysílání

4) speciální (nepravidelná) živá vysílání - když cítím, že chci něco s vámi sdílet, o něčem povědět tímto způsobem

5) záznamy všech uskutečněných živých vysílání

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. 

 

Nyní dochází k velmi výrazné rozdílnosti v duchovních rovinách vědomí lidí. Jedna skupina lidí jakoby odskočila od zbytku. Je již nějaký čas probuzená a postupně stále vědoměji prochází svým životem. Druhá mnohem početnější skupina lidí se právě probouzí a často nevědomě vydává na intenzivní cestu k sobě nebo teprve v blízké budoucnosti probouzet začne. Právě pro tu druhou skupinu lidí mohou být články, které jsem v průběhu let na webu napsala a zveřejnila velmi nápomocné. Pro tyto lidi budu takto psát a veřejně sdílet dál, avšak možná již ne tak často a mé pravdy a poznání v nich budu zachycovat v menší hloubce, v menší podrobnosti, než jak je aktuálně vnímám. Jelikož ty mé články takto přístupné všem mají nový úkol - oslovovat právě nově probouzející se. 

Pokud mají být mé články nápomocné co nejvíce lidem, informace v nich musejí být schopni zachytit. K čemu jsou nám hlubší informace, když je nejsme schopni přijmout, zachytit, pochopit? A proto informace podané v nižší rovině vědomí (informace malinko zjednodušené) mohou mnohým lidem poskytnout mnohem větší službu, jelikož je jsou schopni přijmout a aplikovat ve svém životě a postupně se dostat k hlubším verzím té samé informace, k hlubším verzím toho samého poznání.

Tak jako každý z vás i já se vyvíjím a v současnosti (od druhé poloviny 2019) sama procházím dalším duchovním skokem na své cestě, skokem naprosto nesrovnatelným s jakýmkoliv duchovním posunem, který jsem od roku 2012 prodělala. 

Spočívá to v naprosté změně toho, jak si věci ve svém životě tvořím. Spočívá to v prozření, že jsem si podstatnou část života tvořila destruktivně, jelikož jsem tvořila na základě emocí (strachu) a hlavně v prozření, jak si začít tvořit už jen konstruktivně, tedy pro mé největší dobro a tedy i dobro všech zúčastněných.

Jako bych se znovu narodila a přestal pro mě fungovat starý způsob tvoření si a učím se tvořit si na základě zcela jiného mechanismu, a v důsledku toho tvořit v souladu se Zdrojem a tedy konečně konstruktivně a ke své výsledné spokojenosti.

I tuto fázi své cesty chci sdílet, avšak s těmi z vás, kteří cítíte, že v tom prostoru tohoto mého hlubokého sdílení chcete být a kteří současně máte zájem si ty informace takto mnou předávané zakoupit.

A proto jsem vytvořila nový portál „Klubovou sekci“, kde za velmi přívětivý poplatek 490,- Kč dostanete na období půl roku přístup ke všem článkům, popřípadě videím a jiné tvorbě, ve které se budu věnovat svým poznáním, tomu, k čemu jsem dospěla, v mnohem hlubší podobě. 

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. A moc se na toto sdílení s vámi všemi těším.

V Klubové sekci se věnuji velmi praktickým a současně velmi hlubokým tématům, např.:

  • jak tvořit svůj život v souladu se Zdrojem a tedy konstruktivně, 
  • jak rozpoznat, která informace je z ega a která od Zdroje,
  • jak odlišit emoce od hlubšího cítění v nás
  • jak se dostat do stavu vnitřního klidu

a stejně tak se tam věnuji spoustě dalším souvislostem, které se váží na fázi cesty, kde se nacházím.

Sama jsem zvědavá, jak se tato forma mého sdílení bude vyvíjet, co se tím započne a otevře. Těším se na vás v tomto novém prostoru :-)