Živé vysílání

Živé vysílání pro členy Klubové sekce se bude konat 6.5.2024 (pondělí). Pro členy Klubu alespoň 1X v měsíci (nejčastěji každý první týden v měsíci) od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub.  Více info »

Klubová sekce: Přístup na půl roku

600,00 Kč
Kód zboží:
KSP6M
Cena EUR: 
27 €

NOVINKA: 30 MIN KONZULTACE PO SKYPU jako součást Klubové sekce.

V Klubové sekci se věnuji velmi praktickým a současně velmi hlubokým tématům.

Cílem je vás vést, abyste začali mnohá svá poznání a souvislosti aplikovat ve vašem životě a tím si svůj život měnit. Jsem v tom s vámi společně, jelikož já jsem taky na cestě :-)

Co získáte Klubovou sekcí:

1) Kafe s Peťou - 30 minut konzultace po skypu během toho půlročního členství. Musíte si však o těch 30 minut napsat na mail: [email protected] během toho, co máte zaplacené předplatné v Klubu. Těch 30 minut se bude týkat pouze vašeho osobního rozvoje. Těch 30 min na skypu můžete využít jako nakouknutí do Individuáky, Tréninku mysli či jinak. Záleží, co budete chtít řešit.

2) články psané z větší hloubky

K 30.9.2022 je v Klubové sekci více jak 166 článků. Zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba.

3) živá vysílání (a záznam z nich, který si můžete kdykoliv pustit), ve kterých odpovídám na vaše dotazy každou první středu v měsíci od 20 do 21 hod. (platí do odvolání) (k 30.9.2022 je v Klubu 29 záznamů  těchto vysílání, délka každého přes 1 hodinu)

4) můj pohled, názor, mé vyjádření k vašemu zaslanému dotazu v rámci živého vysílání, pokud daný dotaz vyberu do vysílání

5) speciální (nepravidelná) živá vysílání (a záznam z nich, který si můžete kdykoliv pustit) - když cítím, že chci něco s vámi sdílet, o něčem povědět tímto způsobem. Zatím jsou v Klubu tyto:

  • "O aktuálním dění, o tom, kam směřujeme jako lidstvo" Speciál ze dne 20.12.2020 (1 hod 17 min)
  • "Partnerské vztahy" - Speciál ze dne 22.2.2021 (délka 1 hod 11 min)
  • "Jak mít práci, která nás naplňuje a živí" - Speciál ze dne 31.3.2021 (délka 2 hod 12 min)

  • "Jak dosáhnout seberealizace a jiné hojnosti" - Speciál ze dne 21.4.2021 (délka 1 hod a 24 min)

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. 

Vše, o čem zde píšu, neberte jako doporučení či radu a už vůbec ne jako dogma. Nemám patent na pravdu. Jsem na cestě stejně jako vy. Jen jsem se rozhodla podělit se o své zkušenosti, o to, co jsem zjistila, o mnohá poznání a souvislosti, které mi došly v souvislosti se situacemi, kterými jsem procházela. Ale podotýkám, jsou to mé zkušenosti a poznání. Vy máte své zkušenosti, poznání a své tělo. Avšak možná vás něco z toho, o čem se tu dočtete, bude inspirovat, anebo se sami u sebe v něčem, na co už jste si sami přišli, více utvrdíte. Uvidíte :-)

Nyní dochází k velmi výrazné rozdílnosti v duchovních rovinách vědomí lidí. Jedna skupina lidí jakoby odskočila od zbytku. Je již nějaký čas probuzená a postupně stále vědoměji prochází svým životem. Druhá mnohem početnější skupina lidí se právě probouzí a často nevědomě vydává na intenzivní cestu k sobě nebo teprve v blízké budoucnosti probouzet začne. Právě pro tu druhou skupinu lidí mohou být články, které jsem v průběhu let na webu napsala a zveřejnila velmi nápomocné. Pro tyto lidi budu takto psát a veřejně sdílet dál, avšak možná již ne tak často a mé pravdy a poznání v nich budu zachycovat v menší hloubce, v menší podrobnosti, než jak je aktuálně vnímám. Jelikož ty mé články takto přístupné všem mají nový úkol - oslovovat právě nově probouzející se. 

Pokud mají být mé články nápomocné co nejvíce lidem, informace v nich musejí být schopni zachytit. K čemu jsou nám hlubší informace, když je nejsme schopni přijmout, zachytit, pochopit? A proto informace podané v nižší rovině vědomí (informace malinko zjednodušené) mohou mnohým lidem poskytnout mnohem větší službu, jelikož je jsou schopni přijmout a aplikovat ve svém životě a postupně se dostat k hlubším verzím té samé informace, k hlubším verzím toho samého poznání.

Tak jako každý z vás i já se vyvíjím a v současnosti (od druhé poloviny 2019) sama procházím dalším duchovním skokem na své cestě, skokem naprosto nesrovnatelným s jakýmkoliv duchovním posunem, který jsem od roku 2012 prodělala. 

Spočívá to v naprosté změně toho, jak si věci ve svém životě tvořím. Spočívá to v prozření, že jsem si podstatnou část života tvořila destruktivně, jelikož jsem tvořila na základě emocí (strachu) a hlavně v prozření, jak si začít tvořit už jen konstruktivně, tedy pro mé největší dobro a tedy i dobro všech zúčastněných.

Jako bych se znovu narodila a přestal pro mě fungovat starý způsob tvoření si a učím se tvořit si na základě zcela jiného mechanismu, a v důsledku toho tvořit v souladu se Zdrojem a tedy konečně konstruktivně a ke své výsledné spokojenosti.

I tuto fázi své cesty chci sdílet, avšak s těmi z vás, kteří cítíte, že v tom prostoru tohoto mého hlubokého sdílení chcete být a kteří současně máte zájem si ty informace takto mnou předávané zakoupit.

A proto jsem vytvořila nový portál „Klubovou sekci“, kde za velmi přívětivý poplatek 490,- Kč dostanete na období půl roku přístup ke všem článkům, popřípadě videím a jiné tvorbě, ve které se budu věnovat svým poznáním, tomu, k čemu jsem dospěla, v mnohem hlubší podobě. 

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. A moc se na toto sdílení s vámi všemi těším.

V Klubové sekci se věnuji velmi praktickým a současně velmi hlubokým tématům, např.:

  • jak tvořit svůj život v souladu se Zdrojem a tedy konstruktivně, 
  • jak rozpoznat, která informace je z ega a která od Zdroje,
  • jak odlišit emoce od hlubšího cítění v nás
  • jak se dostat do stavu vnitřního klidu

a stejně tak se tam věnuji spoustě dalším souvislostem, které se váží na fázi cesty, kde se nacházím.

Sama jsem zvědavá, jak se tato forma mého sdílení bude vyvíjet, co se tím započne a otevře. Těším se na vás v tomto novém prostoru :-)

Na závěr ještě malé, ale důležité upozornění!

Berte však na vědomí, že nejsem lékař a ani psycholog. Vše, co v této Klubové sekci předávám, jsou mé vlastní informace, souvislosti a zkušenosti, které mi došly vlivem dosavadního života a v důsledku toho, čím dosud procházelo mé tělo. Tyto informace tak rozhodně nenahrazují odbornou péči! Vy máte své tělo, své zkušenosti a svůj jedinečný příběh a mým se můžete pouze inspirovat. Obsah v Klubové sekci tak není pro ty, kteří trpí duševní či mentální poruchou, navštěvují psychologa či berou léky na zklidnění nebo mají sebepoškozující či jiné agresivní myšlenky či chování!

Děkuji za pochopení, děkuji vám za důvěru. Moc si toho vážím. S láskou Peťa

Reakce od vás

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Včera jsem si splnil své dlouholeté přání a dovolil jsem si konzultaci u Petry Jelínkové ze Znojma, jinypristup.cz. Peťo děkuju Ti, bylo to naprosto famózní. Nemluvě o tom, že se mé nemalé ego stále diví :-) Petra našla způsob, jak zneutralizovat z života to, co tam překáží. Prostě to vypnout. Je to vyšší dívčí, není to pro každého, na mne to však platilo.

Antonín Baudyš

KLUBOVÁ SEKCE

"Krásný den Peťo, tak to je opravdu úžasné video, mockrát díky. Máte dar slova a moc se mi líbí, jak všeobsažně podáváte informace. A úžasné poselství. Děkuji moc."

Dita
 
KLUBOVÁ SEKCE
 
Moc děkuji mmj. za vysílání v Klubu. Vždy mi něco dá nového, třeba to předposlední mi dost ujasnilo, pomohlo ohledně lidí, kteří nás přišli “nepřijímat”.. Teď je mi to jasné a vidím, proč, nač, zač se tak ke mně chovají apod. ;)
Teri

KLUBOVÁ SEKCE:

"Měj se báječně a musím s rozloučením znovu zmínit svou fakt velkou vděčnost za Tvé působení, naše zlatá Peťo. Jeden (já) by řek, že už toho mám dost za sebou, že už bych si po Tréninku mysli mohla umět v životě poradit sama... Umím, ale s Tvými články je to asi tak desetkrát snazší a rychlejší. Děkuji!!"

Alča

KLUBOVÁ SEKCE:

Mně je Tvůj přístup velice příjemný, vlastně mě to fascinuje, jak se to i propojuje s tím, co jsem četla od našich starých jógínů- mystiků, a Ty to převádíš v neskutečném detailu do běžného moderního světa. Peti, chtěla jsem Ti už několikrát napsat, tvoje činnost a tvorba je naprosto unikátní a úžasná, to propojení nejhlubších principů našeho bytí s tím každodenním. Zažila jsem si dost utrpení při mém hledání cesty, ale jsem šťastná, že mne to přivedlo k Tvému přístupu, protože to je směr, který mně dává smysl a přesvědčení, že jdu správně. Tak za Tebe a Tvoji tvorbu moc děkuju.

Petra

KLUBOVÁ SEKCE:

Můj dojem z „Kafe s Peťou“ - (30 min konzultace v rámci Klubu)? První, co mne napadá, je, jak moc ráda jsem ji osobně (po skype) zase viděla. "Kafe s Peťou" je pro mne spojení s blízkou duší, která mne zná a přijímá cele. Druhá myšlenka je zřejmá všem, kdo prošli Tréninkem mysli - Peťa po vyslechnutí situace mluví k egu a to bolí. Peťa jasně a přesně odhaluje masku ega a ego úpí. Když se ve mě vzedme vše typu: „Tak to není! To je nespravedlivé! Já taková nejsem!“, vím, že to nemluvím já, ale raněné ego a Peťa se trefila. V tu chvíli prostě jen dýchám a snažím se v duchu poskládat domeček z karet. Člověk si to nesmí brát osobně, to jest brát si to jako ego. Musí vidět jakoby za tu hru. Pak nastává: „Už to vidím, ale co teď s tím“. Na Kafe s Peťou jsem se těšila, žádné z technik mi známých mi totiž nepomáhaly. Chytla jsem se totiž na vzorec, pra-vzorec, naší rodiny. Byl Peťou okamžitě odhalen a já jen čekala na „abraka dabra“. A to přišlo. Poradila mi, co s tím a rovnou jsme si to zkusily. Představila jsem si tu situaci a použila "abraka dabra". SItuace se okamžitě změnila. A co víc. To "abraka dabra" jsem teď použila pár dní za sebou a ejhle, situace se skládají jinak.Budu si to, doufám, dlouho pamatovat. Už jen pro to, že jsem se na Kafe přihlásila pozdě, skype trucoval a chtěl nové heslo, nakonec jsme měly pouhých 20 minut! Když jsme končily, zvony odbívaly poledne. Za 20 minut se má situace změnila o 180 stupňů. Teď mi to Petino "abraka dabra" budou připomínat zvony. Děkuji moc, Peťo!

Martina

KLUBOVÁ SEKCE:

Ahoj Peťo, moc Ti děkuji za celý Trénink, jsem Ti vděčná za čas, který jsi mi věnovala. Konečně něco, co dává smysl, co člověk opravdu pocítí, procítí a co skutečně funguje, hned lze v životě vidět změny, jsou to takové “malé zázraky”. Těším se, co mi život, aplikace lásky, dál přinese. Jsem i ráda, že jsem v Klubu, můžu být dál takto s Tebou v kontaktu - vzít si mnohé z Tvých článků a živých vysílání. Měj se krásně, a ještě jednou děkuji.

Tereza

KLUBOVÁ SEKCE:

Moc oceňuju Tvé články a videa v Klubu. Vždycky když je mi nějak těžko nebo i jen tak si je namátkově čtu. Často v nich najdu odpověď na něco, co zrovna řeším.

Peťa

KLUBOVÁ SEKCE:

Dobrý den Peťo, děkuji za obnovený přístup do Klubu na Jiném přístupu :-) Už teď se těším na Vaše myšlenky a postřehy. V každém článku si vždycky najdu "to moje", ačkoliv si někdy dle nadpisu říkám, že se mě téma netýká. Přeju Vám mnoho podnětů a nám, Vaším čtenářům a posluchačům, přeju hodně Vašich postřehů. 

Jana

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peťo, moc Ti děkuji za celý Trénink, jsem Ti vděčná za čas, který jsi mi věnovala. Konečně něco, co dává smysl, co člověk opravdu pocítí, procítí a co skutečně funguje, hned lze v životě vidět změny, jsou to takové “malé zázraky”. Těším se, co mi život, aplikace lásky, dál přinese. Jsem i ráda, že jsem v Klubu, můžu být dál takto s Tebou v kontaktu - vzít si mnohé z Tvých článků a živých vysílání. Měj se krásně, a ještě jednou děkuji.
Tereza

KLUBOVÁ SEKCE:

Vaše články i namluvené úvahy v Klubové sekci jsou moudro i pohlazení, moc se těším na další. Přeju vám krásné dny! 

Jana

KLUBOVÁ SEKCE:

Dobrý den Péťo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaše články. Jste úžasná. A i dle mého velmi unikátní v tom, že vlastně sama přiznáváte svůj vývoj, a že používáte věty typu: „V tuto chvíli to cítím takhle“, nebo „Ještě trochu mám tohle omezení“. Velmi si toho vážím. Není to žádné kázání "pravdy". Neděláte ze sebe osvíceného gurua. Zahrnujete jakoby všechno. Jak duchovní prožitky na hluboké úrovni, tak ale i připuštění, že je stále co se učit nového. Děkuji velmi. Mějte se krásně a ještě jednou děkuju.

Dita

Ahoj Peti, děkuji za červencové živé vysílání v Klubové sekci. Přesně tohle jsem teď potřebovala, i když jsem při něm včera úplně odpadla, alespoň tvá slova šla pěkně do hloubky :-) Dnes jsem si ho, už v bdělém stavu pustila znovu, dokonce jsem si musela udělat i nějaké poznámky, k čemu se chci vrátit. Moc děkuji :-) 

Hanka

Dobrý den Peťo, děkuji za inspiraci v Klubové sekci. Je hezké číst a vědět, že někdo Ví a dělá to, co Ví, že má dělat a je zde kvůli tomu :-) Navenek to působí, jakože jste "hotová" (ve smyslu čistá :-). A právě proto Vám Děkuji i za toto osobní sdílení :-) Zatím jsem četl jeden článek, právě teď :-) Nicméně i když jsem četl zatím jen jeden klubový článek, vím, že je za tím mnoho Vašeho úsilí a práce a vím, že obsah pro mě bude užitečný. Takže i když jsem teď roztěkaný, jsem rád, že v Klubové sekci jsem a mám informace k dispozici. Až se doladím, začnu se obsahem inspirovat :-) Mějte se a opatrujte se. 

Míra

Moudrost, laskavost a jiný, obohacující přístup Peti mě provází skrze její články a videa od konce roku 2017. Přihlášení do klubové sekce byl pro mě tedy další přirozený krok. Po přečtení posledního, hluboce rezonujícího článku jsem si uvědomila a pochopila, jaký jsem dosud učinila Kvantový skok :-) Peťo, moc děkuji a všem pravdu hledajícím vřele doporučuji. Tohle bych si nemohla nechat ujít...

Vlaďka

S přihlášením do klubové sekce jsem chvíli váhala, neb jsem si nebyla jistá, jestli jsem připravená tolik nových informací pobrat. Cítila jsem, že tyto články už budou hlubší a budou ve mě otevírat zase nové věci a bála jsem se, jestli je dokážu zpracovat. Ale stejně jsem měla tu touhu a stejně jsem se přihlásila. A nelituji! Protože ono by bylo snadné číst stále dokola to, co člověk už někde v sobě ví a ujišťovat se, že jdu životem dobře. Právě těžší je číst něco nové, něco, čemu třeba ještě tak úplně nerozumím, ale o čem vnitřně vím, že to bude správné. A z toho si vzít příklad, tím se inspirovat a na tom růst. Možná i dělat chyby, ale nebát se jít dál. 

Jana

Jsem typ človeka "quick temper". Ovlivňují mne emoce, jak v tom dobrém, tak v tom výbušném a netrpělivém. Nikde jsem nenašla, jak s emocemi pracovat, aby mi pomáhaly, a ne mne ovládaly. Klubová sekce - články v ní jsou pro mne určitým vodítkem, nakouknutím na práci s emocemi a nejen s emocemi. Články jsou psané životními zkušenostmi Peti. Každý člověk je v něčem jiný, a přesto stejný. Proto mohu říci, že velmi často jako by mi byly psány na míru a navíc v pravou chvíli. Moc za vaše články děkuji.

Linda

Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování ženě, která tvoří články veřejně přístupné všem a zejména pak ty v Klubové sekci, a celým svým působením vyzařuje energii, jejíž transformační síla má schopnost očišťovat, pochopit, prožít a uvolnit svá pouta, která jsme si během života nasadili. Její příběh/příběhy na individuálkách v jejím podání se mnou zvláštním způsobem korespondují jako určitá vývojová křivka, kterou se mohu inspirovat. I když každý prožíváme věci jinak, ve skutečnosti se s pojmy jako sebeláska, sebeúcta, hranice, schopnost otevřené komunikace a mnohými dalšími setkáváme všichni. Za její energii, kterou do tvorby vkládá, bych chtěla poděkovat, je specifická a míří přímo do podstaty problému. Děkuji za úlevu, aha momenty. 

Katka

Milá Péťo, to, jak jste dokázala vysvětlit na závěr v živém vysílání v Klubové sekci emoce a vnitřní vedení, tak to opravdu bylo neuvěřitelné. Měl jsem pocit jakoby prostřednictvím Vás mluvilo samotné Univerzum! U mě se otevřel portál (čas od času se mi to takto stane), spojení s někým... nyní s Vámi, nebo s tím, co jste sdělovala. A přesně všechno zaklaplo slovo od slova tam, kam mělo. A já jenom nevěřícně koukal. Vše se událo bez přemýšlení. Bez úsilí to do mě teklo. Jeden "aha moment" za druhým. Samozřejmě přišlo i na slzy, ale byly to slzy radosti, pochopení a prozření. A to i přesto, že ty rozdíly mi jsou velmi známy. Máte neuvěřitelný dar sdělení. A tento "živý" formát - živé vysílání v Klubové sekci, jak říkají Slováci, Vám "velmi pristane..." Omlouvám se, ale musel jsem Vám to takto emocionálně podat, jelikož jsem to tak cítil. Děkuji za krásný zážitek, i přesto že jsem to viděl až že záznamu. On to vlastně ani není záznam, jelikož ta energie toho sdělení v tom záznamu živého vysílání je stále přítomná a ten portál je tu neustále tady a teď. 

Jirka

Dobrý den Péťo, moc děkuji za další půlrok s Vámi. :-), za další půlroční přístup v Klubové sekci. Vaše úvahy jsou pro mě inspirací. Poslední živé vysílání mi odkrylo ledacos, co se snažím ve svém životě pochopit nebo spíš uchopit. Něco mi došlo hned a něco se mi vybavuje postupně, ještě po týdnu to neskončilo. Za to Vám patří veliké díky. 

Jana

Ahoj Peti, za Klubovou sekci jsem moc ráda, stejně jako za živá vysílání v ní. Vysílání poslouchám ze záznamu a jsem moc ráda, že tu ta možnost je. Peti, máš můj vřelý dík, za vše, co pro nás děláš. Přeji ti krásné dny. 

Karolina

Dobré ráno Péťo, moc bych chtěla poděkovat za včerejší vysílání v Klubové sekci a odpověď na můj dotaz. Bylo to pro mě velice silné. Chvílemi jsem měla pocit, že spolu máme individuálku :-). Obzvlášť jak jste mluvila o lidech, kteří již v minulých životech byli za projevení svého názoru potrestáni. Vím, že mám tuhle zkušenost taky za sebou. Takže ještě jednou díky 

Petra

Děkuji za Vaši tvorbu a sdílení v Klubové sekci. Opravdu jste velkou oporou pro mnoho lidí vč. mě... Díky. Moc moc lásky posílám.

Veronika