Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 6.7.2022. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

Klubová sekce: Přístup na půl roku

600,00 Kč
Kód zboží:
KSP6M
Cena EUR: 
26 €

V Klubové sekci se věnuji velmi praktickým a současně velmi hlubokým tématům.

Cílem je vás vést, abyste začali mnohá svá poznání a souvislosti aplikovat ve vašem životě a tím si svůj život měnit. Jsem v tom s vámi společně, jelikož já jsem taky na cestě :-)

Co získáte Klubovou sekcí:

1) články psané z větší hloubky

K 17.12.2021 je v Klubové sekci více jak 130 článků. Zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba.

2) živá vysílání (a záznam z nich, který si můžete kdykoliv pustit), ve kterých odpovídám na vaše dotazy každou první středu v měsíci od 20 do 21 hod. (platí do odvolání) (k 17.12.2021 je v Klubu 15 záznamů  těchto vysílání, délka každého přes 1 hodinu)

3) můj pohled, názor, mé vyjádření k vašemu zaslanému dotazu v rámci živého vysílání, pokud daný dotaz vyberu do vysílání

4) speciální (nepravidelná) živá vysílání (a záznam z nich, který si můžete kdykoliv pustit) - když cítím, že chci něco s vámi sdílet, o něčem povědět tímto způsobem. Zatím jsou v Klubu tyto:

  • "O aktuálním dění, o tom, kam směřujeme jako lidstvo" Speciál ze dne 20.12.2020 (1 hod 17 min)
  • "Partnerské vztahy" - Speciál ze dne 22.2.2021 (délka 1 hod 11 min)
  • "Jak mít práci, která nás naplňuje a živí" - Speciál ze dne 31.3.2021 (délka 2 hod 12 min)

  • "Jak dosáhnout seberealizace a jiné hojnosti" - Speciál ze dne 21.4.2021 (délka 1 hod a 24 min)

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. 

 

Nyní dochází k velmi výrazné rozdílnosti v duchovních rovinách vědomí lidí. Jedna skupina lidí jakoby odskočila od zbytku. Je již nějaký čas probuzená a postupně stále vědoměji prochází svým životem. Druhá mnohem početnější skupina lidí se právě probouzí a často nevědomě vydává na intenzivní cestu k sobě nebo teprve v blízké budoucnosti probouzet začne. Právě pro tu druhou skupinu lidí mohou být články, které jsem v průběhu let na webu napsala a zveřejnila velmi nápomocné. Pro tyto lidi budu takto psát a veřejně sdílet dál, avšak možná již ne tak často a mé pravdy a poznání v nich budu zachycovat v menší hloubce, v menší podrobnosti, než jak je aktuálně vnímám. Jelikož ty mé články takto přístupné všem mají nový úkol - oslovovat právě nově probouzející se. 

Pokud mají být mé články nápomocné co nejvíce lidem, informace v nich musejí být schopni zachytit. K čemu jsou nám hlubší informace, když je nejsme schopni přijmout, zachytit, pochopit? A proto informace podané v nižší rovině vědomí (informace malinko zjednodušené) mohou mnohým lidem poskytnout mnohem větší službu, jelikož je jsou schopni přijmout a aplikovat ve svém životě a postupně se dostat k hlubším verzím té samé informace, k hlubším verzím toho samého poznání.

Tak jako každý z vás i já se vyvíjím a v současnosti (od druhé poloviny 2019) sama procházím dalším duchovním skokem na své cestě, skokem naprosto nesrovnatelným s jakýmkoliv duchovním posunem, který jsem od roku 2012 prodělala. 

Spočívá to v naprosté změně toho, jak si věci ve svém životě tvořím. Spočívá to v prozření, že jsem si podstatnou část života tvořila destruktivně, jelikož jsem tvořila na základě emocí (strachu) a hlavně v prozření, jak si začít tvořit už jen konstruktivně, tedy pro mé největší dobro a tedy i dobro všech zúčastněných.

Jako bych se znovu narodila a přestal pro mě fungovat starý způsob tvoření si a učím se tvořit si na základě zcela jiného mechanismu, a v důsledku toho tvořit v souladu se Zdrojem a tedy konečně konstruktivně a ke své výsledné spokojenosti.

I tuto fázi své cesty chci sdílet, avšak s těmi z vás, kteří cítíte, že v tom prostoru tohoto mého hlubokého sdílení chcete být a kteří současně máte zájem si ty informace takto mnou předávané zakoupit.

A proto jsem vytvořila nový portál „Klubovou sekci“, kde za velmi přívětivý poplatek 490,- Kč dostanete na období půl roku přístup ke všem článkům, popřípadě videím a jiné tvorbě, ve které se budu věnovat svým poznáním, tomu, k čemu jsem dospěla, v mnohem hlubší podobě. 

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba. Klubová sekce tak bude představovat stále rostoucí obsah, takovou živoucí moji vlastní knihovnu, kterou vám tím zpřístupním. A moc se na toto sdílení s vámi všemi těším.

V Klubové sekci se věnuji velmi praktickým a současně velmi hlubokým tématům, např.:

  • jak tvořit svůj život v souladu se Zdrojem a tedy konstruktivně, 
  • jak rozpoznat, která informace je z ega a která od Zdroje,
  • jak odlišit emoce od hlubšího cítění v nás
  • jak se dostat do stavu vnitřního klidu

a stejně tak se tam věnuji spoustě dalším souvislostem, které se váží na fázi cesty, kde se nacházím.

Sama jsem zvědavá, jak se tato forma mého sdílení bude vyvíjet, co se tím započne a otevře. Těším se na vás v tomto novém prostoru :-)

Reakce od vás

KLUBOVÁ SEKCE:

Ahoj Peťo, moc Ti děkuji za celý Trénink, jsem Ti vděčná za čas, který jsi mi věnovala. Konečně něco, co dává smysl, co člověk opravdu pocítí, procítí a co skutečně funguje, hned lze v životě vidět změny, jsou to takové “malé zázraky”. Těším se, co mi život, aplikace lásky, dál přinese. Jsem i ráda, že jsem v Klubu, můžu být dál takto s Tebou v kontaktu - vzít si mnohé z Tvých článků a živých vysílání. Měj se krásně, a ještě jednou děkuji.

Tereza

KLUBOVÁ SEKCE:

Moc oceňuju Tvé články a videa v Klubu. Vždycky když je mi nějak těžko nebo i jen tak si je namátkově čtu. Často v nich najdu odpověď na něco, co zrovna řeším.     
Peťa

KLUBOVÁ SEKCE:

Dobrý den Peťo, děkuji za obnovený přístup do Klubu na Jiném přístupu :-) Už teď se těším na Vaše myšlenky a postřehy. V každém článku si vždycky najdu "to moje", ačkoliv si někdy dle nadpisu říkám, že se mě téma netýká. Přeju Vám mnoho podnětů a nám, Vaším čtenářům a posluchačům, přeju hodně Vašich postřehů. 

Jana

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Ahoj Peťo, moc Ti děkuji za celý Trénink, jsem Ti vděčná za čas, který jsi mi věnovala. Konečně něco, co dává smysl, co člověk opravdu pocítí, procítí a co skutečně funguje, hned lze v životě vidět změny, jsou to takové “malé zázraky”. Těším se, co mi život, aplikace lásky, dál přinese. Jsem i ráda, že jsem v Klubu, můžu být dál takto s Tebou v kontaktu - vzít si mnohé z Tvých článků a živých vysílání. Měj se krásně, a ještě jednou děkuji.
Tereza

KLUBOVÁ SEKCE:

Vaše články i namluvené úvahy v Klubové sekci jsou moudro i pohlazení, moc se těším na další. Přeju vám krásné dny! 

Jana

KLUBOVÁ SEKCE:

Dobrý den Péťo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaše články. Jste úžasná. A i dle mého velmi unikátní v tom, že vlastně sama přiznáváte svůj vývoj, a že používáte věty typu: „V tuto chvíli to cítím takhle“, nebo „Ještě trochu mám tohle omezení“. Velmi si toho vážím. Není to žádné kázání "pravdy". Neděláte ze sebe osvíceného gurua. Zahrnujete jakoby všechno. Jak duchovní prožitky na hluboké úrovni, tak ale i připuštění, že je stále co se učit nového. Děkuji velmi. Mějte se krásně a ještě jednou děkuju.

Dita

Ahoj Peti, děkuji za červencové živé vysílání v Klubové sekci. Přesně tohle jsem teď potřebovala, i když jsem při něm včera úplně odpadla, alespoň tvá slova šla pěkně do hloubky :-) Dnes jsem si ho, už v bdělém stavu pustila znovu, dokonce jsem si musela udělat i nějaké poznámky, k čemu se chci vrátit. Moc děkuji :-) 

Hanka

Dobrý den Peťo, děkuji za inspiraci v Klubové sekci. Je hezké číst a vědět, že někdo Ví a dělá to, co Ví, že má dělat a je zde kvůli tomu :-) Navenek to působí, jakože jste "hotová" (ve smyslu čistá :-). A právě proto Vám Děkuji i za toto osobní sdílení :-) Zatím jsem četl jeden článek, právě teď :-) Nicméně i když jsem četl zatím jen jeden klubový článek, vím, že je za tím mnoho Vašeho úsilí a práce a vím, že obsah pro mě bude užitečný. Takže i když jsem teď roztěkaný, jsem rád, že v Klubové sekci jsem a mám informace k dispozici. Až se doladím, začnu se obsahem inspirovat :-) Mějte se a opatrujte se. 

Míra

Moudrost, laskavost a jiný, obohacující přístup Peti mě provází skrze její články a videa od konce roku 2017. Přihlášení do klubové sekce byl pro mě tedy další přirozený krok. Po přečtení posledního, hluboce rezonujícího článku jsem si uvědomila a pochopila, jaký jsem dosud učinila Kvantový skok :-) Peťo, moc děkuji a všem pravdu hledajícím vřele doporučuji. Tohle bych si nemohla nechat ujít...

Vlaďka

S přihlášením do klubové sekce jsem chvíli váhala, neb jsem si nebyla jistá, jestli jsem připravená tolik nových informací pobrat. Cítila jsem, že tyto články už budou hlubší a budou ve mě otevírat zase nové věci a bála jsem se, jestli je dokážu zpracovat. Ale stejně jsem měla tu touhu a stejně jsem se přihlásila. A nelituji! Protože ono by bylo snadné číst stále dokola to, co člověk už někde v sobě ví a ujišťovat se, že jdu životem dobře. Právě těžší je číst něco nové, něco, čemu třeba ještě tak úplně nerozumím, ale o čem vnitřně vím, že to bude správné. A z toho si vzít příklad, tím se inspirovat a na tom růst. Možná i dělat chyby, ale nebát se jít dál. 

Jana

Jsem typ človeka "quick temper". Ovlivňují mne emoce, jak v tom dobrém, tak v tom výbušném a netrpělivém. Nikde jsem nenašla, jak s emocemi pracovat, aby mi pomáhaly, a ne mne ovládaly. Klubová sekce - články v ní jsou pro mne určitým vodítkem, nakouknutím na práci s emocemi a nejen s emocemi. Články jsou psané životními zkušenostmi Peti. Každý člověk je v něčem jiný, a přesto stejný. Proto mohu říci, že velmi často jako by mi byly psány na míru a navíc v pravou chvíli. Moc za vaše články děkuji.

Linda

Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování ženě, která tvoří články veřejně přístupné všem a zejména pak ty v Klubové sekci, a celým svým působením vyzařuje energii, jejíž transformační síla má schopnost očišťovat, pochopit, prožít a uvolnit svá pouta, která jsme si během života nasadili. Její příběh/příběhy na individuálkách v jejím podání se mnou zvláštním způsobem korespondují jako určitá vývojová křivka, kterou se mohu inspirovat. I když každý prožíváme věci jinak, ve skutečnosti se s pojmy jako sebeláska, sebeúcta, hranice, schopnost otevřené komunikace a mnohými dalšími setkáváme všichni. Za její energii, kterou do tvorby vkládá, bych chtěla poděkovat, je specifická a míří přímo do podstaty problému. Děkuji za úlevu, aha momenty. 

Katka

Milá Péťo, to, jak jste dokázala vysvětlit na závěr v živém vysílání v Klubové sekci emoce a vnitřní vedení, tak to opravdu bylo neuvěřitelné. Měl jsem pocit jakoby prostřednictvím Vás mluvilo samotné Univerzum! U mě se otevřel portál (čas od času se mi to takto stane), spojení s někým... nyní s Vámi, nebo s tím, co jste sdělovala. A přesně všechno zaklaplo slovo od slova tam, kam mělo. A já jenom nevěřícně koukal. Vše se událo bez přemýšlení. Bez úsilí to do mě teklo. Jeden "aha moment" za druhým. Samozřejmě přišlo i na slzy, ale byly to slzy radosti, pochopení a prozření. A to i přesto, že ty rozdíly mi jsou velmi známy. Máte neuvěřitelný dar sdělení. A tento "živý" formát - živé vysílání v Klubové sekci, jak říkají Slováci, Vám "velmi pristane..." Omlouvám se, ale musel jsem Vám to takto emocionálně podat, jelikož jsem to tak cítil. Děkuji za krásný zážitek, i přesto že jsem to viděl až že záznamu. On to vlastně ani není záznam, jelikož ta energie toho sdělení v tom záznamu živého vysílání je stále přítomná a ten portál je tu neustále tady a teď. 

Jirka

Dobrý den Péťo, moc děkuji za další půlrok s Vámi. :-), za další půlroční přístup v Klubové sekci. Vaše úvahy jsou pro mě inspirací. Poslední živé vysílání mi odkrylo ledacos, co se snažím ve svém životě pochopit nebo spíš uchopit. Něco mi došlo hned a něco se mi vybavuje postupně, ještě po týdnu to neskončilo. Za to Vám patří veliké díky. 

Jana

Ahoj Peti, za Klubovou sekci jsem moc ráda, stejně jako za živá vysílání v ní. Vysílání poslouchám ze záznamu a jsem moc ráda, že tu ta možnost je. Peti, máš můj vřelý dík, za vše, co pro nás děláš. Přeji ti krásné dny. 

Karolina

Dobré ráno Péťo, moc bych chtěla poděkovat za včerejší vysílání v Klubové sekci a odpověď na můj dotaz. Bylo to pro mě velice silné. Chvílemi jsem měla pocit, že spolu máme individuálku :-). Obzvlášť jak jste mluvila o lidech, kteří již v minulých životech byli za projevení svého názoru potrestáni. Vím, že mám tuhle zkušenost taky za sebou. Takže ještě jednou díky 

Petra

Děkuji za Vaši tvorbu a sdílení v Klubové sekci. Opravdu jste velkou oporou pro mnoho lidí vč. mě... Díky. Moc moc lásky posílám.

Veronika