Živé vysílání

Živé vysílání pro členy Klubové sekce se bude konat 2.7.2024 (úterý). Pro členy Klubu alespoň 1X v měsíci (nejčastěji každý první týden v měsíci) od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub.  Více info »

Klubová sekce

Milá přítelkyně, milý příteli, vítám Tě v klubové sekci.

Moc si vážím Tvého zájmu. I díky Tobě můžu takto hlouběji sdílet svá poznání. Jen měj na paměti, že informace pro Tebe nebude to, o čem budu psát nebo mluvit, ale to, co si díky tomu Ty uvědomíš ve svém vlastním životě. Mé zkušenosti a má poznání jsou jen mosty k Tvé vlastní moudrosti.

Klubová sekce se otevřela dne 12. dubna 2020. Po jejím otevření se v ní nacházelo k přečtení 40 článků. Od té doby zhruba každý týden přibývá nový obsah, ať už článek, video, popř. jiná tvorba.

Ať Tě obsah v Klubové sekci vede k objevení Tvé vlastní autority uvnitř sebe, která je čistá (plně spojena se Zdrojem), a která Tě tak povede konat ze své síly (z prostoru vnitřního klidu uvnitř Tebe), a tedy vymezovat si hranice, avšak soucitně a laskavě vůči jiným a konat s plnou odpovědností a dle nejlepšího vědomí a svědomí. S láskou Peťa

Přihlášení

Klubová sekce: Přístup na půl roku ... 600,00 Kč / 27 €

Co získáte Klubovou sekcí:
1) 30 minut konzultace po skypu
2) články psané z větší hloubky
3) živá vysílání (a záznam z nich, který si můžete kdykoliv pustit)
4) Odpovědi na dotazy v rámci živého vysílání
5) Záznam těchto živých vysílání
6) Speciální (nepravidelná) živá vysílání (a záznam z nich). Zatím jsou v Klubu tyto:
- "Jak dosáhnout seberealizace a jiné hojnosti"
- "Jak mít práci, která nás naplňuje a živí"
- "Partnerské vztahy"
- "O aktuálním dění, o tom, kam směřujeme jako lidstvo"

Více informací

Záznam živého vysílání ze dne 10.6.2024

V záznamu tohoto živého vysílání naleznete mé povídání k těmto otázkám a tématům: 1) Proč pocit někoho, že se vedle vás nemůže projevit, nemá prostor něco sdělit, není vaše téma ale téma dotyčného 2) Být přecitlivělý nerovná se být láskyplný, právě naopak 3) V emocích nemáme přístup ke skutečným informacím 4) Co myslím tím, že všichni jsme sami

Promluvy, které mohou snížit prožívaný strach o dítě

Emailem během „Tréninku“ mysli se na mě obrátila jedna žena s jednou situací ohledně strachu o své dítě. Žádala o moji reakci na popsanou situaci, žádala o promluvu, kterou by mohla snížit prožívaný odpor v sobě ohledně situací, které jí nahánějí strach o syna. Psala mi, že její syn je po celý život konfrontován se situacemi, kde se ocitá téměř na hraně smrti. Současně si poslední dobou klade otázku, jestli ona mu nepomáhá tvořit ty pro něj nebezpečné situace právě tím, že má ustrašené myšlenky, že se o něho bojí atd. A daná žena se ptala, jak může být víc nad touto věcí? Já ji odpověděla, do písmenkové podoby jsem dala monolog, který bych vedla s jejími vnitřním dítětem při průchodu jednou z těch situací, kdy ji naskočí daný strach o syna, a odpověď posílám mezi vás všechny.

Nerovnováha k penězům se projevuje i v tom, že dotyčný nevidí poklad na smetišti (obrazně)

Typickým rysem ega projeveného v oblasti peněz je, že člověk na jedné straně zvažuje, co si koupit za své peníze, na druhé straně o to méně mu vadí, když by ho někdo (př. partner) pozval do něčeho honosného, luxusního. Avšak do momentu, než by ho dotyčný měl doma a měli spolu hospodařit. Není to o tom, co si koupíme či nekoupíme, jde opět pořád dokola jen o to, z čeho to naše konání (koupení či nekoupení) vychází. Nerovnováha k penězům stejně jako nerovnováha v jiném má mnoho konsekvencí. Jak to máme v těchto situacích uvnitř sebe - je tam volný průchod anebo tam něco uvnitř drhne, stáhne se?

Záznam Speciálního vánočního vysílání ze dne 21.12.2023 od 12 do 13 hod

V záznamu tohoto živého vysílání naleznete mé povídání k těmto otázkám a tématům: 1) Jak souvisí to, že je vše dané, se svobodnou vůlí 2) O lidech, kteří se bojí říct svůj názor, projevit se a o některých z nich, který tento svůj strach nazývají cnostmi jako slušnost, ohleduplnost, tolerance, schopnost vyjít s každým, schopnost empatie a porozumění