Živé vysílání

Živé vysílání pro členy Klubové sekce se bude konat 2.7.2024 (úterý). Pro členy Klubu alespoň 1X v měsíci (nejčastěji každý první týden v měsíci) od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub.  Více info »

Příspěvek na tvorbu jinypristup.cz

500,00 Kč
Kód zboží:
CF500
Cena EUR: 
22,5 €

DĚKUJI VÁM,

svých PŘÍSPĚVKEM umožňujete, nejen abych věnovala svůj čas tvorbě veřejně přístupné pro všechny, ale i umožňujete těm, kteří třeba aktuálně přispět nemohou, aby přístup k těmto informacím měli a mohli i oni z nich mít třeba prospěch. Děkuji Vám.

Objednej PŘÍSPĚVEK na tvorbu veřejně dostupného obsahu na webu jinypristup.cz (články, videa veřejně dostupně pro všechny), pokud chceš a jen do výše, aby to neohrozilo Tvé spokojené žití :-)

Pokud by si rád(a) přispíval(a) pravidelně a zadal(a) v bance trvalý příkaz, aniž by si musel(a) pokaždé objednávat příspěvek, napište mi mail, pošlu informace, [email protected]

Příspěvkem přispíváš jednak na již vytvořený veřejně dostupný obsah na webu jinypristup.cz a na YouTube kanálu Jiný přístup a na obsah nově vznikající.

Na webu jinypristup.cz najdeš veřejně dostupný obsah, který je tvořen od léta roku 2014 a tvoří přes 400 článků přístupných všem a mnoho videí, které lze sledovat jak na webu jinypristup.cz nebo na YouTube kanálu Jiný přístup, a co týden či 14 dní přibývá nový obsah přístupný všem, ať už články či videa.

I když neobjednáš PŘÍSPĚVEK na tvorbu veřejně dostupného obsahu na webu jinypristup.cz (články, videa veřejně dostupně pro všechny), klidně veškerý obsah studuj, pročítej, užívej, zkrátka dál k němu máš přístup.

Je ale možné, že si neuvědomuješ, protože si to nikdy nedělal(a) a nemáš s tím zkušenost, že:

  • Napsání a sdílení na webu a soc. sítích jednoho mého veřejně přístupného článku trvá cca 4,5 hodiny mého času.
  • Natočení jednoho cca 10-25 min videa (mnohdy vydařeného až na x-tý pokus:-)), jeho případné stříhání, úprava a sdílení na soc. sítích trvá cca 3 hod mého času.