Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 6.1.2021. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

Individuální sezení (přes skype)

Vše již je vytvořeno v éteru (pro oči neviditelném světě). My všichni si jen stahujeme z toho to, co odpovídá naší vibraci. Proto naše energie, kterou v sobě máme, je klíčová, proto je zásadní hlídat si naši frekvenci a udržovat ji vysokou. Tento zákon manifestace platil vždy. Rozdíl je v tom, že jsme vstoupili do doby, kdy už opravdu toto jediné rozhoduje o našem životě, už jen pomocí naší frekvence tvoříme.

Individuální sezení slouží především k tomu, abyste v sobě prožili, jaké to je čerpat informace od Zdroje, jak odlišné to je od informací z ega a jak to snadno rozlišit, jelikož tyto dva kanály mají zcela jinou energii. Tím, že na individuálce budete vědomě čerpat informace od Zdroje, prožijete si ten rozdíl, už to snadněji rozpoznáte ve svém životě a možná zjistíte, že jste to vždy věděli, že jste mnohdy zachytili informace od Zdroje, jen jste nevěděli, že je to ono. Ruku v ruce s tím individuální sezení slouží k tomu, abyste v sobě objevili nebo postupně objevili, jak si svoji energii sami udržovat ve vysokých vibracích a jak ji tam zpět navracet.

Díky tomu, že během individuálky budete čerpat informace ze Zdroje, se kterým jsme všichni spojeni - tedy otevřete se v tématu, které potřebujete řešit, niternému vědění o věci, které pocítíte hluboko uvnitř sebe, osvětlíte si tak, proč žijete to, co žijete - jaké destruktivní nastavení uvnitř vás (jaký naschválníček, jak já jim říkám) stojí v pozadí, za oponou toho, co žijete, co v životě máte a nelíbí se vám. Tímto osvětlením daného ténatu, které řešíte, se stane podobné, jako když se rozsvítí ve tmě. Co se stane s tmou, když se rozsvítí? Tma zmizí. Tedy dané destruktivní nastavení, které stojí v pozadí situací, které se nám nelíbí, se zčásti či zcela rozpustí a daný aspekt této naší osobnosti se postupně přemění z destrutkivního nastavení (projevu) na konstruktivní projev v našem životě. Už tímto dochází k dalšímu zvýšení naší energie, jelikož jsme prosvětlili další tmavý kout nás, který jsme odmítali, nechtěli přijmout. Jinými slovy jsme další kus prostoru nás samých přijali a dali mu konečně lásku.

Avšak většinou takto uvidět, přiznat si, objevit v sobě dané destruktivní nastavení (toho naschválníčka), který nás stále znovu a znovu lanaří do stejných reakcí, nestačí pro jeho přeměnu. Většinou se od nás následně očekává, abychom dané informace o tom, jaké destruktivní nastavení stojí v pozadí mnohého našeho destruktivního jednání, začali aplikovat ve svém životě. A na základě těchto poskytnutých informací, díky kterým vidíme hlouběji do situace, jednali jinak než před tím, a tedy nikoliv na základě emocí, ale více ze stavu klidu uvnitř nás. A každou naší reakcí, kdy v tom tématu ve svém životě jednáme ze stavu klidu a nikoliv tedy pod nadvládou emocí (nikoliv dle daného naschválníčka), si zase o něco zvyšili svoje vyzařování, svoji sebeúctu.

Vedle toho individuální sezení slouží zejména k trvalému zvýšení energie, jelikož mnohé v sobě skryté objevíte, posvítíte si na to a tím to rozpustíte a odcházíte s pocitem vděčnosti, velkoleposti nebo s pocitem většího klidu, pochopení, smíření, odpuštění.

Máte-li zájem o individuálku nebo se chcete na individuální sezení doptat, napište mi mail na: [email protected]

Průběh individuálního sezení je velice individuální. Vždy probíhá tak, jak aktuálně potřebujete. Někdy si „jen“ povídáme. Někdy si poskytujete informace, které potřebujete, sami zevnitř sebe tím, že vstoupíte přímo do prostoru své vlastní moudrosti uvnitř sebe – že vstoupíte do prostoru uvnitř sebe, kde jste (my všichni) trvale spojeni se Zdrojem (Bohem). Někdy je to kombinace obojího.

Pokaždé je to však velmi spontánní a nenucený proces, při kterém jste vedeni pocítit spojení se Zdrojem uvnitř sebe a zvýšit si tak energii. Ta energie bude sice zvýšená zčásti krátkodobě a po nějaké době zčásti opět vyprchá. Avšak o kousek či kus se vám energie zvýší trvale, protože k ní objevíte přístup uvnitř sebe, protože sobě zase o něco více uvěříte.

Vy totiž budete mít prožito, budete zase o něco více „vědět“ jak na to, abyste si tu energii zvýšili a udržovali ve vysokých frekvencích, a postupně si přijdete na svůj vlastním jedinečný způsob, jak si energii zvýšit a udržovat vysokou = jak se vědomě spojovat se Zdrojem uvnitř sebe.

A tím si budete zajišťovat harmonii ve všech oblastech vašeho života, jelikož jakou energii v sobě udržujete, taková se vám v podobě lidí a situací ukazuje.

Cílem individuálek je tak zvýšit vaši energii (vibrace), které vyzařujete, a stahovat si tak z éteru do svého života větší hojnost ve všech podobách.

Máte-li zájem o individuálku nebo se chcete na individuální sezení doptat, napište mi mail na: [email protected]

 

Pro koho je individuálka vhodná:

 • Pro ty, kteří ve svém životě řeší:
  • nějakou situaci
  • rodinný, pracovní, přátelský, sousedský, partnerský či jiný vztah
  • své naplnění, uplatnění v životě
 • Pro ty, kteří jsou před nějakým rozhodnutím a neví, jak se rozhodnout.
 • Pro ty, kteří neví, co by chtěli řešit, avšak cítí, že chtějí individuální sezení zkusit

Co je potřeba od vás:

 • Chuť na sobě pracovat
 • Odvaha převzít odpovědnost za situace ve svém životě
 • Zájem o svůj osobní či duchovní růst
 • Uzemnění = ukotvení na Zemi =

        - uvědomovat si, že život je dar, ať už řešíme cokoliv,

        - mít přání a současně si uvědomovat, že se nám může v nějaké podobě splnit jen tím, že my sami si jej splníme,

        - uvědomovat si život v jeho kráse i nedokonalosti a milovat ho se vším všudy a mít chuť přiložit ruku k dílu, aby těch krás bylo kolem víc

        - uvědomovat si, že tíživé situace tu nejsou, aby nám ublížily, ale aby nám pomohly

        - uvědomovat si, že náš život se změní k lepšímu jen našim přičiněním

Pro koho individuálky nejsou:

 • Pro ty, kteří očekávají, že jejich nepříjemné situace v životě za ně vyřeší někdo jiný
 • Pro ty, kteří věří, že za jejich situace v životě můžou jiní
 • Pro ty, kteří nejsou zatím ochotni na sobě pracovat, se sebou samými pracovat
 • Pro ty, kteří věří, že vše se jim v životě zlepší samo od sebe bez jejich přičinění, bez změny uvnitř nich samých
 • Pro ty, kteří věří, že je vše v jejich životě dáno a oni to nemohou změnit
 • Pro ty, kteří trpí duševní či mentální poruchou, navštěvují psychologa či berou léky na zklidnění.

CENA:

Vzhledem k mým aktuálním podmínkám je možné INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ pouze PŘES SKYPE, cena 1000,- Kč (43 EUR). Délka 2 hodiny. Dobré připojení k internetu je nezbytné a je zapotřebí, abyste během sezení měli soukromí a nikdo vás nerušil!

Máte-li zájem o individuálku, napište si o ni na mail: [email protected]

 

Reakce od vás

Milá Petra, dúfam, že Vás veľmi neokradnem o čas, ale mám silný pocit, že Vám mám napísať nasledovné:) Dnes som len tak cestovala v autobuse a zrazu mi prišlo veľké uvedomenie z mojej individuálky. To, čo mi tam bolo ukázané, má pre mňa veľmi zásadný význam. Ako keby som stála na križovatke a mala sa rozhodnúť medzi dvoma cestami, tou starou, kde pôjdem tak ako doteraz a budem si naďalej pestovať tú svoju závislosť, barličky, potvrdenia, atď..., alebo pôjdem tou novou cestou a skúsim si ten vzorec postupne vyliečiť a uzdraviť. Došlo mi, aká veľká sila v tom rozhodnutí je, že to, akou cestou sa vyberiem a že iba ja si to vyberám, má zásadný vplyv na môj ďalší život, že mi ten iný postoj vlastne môže úplne zmeniť život. Cítim z toho veľkú silu, ale zároveň aj veľkú zodpovednosť za toto moje rozhodnutie, normálne ma to na chvíľu doslova "ovalilo" a stále to veľmi cítim...Ja som si už vybrala a nie je to jednoduché, lebo každý deň vidím ako mi chýbajú tie barličky a tie moje strachy tiež vôbec nezmizli, stále tu sú, ale som rada, že ich vnímam a že si ich uvedomujem, toto je proces, vidím to ako cestu, ale chcem po nej ísť...Tá druhá individuálka je pre mňa ešte asi zásadnejšia ako tá prvá, rozumela som síce čo je pre mňa ten hlavný odkaz, ale až dnes mi to nejako celé docvaklo tak naozaj:) Som rada, že sme tú individuálku mali a keď som na ňu išla, asi som ani netušila aký význam bude pre mňa mať:) Toľko teda odo mňa, musela som Vám to napísať:) 

Adriana

S Petrou som zažila zatiaľ dve individuálky, každá bola úplne iná a obe mi veľmi pomohli. Petra je veľmi milý a láskavý sprievodca, ktorý Vás prevedie na Vašej ceste k sebe, kde si sami poskytnete informácie, ktoré práve potrebujete. Potešilo ma aj to, že môj "príbeh" pekne zhrnula do článku v Klubovej sekcii, vďaka tomu si môžem aj neskôr pripomenúť to podstatné. A jej slová v článku sú pre mňa podporou aj do budúcnosti:). Ďakujem!

Adriana

Milá Péťo, moc a moc DĚKUJI za včerejší Individuálku. Setkání s Vámi je jako přijít ke studánce s živou vodou. Jste krásná, moudrá, empatická bytost a já jsem vděčná za setkání s Vámi, za Vaši podporu a porozumění. Trošku jsem se bála té formy přes Skype, ale bylo to moc příjemné. S láskou a vděčností

Soňa

Po Tvých individuálkách se rozprostírá ve mně klid. Nutí mne k zamyšlení, ale ne k zamyšlení nucenému a někam tlačenému, ale volnému, klidnému. Je pro mne fascinující a příjemné pozorovat, jak mezi námi plyne klidná energie, vzájemné napojení. Jak formuluješ a říkáš nevyslovené, co bych právě chtěla vyslovit, nebo co přesně doplňuje tok myšlenek nebo dění. Celé je to intenzivní a zároveň čas plyne úplně jiným tempem než obvykle. Rychleji a zároveň příjemně pomaleji. Nacházím v sobě odpovědi, když se uvolním a přestanu se nutit do toho, abych nějaké odpovědi našla. Fascinující, úžasné. Začínám mít pocit, že bez toho už nemohu být. Vůbec jsem nevěděla, s čím tentokrát za Tebou půjdu, a vyplynulo z toho vše tak příjemně a plynule. To napojení na universum je osvobozující a zároveň vedoucí dál do sebe i mimo, ale týkající se mne. Díky, jsem vděčná, že Tě znám a že se mnou pracuješ. Začínám rozlišovat, co je ego - rozum - hlava a co srdce - univerzum - vnitřní vcítění se. Přála bych to každému. Těším se na další práci a na to, až najdu cestu k sobě a prostřednictvím jí i k ostatním. Ale jinak než doposud. Klidněji, užitečněji a plněji. Krásný večer. 

Any

Dobrý večer Peti, chtěla jsem vám jen napsat své dojmy po individuálce. Individuálka, stejně jako ta první, se mnou pracuje postupně, jsem vždy u vytržení AHA momentů. Opravdu mohu potvrdit, že se mé procítění z individuálky plně promítá do mnoha mých situací - pozvolna, jako bych je vždy viděla z mnoha úhlů pohledu. Těžko se to popisuje slovy, ale jakoby část mne "naschválníček" opravdu odešel. Postupně se vše začalo promítat a sedat do mého života. Hodně to pracuje s mým egem, ale jako bych se i na něj dívala více soucitně. Věci, o kterých jsem si myslela, že nikdy nezmizí, nejdou odpustit, nikdy se přes ně nedostanu, protože by mi prasklo srdce, nebo to prostě neumím, se opravdu uvnitř mě postupně mění. Moc děkuji za světlo které nesete a nabízíte dalším. Jste velkou inspirací.

Jitka

Ráda bych se s Vámi podělila o mé zkušenosti z individuálek. V prvé řadě bych chtěla zmínit, že "povídání" s Peťou je pro mě velmi uklidňující záležitost. Cítím, že se věci dávají do pohybu, že se měním, vyvíjím. Když jsem poprvé absolvovala individuálku, na začátku jsem byla lehce skeptická, jak se s tím moje hlava popere, co mi dovolí, jestli vůbec budu schopna připustit možnost něčeho vyššího. "Výsledek" mě překvapil. Netvrdím, že by se nějaký větší efekt dostavil hned, snad pocit nějaké úlevy, ale v následujících týdnech jsem si najednou uvědomila, že situace, na které jsem reagovala předtím emočně, nechávám plynout s klidem, pohodou. A to byla pro mě obrovská osobní výhra. Druhá individuálka byla velmi "emotivní", již jsem věděla, do čeho jdu, nebála jsem se pustit se někam dál a proto proplakala pár kapesníků. Opět s odstupem času sleduji posun v mém jednání, aniž bych se na něj vědomě zaměřila. Samozřejmě nejsem na konci, ale vím, že jsem na správné cestě. Proto bych všem, kdo váhají, chtěla říct, že je to "povídání" může velmi příjemně překvapit.

Dáša
Už dlouho se zajímám o duchovní cestu, velmi mě baví různé články nebo videa s tématikou, jak se posunout ve svém životě dál. Informací bylo tolik, že jsem se v tom topila a stejně jsem nevěděla, jak tyto informace použít v praktickém životě. Individuálka s Peťou byla pro mě inspirací a uvědoměním, abych nacházela odpovědi na své otázky uvnitř sebe a nenechala se vláčet emocemi a hlavou (informacemi, které jsem získala venku). Během povídání s Peťou jsem se naladila do svého středu – zdroje, což nebylo úplně lehké, jelikož jsem s ním do té chvíle nebyla vědomě ve spojení. Moc děkuji Petě, za skvělé vedení během individuálky, které mě více spojilo s moudrým vedením, jenž máme všichni uvnitř sebe, ale jen málokdo si to uvědomuje.
Jarka
Ještě jednou děkuji za individuálku i za shrnutí, je pro mě cenné. Určitě dám vědět a napíšu Vám změny. Vracím se ke všemu, co jsme společně udělaly, mám v sobě klid a vím, že jde vše tak, jak má jít:-) Jako bych měla pocit, že jsem ve zdroji a důvěřuju tomu všemu.....je to skvělý pocit :-)
Katy
Po mé individuálce s Vámi se mi daří udržovat pozornost na svůj vnitřní klid nebo aspoň si uvědomovat, kdy z toho klidu vypadnu, a vracet se tam. Hodněkrát jsem si už uvědomila program, na základě kterého funguju. Děkuji za vedení v individuálce, při které jsem si ze sebe vytáhla nevyléčenou bolest z minulosti, na kterou bych si sama nepřišla. Odnesla jsem si z toho nejen vyléčení té staré bolesti a pocitu viny, ale i poznatek a prožitek toho,  že lze tu bolest, a tím vlastně i program a část toho, co vyzařuju, během velmi krátké doby rozpustit. Sama jsem se divila, jak je to jednoduché, a snažím se to používat i v běžném životě, vždy když si uvědomím něco dalšího, co mě omezuje v radostném prožívání každého okamžiku. 
Katka

Individálka pro mě byla velmi emotivní a inspirativní a opravdu mi pomohla dívat se zase o kousek jinak na dění kolem sebe. Chci ti poděkovat nejen za individuálku/y, které vedeš, ale za vše, co lidem dáváš, ukazuješ, jak se "obnažuješ" a dáváš tak ostatním možnost vidět věci jinak. Došlo mi, jak důležité je si všechny naše vnitřní neshody, bolístky a rozpory vyřešit právě teď, v životě, který právě žijeme. Jak důležité je, aby to naše okolí mělo možnost vidět, zažít a žít. Jak tím naším postojem "měníme" i naše předky a potomky. Děkuji Ti, že jsi součástí doby, ve které žiji i já. Děkuji Ti, že se staráš! Přeji Ti krásné dny a těším se zase někdy na viděnou :-)

Karolina
Míra

Dobrý den, Péťo, ještě jednou moc děkuji za individuálku a za Vaši péči na ní. Napadlo mě, proč vlastně individuálky nezdražíte? Hodnotu mají určitě vyšší než 1000,-Kč. Pro někoho může být nízká cena i odrazující v tom smyslu, že si na vědomé úrovni řekne: "To mi nepomůže, když je to tak levné" ... takový kouč si účtuje třeba 6000,-Kč/hod. .... V uplynulých dnech po individuálce vnímám, že máme se ženou mnohem bližší vztah. Zároveň jsem pocítil i změnu v intimní oblasti. Již delší dobu jsem si uvědomoval svojí lakomost a sobeckost, ale od individuálky mi začaly tyto moje vlastnosti vadit, což je super. A zároveň mi díky individuálce došlo, jakou nehojnost do mého života přinášejí. Také jsem si díky individuálce uvědomil, že dříve jsem byl štědrý. Avšak poté, co jsem se odnaučil být workoholikem, jsem byl až příliš lakomý. Nyní je to u mě o nalezení rovnováhy mezi štědrostí a lakomostí do té míry, abych tou přílišnou štědrostí zase neubližoval sám sobě jako dřív, ale zase abych svojí lakomostí neokrádal ostatní o svoje dary, které mi byly dány :-) Je fajn, že ty věci, co ve mně probíhaly při individuálce, mám stále zvědoměné a dochází u mě v různých situacích vždy k uvědomění. Děkuji!

Míra

Na individuálku jsem se velmi těšila, už nějaký čas jsem Péťu sledovala na jejím webu a na youtube. Byla mi od pohledu z videí velmi sympatická. Cítila jsem takovou blízkost a přirozenost a tak jsem neváhala a objednala se. Prošli jsme společně pro mě aktuální téma. Péťa byla empatická, po celou dobu mi asistovala a podporovala mě, provázela mě, dokázala mě prostřednictvím svého hlasu uvést do stavu absolutního klidu a moje mysl se konečně zastavila. A tehdy se začaly dít věci. Začaly se vynořovat pocity a situace, které byly potřeba dořešit pro můj další posun. Ve spojení s mým průvodcem a Pétinou osobitou asistencí jsem si díky individuálce v sobě dořešila, co bylo potřebné a dostalo se mi úžasného daru a návodu, jak pracovat se svými strachy. A současně jsem objevila svoji průvodkyni, za což jsem nesmírně vděčná. Děkuji z celého srdce za to, co děláte Péťo, jste skvělá.

Hanka

Na individuálních setkáních oceňuji hlavně to, že odpovědi na mé vnitřní otázky si dávám já sama a ve formě, které já sama rozumím. Nikdo vám neříká, co máte dělat, vy to ucítíte uvnitř vás. U mne probíhá individuální setkání pomocí vnitřních pocitů a vizualizace. Jsou to silné emotivní zážitky, které jdou do hloubky mé duše. Dle mne se tyto vnitřní stavy nedají ani popsat, šlo o rozpoložení mě samé uvnitř mne. A to byl pro mne ten nejsilnější zážitek, protože kdyby mi to někdo jen vyprávěl, nevěřila bych tomu tak, jako když jsem si to mohla uvnitř v sobě zažít. Peťa je úžasný průvodce, který přesně ví, v jakém okamžiku a jakou otázku má položit. Má velmi citlivý přístup a nezpochybňuje naše prožitky. Ráda bych vzpomenula i její dvě knížky, které píše o svém životě, ale ve chvílích, kdy jsem je četla, jako by psala i o mém životě. Je to úleva, protože si řeknete: "Nejsem sama, to stejné prožívá více lidí". V knihách jsem si našla odpovědi na mé otázky právě v tom správném okamžiku. Knihu Potenciál jsem četla před rokem a nyní jsem se k ní opět vrátila a byla jsem překvapená, kolik věcí jsem v předchozím čtení neviděla. Uvnitř cítím, že mi i do budoucna budou knihy mít co říct. Za vše děkuji

Linda

Po pravidelném pročítání příspěvků jsem se i já odhodlala k individuálce. Potřebovala jsem vyřešit jeden vztahový problém, se kterým jsem se prala téměř dva roky. Z individuálky jsem měla trochu obavy: jestli se dokážu dostat do hloubky své duše, jaké z toho budu mít pocity? Ale díky laskavému vedení Peti jsem to dokázala a našla odpovědi na své otázky. Bylo to pro mě velice příjemné a ráda se k tomu v myšlenkách občas vracím. Cítím se teď volnější a svobodnější. Děkuji

Jitka

Domluvil jsem si s Peťou individuálku, abych řešil problémy v projektu, na kterém jsem aktuálně pracoval. Vlastně jsem ji chtěl přizvat, aby mi s problémy v pracovním kolektivu pomohla. A hned na začátku mi dala ťafku, že řešit někoho jiného je nesmysl, že vždy ve všech problémech řešíme jen sami sebe. Nevím, jestli záměrně nebo mimoděk po mně chtěla něco, co je mi bytostně nepříjemné, protože tomu nerozumím. Chtěla po mně zviditelňovat mé sny nebo pocity. Pod jejím tlakem nakonec ze mě vypadl příběh, příběh o vlkovi. Peťa mi ho trošku rozebrala a vysvětlila. Respektive převyprávěla mi ho svýma očima. Byl jsem z toho naměkko. Ale to vše vlastně nebylo podstatné a nijak důležité. Nebo možná bylo, ale to nevím. To podstatné a důležité pro mě přišlo až pár dní po sezení. Pocit nepochopení vzkazu vlka mi nedal spát. Donutil mě přemýšlet o něčem z úplně jiného pohledu, než jsem byl zvyklý. Peťa mě tím nepřímo donutila, abych o příběhu vlka přemýšlel do hloubky sám. Sám za sebe. A to je na individuálce s Peťou a na jejím přístupu to nejkrásnější. Vlastně vás tak nějak bokem donutí, abyste si začali srovnávat své myšlenky a své hodnoty sami v sobě. Neradí, neříká co a jak, ale pomáhá vám najít se sám v sobě.

Petr

Moje první setkání s Péťou bylo prostřednictvím jejich článků. Při jejich čtení jsem se cítila moc dobře. Vnímala jsem, že mě uvnitř oslovují, dotýkají se míst, která u mě touží být více pochopena a přijata. Po té u mě přirozeně dozrál pocit Péťu oslovit na individuálku. Při společné práci mi následně začalo docházet, co je příčinami mých nepříjemných situací. Jakýmsi nepopsatelným způsobem jsem začala cítit, kudy jít dál, cítila jsem se přijata taková jaká jsem a to je velmi osvobozující pocit, za který jsem velmi vděčná. Nevidím jemnohmotný svět, nemám slyšení a přesto se mi dostalo informací přesně v mé úrovni vědomí, tak abych je co nejlépe pochopila a začala žít. Setkání mě nezbavilo strachů, což jsem ani nečekala, ale dalo mi návod a informace, jakým způsobem jít dál životem tak, abych se cítila dobře.Za sebe píšu, kdo cítí impuls Péťu oslovit, nemějte obavu, je pro Vás připraveno přesně to, co potřebujete vědět. Děkuji Péťo.

Radka

Pro skypové sezení jsem byla rozhodnutá okamžitě po pročtení stránek "jinypristup.cz", na které jsem narazila "náhodou" :-) Pocity, které ve mně sezení zanechalo, byly a jsou stále velmi silné. Vše prožité, procítěné během sezení vede k uvědomění si sebe sama, pojmenování něčeho dosud neuchopeného a přesto hmatatelného - protože se to neuchopené stále zhmotňuje v každodennosti. A pecka je, že si na to člověk přijde během sezení úplně sám a to dříve neuchopené sám pojmenuje. Peťka je velmi milá, empatická mladá žena - chvíli po začátku sezení opadlo takové to "pnutí těla", během pár minut došlo k uvolnění a k otevřenému přístupu - prostě to, co Peťa vysílá, to jí okamžitě začnete vracet. Peti, děkuji za Tvé láskyplné vedení - vhodně volené jednoduché otázky, vhledy, zviditelnění maličkostí, trpělivost a respekt. Všechno toto, a určitě toho bylo více, mě provedlo neuvěřitelnými zákoutími svého nitra, abych tam našla, co hledám. Samu sebe a ještě mnohem víc - protože už vím, že nikdy nejsem sama. Moc děkuji, jsem vděčná za vše, co se událo a že jsem Tě mohla potkat.

Jana

Milá Péťo, moc Ti děkuju za naše společná setkání. Ze začátku jsem nevěděla, co od toho mohu čekat a kam se bude naše setkání ubírat. Ale mám z toho velkou radost. Díky Tvému vedení a postupně následujícím otázkám dochází k nádhernému "zrcadlení", kdy se mohu do sebe hlouběji podívat a nalézt pocity i skutečnosti, o kterých jsem nevěděla a byly velice hluboce skryty. Nyní vyplouvají na povrch a já se s nimi mohu smířit, přijmout je a tím zbavit různých bloků a subjektivních domněnek i představ, které mě brání dostat se k mému skutečnému já, být opravdu sama s sebou. Už teď jsem díky Tobě ušla kus cesty a už se těším na naše další společné kroky. Díky za vše!

Bára

Když jsem se chystala na první individuálku s Peťou, měla jsem představu, že si prostě budeme povídat a že na základě rozhovoru získám odpověď na své otázky. Skutečnost ale byla naprosto ohromující! Otevřel se mi doslova svět za zrcadlem! Ocitla jsem se uprostřed ohromného dobrodružství svého vlastního nitra, kde se mi laskavým a příjemným vedením dostalo návodu na cestu k sobě. Děkuji za vzrušující poznání a těším se na další cestu.

Markéta, Brno

Drahá Peta, uz je to zopár dní, co sme sa skontaktovali na individuálnom sedení cez skype. Velmi Ti dakujem za ten cas, strávený s Tebou, za Tvoje otázky, ktoré ma viedli k odpovediam mojej duše. To sedenie bolo tak vyživujúce a podporujúce, stále z něho čerpám. Vdaka za otovrenie a rozšírenie obzoru, co mi už teraz prinieslo nové perspektívy. Este raz velmi pekne DAKUJEM!

Luba Nidhi Hendricks, Regensburg, Německo

Chce to jiný přístup sama k sobě, jsem si říkala pár dní před tím, než na Facebooku "náhodně" vyskočila stránka s tímto názvem... Individuální setkání je nepopsatelné. Je to jako když hovoříte s někým, kdo ví, kdo vás zná... Občas jsem měla i husí kůži po těle, nebo pocit, že to "zapadlo" tam, kam má, a vše dává smysl... Uvědomila jsem si spoustu věcí, získala jiný pohled na situace, které prožívám nebo jsem prožívala.Těžko se hledají slova, která by vystihla, co člověk cítí a prožívá... takový vnitřní klid a souznění... Po tomto setkání mám ještě větší chuť se poznávat a nebát se toho. Moc Vám za to děkuji a přeji krásné dny.

Věra, Chomutov

Petra je výjimečný člověk, po přednášce o komunikaci, kde mě zaujalo její nadšení a nasazení, jsem se rozhodl zkusit osobní rozvoj. Velmi nenásilným způsobem a dobře mířenými otázkami se snaží dobrat k jádru problému, který je často jinde než člověk v první chvíli myslí - pomoci člověku na cestě k sobě. Během sezení jsem cítil velmi silně aktivaci srdeční čakry. Mohu jen doporučit každému, kdo se ocitl na životní křižovatce, jak v pracovním nebo osobním životě, nebo se jen chce podívat na věci z jiného úhlu.

Lukáš N.

Milá Peťo, děkuji za čas strávený v Tvé přítomnosti. Byl to pro mě čas, který mi hodně dal..... Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny, mnoho spokojených klientů ...

Jana Hájková, Brno

Dobrý deň Petra, veľmi sa teším, že som sa rozhodla prísť, pretože sme spoločne pomenovali niektoré presvedčenia, ktoré ma držia tam, kde som. Robíte skvelú prácu a veľmi Vám držím palce na Vašej ceste.

Andrea Sporková, Bratislava

Peťu jsem potkala ve velmi těžké životní zkoušce a to při soudní při o děti. Pomohla mi se podívat na celou záležitost i z jiného úhlu a pochopit i protistranu. Úspěch na soudě,kdy výsledkem byla vzájemná dohoda obou stran, nebyl pro mě hlavní cíl, ale Peťa dokázala změnit celý můj náhled na tuto problematiku a vnímat potřeby druhých celkově. Děkuji ti za získanou trpělivost a dvojí pohled :)

Adriena R.S., Brno

Děkuji Petře za otevření nových dimenzí v oblasti řešení problémů, ať už po pracovní stránce nebo v soukromí. Lidé občas zapomínají na to, nebo si spíše neuvědomují, že lze nalézt alternativní řešení, které bude nakonec pro všechny zúčastněné tím nejlepším výsledkem. Petra ukazuje svým klientům, jak nahlížet na problémy z lepší stránky. Její přístup je správná cesta, protože se do toho vrhla s nejlepšími úmysly.

Andrea N., Znojmo

Paní Petro, děkuji mnohokrát za setkání. Bylo v přátelské a uvolněné atmosféře a bylo mi velkým přínosem. Díky Vašim otázkám, na které jsem hledala odpovědi, jsem pochopila, jak je důležité mít se rád, protože jen spokojený a vyrovnaný člověk může dál kolem sebe rozdávat radost a zvládat nelehké překážky, co nám život položí do cesty. Otevřel se přede mnou jiný pohled na svět. Děkuji Vám :-)

Jolana M., Brno