Skutečné řešení situací se rodí ve stavu vnitřního klidu

Klíčem ke skutečnému vyřešení jakékoliv situace je dostat se do klidu. Stav vnitřního klidu otevírá brány, přes které nám může proniknout pomoc Zdroje. Jedině přes vnitřní klid v nás může zasáhnout a danou situaci poskládat tak, jak je pro nejvyšší dobro naše a všech zúčastněných. Ovšem ne zcela bez naší pozemské účasti! Aby si to někdo nepletl s tím, že ho přijde někdo zachránit a vše za něj vyřídí. Ano, ta pomoc může spočívat v tom, že vlivem různých zdánlivě náhodně seběhnutých okolností se ta situace jakoby rozpustí (vyřeší) sama od sebe. Avšak většinou pomoc Zdroje spočívá v tom, že právě v tom vnitřním klidu zacítíme, dostaneme impuls, co v té situaci udělat v nejbližších krocích a už na nás je pak ta aktivita v souladu s těmito impulsy. Avšak máme jistotu, že tyto kroky v souladu s těmito vnuknutími cítěnými ve stavu vnitřního klidu hluboko uvnitř nás vedou k vyřešení celé situace a to pro naše nejvyšší dobro.

To ale znamená, že když jsme v nějaké nepříjemné situaci, chce se po nás naprostý opak toho, jak jsme mnozí jednali či se učili jednat od svých rodičů a jiných lidí. Místo reakce na nepříjemnou emoci v těle, tedy místo toho, abychom byli reaktivní, se po nás chce tu sílu použít na dosáhnutí stavu vnitřního klidu v té situaci. Po dobu, co dokážeme být v tom stavu, se věci začínají hýbat, avšak v náš nejvyšší prospěch, který nejsme schopni v těle vůbec předvídat. A celé se to rozpohybuje a začne skládat ať už postupnými synchronicitami nebo naší aktivitou v souladu s impulsy, vnuknutími, které právě v tom stavu vnitřního klidu zacítíme.

Velice děkuji za všechny finanční příspěvky, které mi byly od některých z vás zaslány na účet, za vaše maily, reakce u článků, sdílení mých článků a jiné dary. Slova jsou málo na to vyjádřit, jak moc si toho vážím.

Pokud vám články mnou psané na www.jinypristup.cz pomáhají a chtěli byste mě podpořit v tomto mém psaní pro vás všechny, šiřte mé články a povědomí o webu Jinypristup.cz mezi další lidi, objednejte si moji knihu, nebo mi zašlete dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 1462136038/3030, variabilní symbol: 123, do zprávy pro příjemce uveďte „Dar“. I ten nejmenší příspěvek je stejně hodnotný jako ten největší. Všichni jste totiž učinili stejné rozhodnutí přispět něčemu, co má podle vás smysl.

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Posláním těchto Individuálních setkání je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Povedu vás, abyste sami objevili, kde máte svá omezení, na místo, abych vám ukazovala, kde je máte. Ukážu vám způsoby, jak si můžete svá omezení osvobodit sami (do míry, v jaké jsem schopná si je zpracovávat sama), na místo, abych za vás nesla a řešila vaši odpovědnost a tím vás obírala o vaši sílu.
Dozvědět se víc

Kde se můžeme potkat?
Akce

Po letech jsem se rozhodla opět pořádat skupinové akce – přednášky, semináře, besedy a přijímat pozvání vystoupit na různých akcích.
Zde je přehled nejbližších akcí, které pořádám sama nebo kde vystupuji na pozvání.
Dozvědět se víc