Jak najít tu svoji činnost

Když jsem se před lety vrátila k psaní a začala jen tak sama pro sebe psát různé úvahy, které mi neskutečně pomohly a stále pomáhají utříbit si poznání, ke kterému postupně přicházím, vůbec by mě nenapadlo, že za nějaký čas budu tyto články šířit.

Když jsem tyto články začala šířit, učinila jsem tak na základě velmi silného vnitřního impulzu bez domýšlení, zda a pokud tak kolika lidem se ty články budou líbit. A byla jsem překvapena, kolik z vás to oslovilo. Když jsem články začala šířit, netušila jsem, že od mnohých z vás se mi dostane takové podpory projevené různými způsoby.

Když jsem začala články šířit, nepřemýšlela jsem nad tím, jak se tato má činnost bude dále vyvíjet. Cestu jste mi ukázali vy, když jste se chtěli se mnou setkávat a povídat si. Vznikly tak postupně individuálky, kde za pomocí inspirace, prožitků, otázek a upozorňování na vaše slova, věty a reakce, si mnozí sami přicházíte na své bloky/omezení, zodpovídáte si sami své vyslovené nebo nevyslovené otázky a sami se tak posouváte blíž sobě.

Neměla jsem ani tušení, že posléze začnu pořádat i semináře, skupinová setkání. A ono se to začalo dít. Když byste mi to však pověděli před tím, než se tak stalo, pomyslela bych si něco ve smyslu, že to teda těžko, jelikož bych si nedovedla představit, že já budu o něčem, o čem útržkovitě píšu, souvisle nějakou chvíli povídat. Avšak stalo se. Přišlo to tiše, nepozorovaně, ostatně jako vše opravdové, autentické. Až po nějaké době pořádání těchto seminářů mi došlo, že každé téma semináře je mé alespoň částečně zpracované nedávné „drama“, a že tak semináře vlastně kopírují moji cestu k sobě.

Po nějaké době od pořádání seminářů přišlo silné nutkání začít sepisovat tato svá poznání do nějakého souvislého celku, ve kterém bych alespoň částečně obsáhla něco, o čem tematicky povídám. Nevěděla jsem, jak začnu, netušila jsem, že z toho bude kniha, netušila jsem, že ji vydám sama, netušila jsem, kde vezmu peníze na vydání. Ty informace mi všechny postupně přicházely během psaní. Podstatnou část peněz na knihu jsem vydělala pro mě zcela nečekaně za jeden jediný den. A za to jsem všem, kteří se na tom podíleli, velice vděčná. Stejně tak samovolně přišel i název knihy a informace, že tato kniha a případně jí následující budou kopírovat moji cestu k sobě.

Kniha: „Na cestu za svobodou – Potenciál“ je na světě :-)

To opravdové z vás je energie, která se až následně přetváří zcela netušeně a spontánně do nějaké vnější podoby a ne naopak.


Více o knize a možnost zakoupení ZDE.

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Cílem těchto individuálních sezení není to, že já vám budu ukazovat, kde máte omezení (bloky), ale to, že si sami na sezení nebo posléze přijdete na to, kde je máte. Cílem  těchto individuálních sezení není ani to, že vás budu zbavovat některých vašich bloků, cílem je ukázat vám, jak si je můžete zpracovat sami, a předat tak poznání, že všichni v sobě máte tu moc a podpořit vás, abyste ji začali využívat pro prospěch svůj a všech. Vše, co budu povídat, vychází z mé zkušenosti, a jelikož jsme všichni stejní (máme stejný cíl), má zkušenost vám může pomoci se rozpomenout a uvědomit si to vaše.
Dozvědět se víc

Kurz
Vzdělávácí cyklus „JINÝ PŘÍSTUP“

Posláním Vzdělávacího cyklu „JINÝ PŘÍSTUP“ je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Nebudete se nic učit, budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Dozvědět se víc