Živé vysílání

Pro členy Klubu každou první středu v měsíci od 20:00 do cca 21:00 živé vysílání na webu jinypristup.cz v sekci Klub. Následující bude 1.2.2023. Více info »

Darování

Na tomto webu se nachází prostor, kde můžeš nalézt mnoho informací pro sebe z mých zkušeností a poznání, načerpat sílu a nalézt podporu.

Je to moje osobní „Knihovna“ zachycující informace, které mi docházely na mé vlastní osobní cestě za svobodou od roku 2014 do současnosti.

Můžeš tam nalézt ty samé informace v různých hloubkách, jelikož já se vyvíjela a stále vyvíjím.

Tento prostor plný informací z mé osobní cesty je ti k dispozici, kdykoliv budeš chtít či potřebovat.

                                        Co tato „Knihovna“ obsahuje?

- Přes 400 článků přístupných všem

- Mnoho videí

Zhruba každý týden přibývá nový obsah

                                       Je to zadarmo?

                                      Ano, ale i ne 

K veškerému obsahu máš přístup zdarma. Kdykoliv a kdekoliv si do mé „Knihovny“ můžeš zalézt a nabrat sílu, inspirovat se či si vyzvednout své vlastní informace z mých sdílených zkušeností a poznání.

Avšak neber informace, které s Tebou sdílím, mou energii a čas věnovaný danému obsahu v „Knihovně“ jako samozřejmost! Zůstaň v rovnováze! Když si vezmeš, tak nezapomeň dát. 

Ty sám/sama nejlíp víš, jaký přínos obsah v mé „Knihovně“ pro Tebe má a s přihlédnutím ke svým finančním možnostem tuto energii vyrovnej finanční částkou, kterou mou činnost podpoříš.

Pokud jsi v situaci, že finančně přispět nemůžeš, vůbec nic se neděje. Nezapomeň však ve stejné míře, ve které se cítíš obdarován/a, nějak posloužit jinému.

Podporu zasílej na:

číslo účtu 1462136038/3030, variabilní symbol: 123, do zprávy pro příjemce uveďte „Dar“.

Pro mezinárodní platbu: IBAN: CZ03 3030 0000 0014 6213 6038. BIC: AIRACZPPProsím však o to, aby i u zahraniční platby bylo alespoň ve zprávě pro příjemce uvedeno: "Petra Jelínková, DAR"

I ten nejmenší příspěvek je stejně hodnotný jako ten největší. Všichni jste totiž učinili stejné rozhodnutí přispět něčemu, co má podle vás smysl.