Když na někoho pomyslím a on se ozve

Jedna žena, kterou mám ve své blízkosti, mě inspirovala k sepsání tohoto článku, za což jí moc děkuji. Tato žena se často zmiňuje o tom, že ji funguje „telepatie“, že na někoho pomyslí a on ji zavolá, napíše atd.

Při jednom našem společném setkání u stolu pronesla, že teď myslí na nějakou osobu a schválně, jestli bude ta její „telepatie“ fungovat.

Nic se nedělo. Proč?

Ta žena do toho šla z ega.

Chtěla, aby ostatní viděli, jak je napojená, jak je vnímavá a jak je tím pádem dobrá.

Z ega však žádné vnímání mimo naše běžné smysly nepřichází. Vnímání informací mimo nám běžně známé smysly se nachází ve vysoké rovině vědomí.

Pokud je to od Zdroje, přichází to samo a téměř vždy mimo zraky jiných. Ty informace tak přichází často způsobem, kdy o nich ví jen dotyčný. Ty informace tu totiž nejsou pro uspokojení našeho ega, ujištění se před ostatními o tom, jak jsme dobří.

... Prožívám podobné pocity, které popisujete v knize a tak vím, že jdu krůček za krůčkem správnou cestou k sobě :-) Kniha mi zároveň pomohla k tomu, v sobě najít odvahu, abych činil ve svém životě další praktické kroky, které cítím od srdce...

Míra

Když si do některých pasáží dosadím svůj příběh, zdá se mi pak, že je to psané pro mně na míru. Děkuji Vám velice a už se těším na další knížku. Přeji Vám vše dobré ve Vaší krásné činnosti a práci s lidmi. P.S. A ten název „JINÝ PŘÍSTUP" ten sedí, Vy máte opravdu jiný, krásný přístup k lidem.

František

…Díky Tvému vedení a postupně následujícím otázkám dochází k nádhernému "zrcadlení", kdy se mohu do sebe hlouběji podívat a nalézt pocity i skutečnosti, o kterých jsem nevěděla a byly velice hluboce skryty. Nyní vyplouvají na povrch a já se s nimi mohu smířit, přijmout je a tím zbavit různých bloků a subjektivních domněnek i představ, …Už teď jsem díky Tobě ušla kus cesty … Díky za vše!

Bára

Když jsem se chystala na první individuálku s Peťou, měla jsem představu, že si prostě budeme povídat a že na základě rozhovoru získám odpověď na své otázky. Skutečnost ale byla naprosto ohromující! Otevřel se mi doslova svět za zrcadlem! Ocitla jsem se uprostřed ohromného dobrodružství svého vlastního nitra, kde se mi laskavým a příjemným vedením dostalo návodu na cestu k sobě.

Markéta

Ty informace přichází tiše, jakoby tajně, skrytě před zraky jiných.

Jakmile do toho pustíme ego a chceme se někomu pochlubit, jakou schopnost máme atd., tak v ten moment to ztrácíme a nefunguje to.

Tento princip je krásně vidět, když nás chytne duchovní ego, jak já tomu říkám. Stane se to některým z nás na cestě osobního sebepoznání ve fázi, kdy se nám rozšíří vnímání a my začneme více vnímat než jiní. A v ten čas někteří si na tomto začnou stavět svoji novou identitu a začnou se vnímat jako někdo lepší, významnější atd. Jen s tím rozdílem, že tu novou identitu stavíme na našem duchovním pokroku, např. že jsme v jiných životech prožili něco dramatického, že jsme byli někým významným, nebo prožívání sebe sama jako někoho lepšího, toho, který to tu vše zachrání. V ten moment nastala situace podobná tomu, čeho chtěla docílit zmíněná známá – dáváme na obdiv naši „oduševnělost“. A ono se to pak nijak dál nevyvíjí.

Určitě se to nestane všem, ale některým z nás ano. A těm, kterým se to stane, tak to potřebují jako lekci pro další svůj duchovní posun. Já sama to dobře znám. A až v momentě, kdy jsem si to uvědomila, kdy jsem to z toho potlačovaného, nevnímaného pustila ven na světlo právě tím, že jsem si to dokázala připustit, tak se to začalo rozpouštět. A já si pak zpětně uvědomila, že jsem po tu dobu byla jakoby zastavena ve svém vývoji a po tomto přiznání si, jsem zaznamenala opět rozpohybování mého osobního uvědomování a to velmi rychle a skokově.

Krásně je to vidět i u hodně malých dětí. Vaše dítě udělalo něco spontánního, co se vám moc líbilo. A třeba to i mnohokrát v různých časech zopakovalo. Avšak když jste chtěli návštěvě ukázat, co vaše dítě umí, pochlubit se, dítě to často odmítlo. Stalo se vám to?

S láskou Peťa

Velice děkuji za všechny finanční příspěvky, které mi byly od některých z vás zaslány na účet, za vaše maily, reakce u článků, sdílení mých článků a jiné dary. Slova jsou málo na to vyjádřit, jak moc si toho vážím.

Líbil se vám článek?
Od léta 2014 zhruba co týden píši a zveřejňuji článek pro vás všechny. Za tu dobu jich je na webu přes 400 a budou postupně přibývat další. Všechny jsou volně dostupné a můžete si je pročítat.
Pokud vám články mnou psané na www.jinypristup.cz pomáhají a chtěli byste mě podpořit v tomto mém psaní pro vás všechny, můžete mi zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 1462136038/3030, variabilní symbol: 123, do zprávy pro příjemce uveďte „Dar“. Za každé přispění mnohokrát děkuji.

Mohlo by vás zajímat

Osobní rozvoj
Individuální setkání

Posláním těchto Individuálních setkání je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.

Povedu vás, abyste sami objevili, kde máte svá omezení, na místo, abych vám ukazovala, kde je máte. Ukážu vám způsoby, jak si můžete svá omezení osvobodit sami (do míry, v jaké jsem schopná si je zpracovávat sama), na místo, abych za vás nesla a řešila vaši odpovědnost a tím vás obírala o vaši sílu.

Dozvědět se víc

Kde se můžeme potkat?
Akce

Aktuálně nejsou plánované termíny. Pokud máte zájem, kontaktujte mne.

Dozvědět se víc

... nebo pokračujte na další články

18. Prosinec 2018 - 11:06
Co znamená, že rodina drží pohromadě

Nedávno jsem vyslechla jeden rozhovor. Jedna z žen povídala o nepříjemném zážitku se svojí rodinou. Ta nepříjemnost spočívala v tom, že se jí jeden z blízkých nezastal s odůvodněním, že to měl udělat, když jsou rodina. A zakončila to útrpným výrazem ublížené, že rodina by měla držet pohromadě. Jakoby říkala, jaký ona je chudák, že tomu tak dle ní v její rodině není.

Více

14. Prosinec 2018 - 11:13
Zaměřením se na každý jednotlivý krok zvládneme i to, co by pro nás jinak bylo nemyslitelné

V létě jsem vyjela na kole na jednu takovou kopcovitou vyjížďku. Během toho výletu jsem si znovu, avšak jinou formou, něco již z toho pro sebe objeveného uvědomila. A co to bylo, popíši v tomto článku.

Když jsem se během jízdy na kole zadívala do dáli, jak velký kus toho kopce mám před sebou, jelo se mi tíž, měla jsem chuť to vzdát, každé šlápnutí do kopce mi přišlo malé, nepatrné, měla jsem pocit, že se neposouvám atd.

Více

14. Červenec 2018 - 8:11
Mnozí muži začínají přemýšlet a konat jinak

Tento článek je opět jeden z těch, ve kterém budu psát o věcech z trochu hlubší roviny, než ze které tyto články běžně píši.

Nějakou dobu, řekněme rok a půl, jsem v úrovni, ze které mnohé situace vnímám, cítila, jakoby se vzedmula ohromná vlna. Ta ještě nebyla okem viditelná ve společnosti. Nicméně na těch jemnohmotnějších úrovních se již stalo a bylo jen otázkou času, kdy se projeví ve hmotě, na Zemi, a začne to být viditelné i pro oko.

Více

10. Únor 2019 - 19:10
Co máme dělat, abychom ve svém životě tvořili to, co v něm chceme mít

Od prvního nádechu tady na Zemi v tomto či jiném životě jsme si tvořili vše, co jsme pak následně v životě měli. Přesněji, netvořili jsme si něco konkrétního, ale náš náboj, to, co jsme vyzařovali, se odrážel v něčem vně, co mělo stejnou vibraci. Podstata tvoření tedy nespočívá v tom, že si tvoříme něco konkrétního, ale v tom, že se nám v životě zhmotňuje v nějaké podobě to, co odpovídá rovině naší vibrace.

Více

6. Červen 2019 - 7:35
Jak mocní jsme a jakou moc máme

Jedna žena na individuálce si chtěla poskytnout informace a podporu ohledně své sebeúcty. Chtěla si pomoct svoji úctu k sobě samé zvýšit.

Více

27. Březen 2019 - 17:44
Jak náš přístup k majetku ukazuje na naši citovou otevřenost ve vztazích

Nedávno jsem měla individuálku s jednou ženou. Ta si chtěla poskytnout informace ohledně partnerského vztahu. V tomto novém vztahu se jí začínají opakovat stejné prvky, které byly ve všech předešlých. Konkrétně její snaha partnera tlačit k tomu, aby on jí plnil to, co žádá, aby on ji udělal šťastnou, její tendence počítat kolik majetku má on a kolik ona, tendence počítat, kolik přispěl on a kolik ona, tendence držet dál od partnera to, co je její, zkrátka tendence nepustit ho k sobě za své hradby.

Více