Děkuji ...

Milovaní lidé, všem vám moc děkuji za podporu, kterou jste mi po celý rok dávali různými způsoby. Moc si toho vážím. Možná ani netušíte, jak moc mi pomáháte na mé cestě. Přeji vám všem krásné Vánoce a prožitek, že nejste nikdy sami. A v nadcházejícím roce, ať se vám daří na všechny situace podívat z většího nadhledu a vidět v nich pro sebe dar, příležitost, cestu k většímu naplnění a radosti. Pamatujte, máte uvnitř sebe veškerou sílu (velmi mocného ducha) postarat se o sebe za každých okolností tak, aby vám bylo hezky! S láskou a úctou k vám všem Peťa

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Posláním těchto Individuálních setkání je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Povedu vás, abyste sami objevili, kde máte svá omezení, na místo, abych vám ukazovala, kde je máte. Ukážu vám způsoby, jak si můžete svá omezení osvobodit sami (do míry, v jaké jsem schopná si je zpracovávat sama), na místo, abych za vás nesla a řešila vaši odpovědnost a tím vás obírala o vaši sílu.
Dozvědět se víc

Zeptejte se
Poradna přes mail

Posláním této mé aktivity je vytvořit další prostor, kde se vy sami můžete prostřednictvím aktivity jiného spojit se svojí vlastní vnitřní moudrostí a odpovědět si tak na své aktuální otázky.
Informací pro vás tak není má reakce na vaši otázku, ale to, co vás v mé odpovědi dojme, co se vás dotkne, co se vám tím připomene, vybaví jako obraz, pocit, myšlenka nebo vás i rozruší. Má odpověď na vaši otázku je tak pouze mostem mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí.
Dozvědět se víc