Děkuji ...

Milovaní lidé, všem vám moc děkuji za podporu, kterou jste mi po celý rok dávali různými způsoby. Moc si toho vážím. Možná ani netušíte, jak moc mi pomáháte na mé cestě. Přeji vám všem krásné Vánoce a prožitek, že nejste nikdy sami. A v nadcházejícím roce, ať se vám daří na všechny situace podívat z většího nadhledu a vidět v nich pro sebe dar, příležitost, cestu k většímu naplnění a radosti. Pamatujte, máte uvnitř sebe veškerou sílu (velmi mocného ducha) postarat se o sebe za každých okolností tak, aby vám bylo hezky! S láskou a úctou k vám všem Peťa

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Cílem těchto individuálních sezení není to, že já vám budu ukazovat, kde máte omezení (bloky), ale to, že si sami na sezení nebo posléze přijdete na to, kde je máte. Cílem  těchto individuálních sezení není ani to, že vás budu zbavovat některých vašich bloků, cílem je ukázat vám, jak si je můžete zpracovat sami, a předat tak poznání, že všichni v sobě máte tu moc a podpořit vás, abyste ji začali využívat pro prospěch svůj a všech. Vše, co budu povídat, vychází z mé zkušenosti, a jelikož jsme všichni stejní (máme stejný cíl), má zkušenost vám může pomoci se rozpomenout a uvědomit si to vaše.
Dozvědět se víc

Kurz
Vzdělávácí cyklus „JINÝ PŘÍSTUP“

Posláním Vzdělávacího cyklu „JINÝ PŘÍSTUP“ je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Nebudete se nic učit, budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Dozvědět se víc