Jak vy sami dáváte důkaz tomu, co tu píši

V posledních dnech jsem na účet obdržela několik finančních darů za články, které pravidelně píši na webu www.jinypristup.cz. Skutečnost, že je někdo ochotný zcela dobrovolně poslat na účet byť sebemenší částku jen tak, či napsat děkovný dopis či projevit jinak podporu za to, že si od někoho na webu byť jednou či pravidelně přečte článek, aniž by za to chtěl cokoliv jiného, je pro mě a myslím, že i pro některé z vás, důkazem, že být čím dál více autentický neoslabuje ani neohrožuje.

Je to pro mě viditelný důkaz, že změna, kterou jsem před lety započala, kterou jsem vnitřně cítila jako pro mě správnou, navzdory tomu jak to vypadalo vně, dává už smysl i lidem kolem mě. Opětovně se mi potvrzuje, co jsem tu psala asi již mnohokrát, že nejdřív je nezbytné jít k sobě dovnitř, začít se přehrabovat v tom všem již nepotřebném, udělat mnohdy tvrdou a časově náročnou práci uvnitř, aby se mohlo něco s obsahem zrodit vně.

Je jedno jakou vnější podobu to bude mít a s kolika lidmi to bude rezonovat a kolik lidí s tím, co autenticky činíte vně, bude souhlasit. O to vůbec nejde. Jediné o co jde, že budete autentičtí a lidé to budou cítit, a to bez ohledu na to, zda budou souhlasit s vnější formou této vaší autenticity. Aniž by si to často uvědomili, že je k jejich posunu podnítil třeba i váš projev autenticity, začnou pomalinku přemýšlet jinak, a později i jinak jednat. Prostřednictvím vaší autenticity se totiž dotkli sami sebe, toho kým skutečně jsou. A byť to bylo jenom na malinký moment, bez ohledu na to zda si to uvědomují, došlo k prožitku, ze kterého dříve či později jim na povrch vyplyne jejich vlastní poznání.

Vaše podpora projevovaná mi těmito různými způsoby mi jen potvrzuje, že jak se nás čím dál více probouzí a začíná tak čím dál více z nás rozlišovat, jaká naše rozhodnutí jsou ze strachu a jaká ze srdce, začínáme to vnímat i u jiných. Stále více nás cítí, byť nevědomě, sílu z činností dělaných z radosti. Stále více z nás si uvědomuje, že o energii tu jedině jde a že ta je základem všeho v nás i kolem nás.

Nemám na nikoho z těch, co v posledních dnech finančně přispěli, kontakt. Proto chci poděkovat alespoň touto formou. Velice si toho vážím. Dáváte mě a tím pádem i ostatním viditelný důkaz toho, co tu píši. Děkuji vám.

AKCE:

Sobota 20.8.2016, 10:00 - 12:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Neděle 21.8.2016, 10:00 - 12:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Čtvrtek 25.8.2016, 18:00 - 20:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Pátek 26.8.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Úterý 30.8.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít čerpat informace ze svých emocí", cena 500,- Kč, přihlásit se

Více akcí na http://www.jinypristup.cz/akce

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Posláním těchto Individuálních setkání je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Povedu vás, abyste sami objevili, kde máte svá omezení, na místo, abych vám ukazovala, kde je máte. Ukážu vám způsoby, jak si můžete svá omezení osvobodit sami (do míry, v jaké jsem schopná si je zpracovávat sama), na místo, abych za vás nesla a řešila vaši odpovědnost a tím vás obírala o vaši sílu.
Dozvědět se víc

Zeptejte se
Poradna přes mail

Posláním této mé aktivity je vytvořit další prostor, kde se vy sami můžete prostřednictvím aktivity jiného spojit se svojí vlastní vnitřní moudrostí a odpovědět si tak na své aktuální otázky.
Informací pro vás tak není má reakce na vaši otázku, ale to, co vás v mé odpovědi dojme, co se vás dotkne, co se vám tím připomene, vybaví jako obraz, pocit, myšlenka nebo vás i rozruší. Má odpověď na vaši otázku je tak pouze mostem mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí.
Dozvědět se víc