Není našim úkolem vědět JAK

Dostali jste se v životě na místo, kam jste celá léta chtěli, a teď byste rádi tento stav zakonzervovali nebo předpokládáte, že je to napořád? Není tomu tak. Každý stav, ve kterém se právě nacházíme ať už v soukromém či pracovním životě, je správný a dokonalý právě v době, kdy se v něm nacházíme. Ovšem není neměnný. Ani nemůže být. My se vyvíjíme, ať chceme nebo ne. A jelikož vše spěje do rovnováhy, náš vnitřní vývoj se chce srovnat s naším vnějším působením. Proto, jediné co je jisté, je změna sama.

Nelpěte na žádném vývoji nebo trvání nějaké situace ve vašem životě. Vašim úkolem není přijít na to, proč tu jste, jaké poslání tu máte, ale žít život tady a teď a v radosti. To je ta cesta. To je ten klíč. Když hledáte vaše poslání, nehledáte ho vy, ale vaše ego. To chce být výjimečné, aby se mohlo odlišit. Vy máte přijít na to, že už jste výjimeční a nikdy tomu nebylo jinak.

Našim úkolem je v přítomném okamžiku se snažit dělat co nejvíce věcí, které chceme, a ne které musíme. Tímto způsobem se mnohdy zcela nepozorovaně posouváme krok za krokem k činnostem, ve kterých se odrážíme stále více my skuteční. A tak tiše se dostáváme ke stále většímu naplňování našeho poslání tu.

Jsou to okamžiky, kdy si najednou uvědomíte, že to, co jste chtěli, se vlastně děje, avšak jste si to neuvědomovali v průběhu „dramat“, pod jejichž tíhou jste se rozhodli něco ve vašem životě změnit.

Když o tom píšu, připomněla se mi situace z minulého roku. Spolu s pozastavováním advokacie jsem dala výpověď i z kanceláře. V době, kdy jsem tak učinila, jsem ztratila jediné místo, kde jsem mohla v zasedací místnosti pořádat semináře. Ale jak to bývá, ono se to vždy zařídí. Našim jediným úkolem je následovat své srdce. Nemá smysl přemýšlet, jak se to zařídí. To stejně nevymyslíme.

Poté, co jsem se vzdala jediného místa, kde jsem do té doby pořádala semináře, v rámci následujícího měsíce jsem dostávala a často zcela nezištné nabídky prostor, kde bych mohla semináře konat. A bylo to od lidí, kteří dříve přišli na semináře a kteří vůbec netušili, že následující měsíce nemám, kde je pořádat. Takže, z jednoho místa se postupně vyklubali místa čtyři. A takto to přesně funguje.

Vaše životy se již mění nebo budou měnit. Budete je měnit vy sami. Vaše současné situace, ve kterých jste možná léta a která vám vyhovovaly, nebo jste je byli schopni snášet, najednou nebudete moci strávit. A učiníte změny.

Buďte otevřeni všemu, co k vám přichází, a poděkujte za vše, co máte a co již splnilo svůj účel a odchází. To je ten klíč k pochopení uplynulých či stále trvajících dramat. Uvidíte v nich totiž dar a současně s tím vám dojde, co jste díky změnám, ke kterým vás vaše dramata vyprovokovala, získali. A budete mít prožitek, důkaz, že není třeba chápat, věci mít namyšlené, nebo pod kontrolou, ale jen žít v přítomnosti a v každém okamžiku nacházet radost.

AKCE:

Středa 27.7.2016, 18:00 - 20:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Čtvrtek 28.7.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Pátek 29.7.2016, 18:00 - 20:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Sobota 30.7.2016, 9:00 - 11:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít čerpat informace ze svých emocí", cena 500,- Kč, přihlásit se

Neděle 31.7.2016, 9:00 - 11:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Pondělí 8.8.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Více akcí na http://www.jinypristup.cz/akce

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Cílem těchto individuálních sezení není to, že já vám budu ukazovat, kde máte omezení (bloky), ale to, že si sami na sezení nebo posléze přijdete na to, kde je máte. Cílem  těchto individuálních sezení není ani to, že vás budu zbavovat některých vašich bloků, cílem je ukázat vám, jak si je můžete zpracovat sami, a předat tak poznání, že všichni v sobě máte tu moc a podpořit vás, abyste ji začali využívat pro prospěch svůj a všech. Vše, co budu povídat, vychází z mé zkušenosti, a jelikož jsme všichni stejní (máme stejný cíl), má zkušenost vám může pomoci se rozpomenout a uvědomit si to vaše.
Dozvědět se víc

Kurz
Vzdělávácí cyklus „JINÝ PŘÍSTUP“

Posláním Vzdělávacího cyklu „JINÝ PŘÍSTUP“ je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Nebudete se nic učit, budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Dozvědět se víc