Jak si sami o sobě prozrazujeme

Hledáme vodítka, berličky, vysvětlení toho, co se nám v životě děje. Čteme články, knihy, chodíme na přednášky, vyslechneme zkušenosti našich přátel ve snaze porozumět svému životu. Toto vše je znamením, že se začínáme „probouzet“, začínáme pomalu vnímat nebo alespoň tušit, že my máme odpovědnost za náš život a jen my máme sílu si jej zlepšit.

Je to však stále zatím ještě hledání vně. Hledání venku nás může inspirovat, navést, dodat sílu a odvahu hledat uvnitř sebe, ukázat kudy, avšak na cestu dovnitř, se musíme vydat sami. Lidé okolo nás mohou různě podporovat, a tak nám naši cestu usnadňovat a pomáhat nám. Avšak dovnitř musíme sami.

Jak uvnitř sebe jdeme dál a dál, najednou čím dál jasněji vidíme informace o naší cestě všude okolo nás ve vnějším světě. Zjišťujeme, že si dennodenně a v každém okamžiku sdělujeme vodítka pro naši cestu a že tomu vlastně vždycky bylo, jen jsme to tehdy nevnímali, jelikož jsme ještě dostatečně nevěřili sobě, a tak ani tomu, co jsme vnímali „mezi řádky“.

Vše spěje do rovnováhy. Na základě tohoto jednoduchého principu můžeme ve svých životech pozorovat určitý přirozený řád a tak i kompas. Tento princip rovnováhy můžeme ve svých životech vidět v různých úrovních a z různých úhlů.

Co tedy například pro nás znamená, když něco ve vnějším světě hledáme? Nenašli jsme to ještě uvnitř sebe. Ve skutečnosti si tak tím prozrazujeme, co je ještě potřeba uvnitř sebe integrovat, co máme najít uvnitř. Jak se posouváme k sobě, začíná nám tak čím dál více docházet, že to, co máme potřebu hledat venku, nám prozrazuje, co ve skutečnosti toužíme najít uvnitř sebe.

Co tedy například ve skutečnosti činíme, když to, co nemáme, nepřejeme ani jiným? Když vše spěje do rovnováhy, nepřejícímu nebude dopřáno. Když kolem sebe vidíme nedostatek, nedostatek budeme prožívat.

Vše, co se nám děje, je vlastně takovým srovnáním. Je to podobné jako když milující rodič nechá dítě, ať zakusí následky svých voleb. Ne však proto, aby dítě potrestal, ale aby mu pomohl uvidět, jakou sílu má, a že ono je tím, kdo vytváří svůj život. Důkazy máme všichni ve svých životech.

AKCE:

Středa 20.7.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Čtvrtek 21.7.2016, 18:00 - 20:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Sobota 23.7.2016, 10:00 - 12:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Neděle 24.7.2016, 10:00 - 12:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít čerpat informace ze svých emocí", cena 500,- Kč, přihlásit se

Úterý 26.7.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Další akce na http://www.jinypristup.cz/akce

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Cílem těchto individuálních sezení není to, že já vám budu ukazovat, kde máte omezení (bloky), ale to, že si sami na sezení nebo posléze přijdete na to, kde je máte. Cílem  těchto individuálních sezení není ani to, že vás budu zbavovat některých vašich bloků, cílem je ukázat vám, jak si je můžete zpracovat sami, a předat tak poznání, že všichni v sobě máte tu moc a podpořit vás, abyste ji začali využívat pro prospěch svůj a všech. Vše, co budu povídat, vychází z mé zkušenosti, a jelikož jsme všichni stejní (máme stejný cíl), má zkušenost vám může pomoci se rozpomenout a uvědomit si to vaše.
Dozvědět se víc

Kurz
Vzdělávácí cyklus „JINÝ PŘÍSTUP“

Posláním Vzdělávacího cyklu „JINÝ PŘÍSTUP“ je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Nebudete se nic učit, budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Dozvědět se víc