Návrat starých známých

Nedávno se mi do života možná na krátko, možná na delší čas vrátil jeden člověk. Naše seznámení před lety stejně jako následná několikaletá občasná komunikace byla vždy předně pracovního rázu. Spolu s tím, jak jsem postupně opouštěla svoji tehdejší pracovní realizaci, utichla i naše komunikace.

Nedávno mi vstoupil do života znovu a opět za náhodných okolností, jak to bývá. To člověk nevymyslí hlavou. V rámci krátkého povídání se mi svěřil, jak od práce utíká k focení, k činnosti, která ho naplňuje a baví. Z jeho hlasu bylo cítit nadšení a radost. S takovou vervou a nadšením dítěte mi oznamoval, že on sám je zvědavý, jak dlouho bude svoji práci ještě vykonávat.

Když jsem ho poslouchala, cítila jsem takovou vnitřní radost a zároveň jako bych získala opět potvrzení, že jsem se nezbláznila, když jsem se před lety začala měnit a opouštět mnoho z toho, s čím jsem se ztotožňovala a na čem byla postavena má identita. V ten okamžik, jsem si znovu uvědomila, jak je ten život nás všech krásný, jak neubližuje, ale pomáhá. Jakoby byl přísným učitelem, jehož průběh výuky je mnohem děsivější, než závěrečné zkoušky.

Vedle tohoto opětovného uvědomění, jak jsme vlastně všichni ze širšího pohledu za každých okolnosti v bezpečí, jsem si díky opětovnému kontaktu s tímto mužem uvědomila ještě něco.

Během našeho krátkého setkání, jsme si povídali o tom, k čemu jsme dospěli a za jakých okolností a já několikrát uviděla v jeho očích nebo spíš za nimi jeho skutečného, ne toho, koho jsem měla před sebou.

Byly to okamžiky, ve kterých jakoby byl zcela „nahý“, oproštěn od všech svršků, které na sebe během cesty nabalil. Byla to ohromná otevřenost a zranitelnost zároveň. Bylo tam však ještě něco, ohromná síla, která prosakovala právě tou bezbřehou zranitelností. Tak ohromně silný ten člověk v těchto okamžicích byl. Pro mě to byl vnitřně neskutečně dojemný zážitek. Já si díky tomu opětovně uvědomila, jak velká iluze je myslet si, že otevřenost a zranitelnost oslabuje.

Spolu s tímto zážitkem, jsem si znovu připomněla, jak je život nádherný. Jak nám všem přináší vše, co v daný čas potřebujeme. Třeba tento příběh. Při prvotním setkání před lety jsme si předali, co jsme měli. Tehdy se jednalo o odbornou a i sociální podporu při práci, kterou jsme oba tehdy vykonávali.  Kontakt se vytratil, jelikož tehdy jsme pro sebe vzájemně udělali vše, co jsme měli, předali, co mělo být předáno, a nebyl důvod dalšího kontaktu.

Ovšem po čase jsme na sebe opět narazili. Ne náhodou. Nic není náhodou. Opět důvodem je pomoc, byť již jiné povahy. Mě měl tento člověk přinést ujištění, že jdu dobře a já jemu možná inspiraci pokračovat v cestě, na kterou se nedávno vydal.

Všechna setkání a loučení nám do života přichází z jediného důvodu, pomoct nám na cestě k sobě.

AKCE:

Pondělí 18.7.2016, 18:00 - 20:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Úterý 19.7.2016, 18:00 - 20:00, Znojmo (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít čerpat informace ze svých emocí", cena 500,- Kč, přihlásit se

Středa 20.7.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Čtvrtek 21.7.2016, 18:00 - 20:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít vnímat vedení, kterého se nám dostává", cena 500,- Kč, přihlásit se

Sobota 23.7.2016, 10:00 - 12:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Neděle 24.7.2016, 10:00 - 12:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Další akce na http://www.jinypristup.cz/akce

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Cílem těchto individuálních sezení není to, že já vám budu ukazovat, kde máte omezení (bloky), ale to, že si sami na sezení nebo posléze přijdete na to, kde je máte. Cílem  těchto individuálních sezení není ani to, že vás budu zbavovat některých vašich bloků, cílem je ukázat vám, jak si je můžete zpracovat sami, a předat tak poznání, že všichni v sobě máte tu moc a podpořit vás, abyste ji začali využívat pro prospěch svůj a všech. Vše, co budu povídat, vychází z mé zkušenosti, a jelikož jsme všichni stejní (máme stejný cíl), má zkušenost vám může pomoci se rozpomenout a uvědomit si to vaše.
Dozvědět se víc

Kurz
Vzdělávácí cyklus „JINÝ PŘÍSTUP“

Posláním Vzdělávacího cyklu „JINÝ PŘÍSTUP“ je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Nebudete se nic učit, budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Dozvědět se víc