Když se cítíme zastaveni

Jste v situaci, kdy máte pocit, že jste jak lev zavřený v kleci, který beznadějně chodí sem a tam od jedné stěny k druhé? Cítíte, jakoby vaše nohy byly zalité betonem a nešlo se pohnout?

Možná jsme v prožívání svých dramat tak zabředlí, že nevidíme jejich přínos. Dokud se budeme trápit v utrpení, zlobě, křivdě a provinění nepustí nás to k prožívání vděčnosti za to, že nám tyto dramata přišly do cesty.

Dokud se nedostaneme do energií vděčnosti a nebudeme alespoň trochu vnímat to požehnání, kterým pro nás dané drama je, nedostane se nám poznání, které nám dané drama mělo přinést.

Dokud nedojdeme k poznání, které jediné bylo důvodem dramatu, neposuneme se dál. Drama sice už může z vnějšího pohledu odeznít, avšak uvnitř nás bude stále.

Je to podobné jako ve škole. Je potřeba pochopit látku z určitého vyučujícího předmětu v prvním ročníku, aby bylo možné postoupit do druhého ročníku a v daném vyučujícím předmětu jít do větší hloubky.

Pokud se tedy cítíte zastaveni, možná je na čase začít prožívat vděčnost za vše, co se vám doposud přihodilo. Dojdete k poznání, které vám přinese vnitřní zklidnění, a uvnitř sebe ucítíte velké osvobození.

AKCE:

Středa 29.6.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno) 

Seminář "Jak začít čerpat informace ze svých emocí", cena 500,- Kč, přihlásit se

Čtvrtek 30.6.2016, 18:00 - 20:00, Prostějov (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

Pondělí 11.7.2016, 18:00 - 20:00, Brno (místo bude upřesněno)

Seminář "Jak začít využívat svůj potenciál", cena 500,- Kč, přihlásit se

NOVĚ - MOŽNOST SEMINÁŘŮ INDIVIDUÁLNĚ A INDIVIDUÁLEK PŘES SKYPE, cena 800,- Kć

Více o akcích na www.jinypristup.cz/akce

Mohlo by vás zajímat


Osobní rozvoj
Individuální setkání

Cílem těchto individuálních sezení není to, že já vám budu ukazovat, kde máte omezení (bloky), ale to, že si sami na sezení nebo posléze přijdete na to, kde je máte. Cílem  těchto individuálních sezení není ani to, že vás budu zbavovat některých vašich bloků, cílem je ukázat vám, jak si je můžete zpracovat sami, a předat tak poznání, že všichni v sobě máte tu moc a podpořit vás, abyste ji začali využívat pro prospěch svůj a všech. Vše, co budu povídat, vychází z mé zkušenosti, a jelikož jsme všichni stejní (máme stejný cíl), má zkušenost vám může pomoci se rozpomenout a uvědomit si to vaše.
Dozvědět se víc

Kurz
Vzdělávácí cyklus „JINÝ PŘÍSTUP“

Posláním Vzdělávacího cyklu „JINÝ PŘÍSTUP“ je posloužit jako most mezi vámi a vaší vnitřní moudrostí. Nebudete se nic učit, budete se jen rozpomínat na to, co už uvnitř sebe víte, a možná i s údivem zjišťovat, jakou moudrost (sílu) v sobě máte.
Dozvědět se víc