Živé vysílání

Pro členy Klubu náhrada za neuskutečněné živé vysílání, které se mělo konat dne 1.12.2021. Uskuteční se v úterý 7.12 od 20 do 21 hod. To, o čem budu povídat, bude na vás. Obsah bude tvořen z vašich dotazů a mých odpovědí. Prosím členové Klubu pište na email své dotazy a já za sebe se rozpovídám k těm, ke kterým budu mít co říct. Děkuji a moc se těším. Peťa

AKCE

SKUPINOVÝ TRÉNINK MYSLI (přes skype)

Mysl je ta, pomocí které tvoříme. Tělo jen následuje mysl. Mysl je tedy ta, která potřebuje uzdravit (změnit). Nebo ještě přesněji řečeno, my potřebujeme natolik posílit vědomí toho, kým jsme, že jsme Ti, kteří si volí ve své mysli, abychom si začali tvořit zdravou myslí a nikoliv ego myslí. Vše v našem životě se pak promění v souladu s touto změnou vnímání mysli = v souladu s našimi jinými volbami. Vše v našem životě je totiž jen odrazem stavu naší mysli = odrazem toho, co si v té mysli volíme.

Během tohoto tréninku budete posilovat vědomí toho, kým jste (zvyšovat vaši skutečnou sebeúctu) a měnit tak mysl – vědomě si volit jiné myšlenky a v důsledku toho měnit vnímání. Díky tomu dojde k celkové změně vašeho života ve směru větší harmonie, hojnosti, radosti, naplnění a pocitu bezpečí. Vše budeme na Tréninku trénovat na vámi již prožitých situacích a uvádět tak do praxe, aby se vám tento nový přístup zautomatizoval.

Jak to probíhá:

4 sezení po 2 hod (celkem 8 hod - 4 hod hromadně a 4 hod individuálně) za 5000,- Kč (202 EUR)). 

Nejbližší termín:

- 11.10. 2021 od 10 hod do 12 hod (1. seznámení s technikama) a 25.10. 2021od 10 hod do 12 hod (2. seznámení s technikama) + 2 individuální sezení po 2 hod v čas, kdy se domluvíme.

- 11.10. 2021 od 19 hod do 21 hod (1. seznámení s technikama) a 25.10. 2021 od 19 hod do 21 hod (2. seznámení s technikama) + 2 individuální sezení po 2 hod v čas, kdy se domluvíme.

V případě zájmu či dotazu k tomuto Tréninku pište na mail: [email protected]

Podrobněji o obsahu:

2 sezení hromadně - 2X 2 hod (seznámení s technikama)

- 2 sezení individuálně - 2X 2 hod (trénování technik na situacích v rámci vizualizace)  

- písemné shrnutí po každém hromadném sezení

- možnost mailové komunikace související s Tréninkem mezi sezeními.

Tento Trénink je rovněž komplexní jako Individuální dvouměsíční Trénink mysli . Zahrnuje seznámení se všemi technikami, ke kterým jsem došla a které pomáhají při volbě lásky v mysli. Během tohoto tréninku hromadně budeme mít 2 sezení, kde vás budu seznamovat s technikama a 2 sezení s každým z vás jednotlivě, kde budeme trénovat dané techniky a zkoušet si tak volit lásku v mysli. Během tohoto Tréninku zkusíte aplikovat na situacích v rámci vizualiazace všechny techniky. Avšak nepůjde o tak podrobný a individuální nácvik jako u Individuálního dovuměsíčního Tréninku mysli. Jelikož nebude tolik prostoru, abychom vychytávali tolik různých kliček ega, které se tam začne plést. Což však nevylučuje, že pak následně sami v rámci praktikování lásky ve svém životě ty následné praktiky ega odhalíte. Ty techniky již budete znát a nic vám nebude bránit je sami zkoušet trénovat na situacích ve svém životě. Popřípadě později můžete využít Doplňující Trénink viz níže. Po každém hromadném sezení obdržíte do mailu písemné shrnutí včetně popisu probíraných technik.

V případě zájmu či dotazu k tomuto Tréninku pište na mail: [email protected]

Reakce od vás

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Peti, já Tě mám jako takový poklad a nejradši bych Tě doporučila všem:) Nikdo mi nikdy nepomohl posunout se tak rychle z místa jako právě Ty. Moc a moc oceňuji, jak umíš jít k jádru pudla a nechodíš kolem horké kaše. Nazýváš vše pravým jménem a nesnažíš se pravdu zahalit a zamaskovat haldou balastu. Trénink mysli byl doslova boží :), diamant ve své nejryzejší formě :), nesmírně si vážím všech technik, které jsi mi předala, a které vedou přímou cestou k naší podstatě. Za to jsem opravdu vděčná z celého srdce.

Bára

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Dlouho jsem přemýšlela, co pro mě Trénink mysli znamená, co mi přinesl do života a co změnil. Změnil mnohé a změnil to tak moc, až mám pocit, že to na rozumové úrovni nejsem schopná uchopit. Protože jak byste racionálně vysvětlili, že jste se před Tréninkem báli své šéfové, která s Vámi hovoří úsečně a po skončení Tréninku se se šéfovou smějete, vtipkujete, ptá se Vás, zda se Vám u ní v práci líbí atp.? A ta změna byla tak rychlá a proměny okamžité, že to přeci nejde popsat jen tak, že jsem si každý týden představovala, aplikovala lásku a představy se propisují do reality. Vaše reálné reakce se mění, reálný stav věcí se mění, reakce druhých osob se proměňují. Jenže ona je to pravda, tohle mi přinesl Trénink s Peťou. Jen asi bude ještě chvíli trvat, než vstřebám, jak můj život nyní vypadá, jak vypadá skutečná svoboda, jak vypadá láska. Jsem vděčná a dojatá, že tohle můžu pociťovat, že můžu měnit (svůj) svět.

Peťa

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Jak se říká, náhody neexistují, jen jaksi vše do sebe začne zapadat. Cítila jsem, že cesta, po které jdu, cosi postrádá, ale nevěděla přesně co. Vlastně vše je v pořádku, ale cítím neúplnost. V ten moment uvědomění jsem zahlédla Petinu nabídku na Trénink mysli. Nyní, po krásných osmi sezeních přes skype, mám v sobě jasný kompas. Peťa mi krůček po krůčku, s osobními příklady a mým vlastním prožitkem, ukázala cestu. Její unikátní pojetí je ten kompas, který vím, že už nikdy neztratím. Děkuji Ti za to, Peti.

Martina

INDIVIDUÁLNÍ DVOUMĚSÍČNÍ TRÉNINK MYSLI:

Peti, moc děkuji za dnešní Trénink mysli a shrnutí a těším se na viděnou s Tebou příští týden. Času s Tebou si moc vážím. Vnímám, že věci, o kterých píšeš a učíš, fungují a máš to v neskutečném detailu, což samozřejmě analytické mysli jako ta moje hodně ocení :). 

Peťa